SME
Pondelok, 3. október, 2022 | Meniny má Stela

Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo

Najskôr Dunaj, potom Štrbské pleso a teraz Oravská priehrada. Pridáte sa k nám?

Užite si vandrovku po slovenských vodách spoločne s Kalim, Yaelom, Dominikou Mirgovou, Spievankovom a ďalšími obľúbenými interpretmi! Celodenný program čaká na decká aj dospelákov. Nezabudnuteľný prázdninový zážitok im v nedeľu 7. augusta ako vždy úplne zadarmo prinesie Kaufland Detský festival.

ORAVSKÁ PRIEHRADA VOLÁ

Lodný kapitán medvedík Kuniboo a Zajo Turbo sa na svojej prázdninovej výprave po slovenských vodách tentoraz spoločne doplavia až na Oravskú priehradu. Už ste ju videli? Trochu pripomína more, pretože plne napustená sa rozprestiera na ploche až 35 km ²! V Námestove, presnejšie v amfiteátri pri Oravskej priehrade, na vás čaká zábavný program na celý deň, ktorým vás bude sprevádzať obľúbená dvojica Veronika Hatala a Juraj Bača. Deti si môžu zaspievať obľúbené pesničky spolu so Spievankovom a škriatkom Fíha Tralala, tínedžeri a dospeláci si zasa užijú koncert Kaliho, Yaela či Dominky Mirgovej.

Z LÁSKY K SLOVENSKÝM TRADÍCIÁM

V rázovitom remeselníckom mestečku „Z lásky k tradícii“ svoje umenie predvedú slovenskí remeselníci. Nebude chýbať ani nadaná heligonkárka Lucka Haladejová, či ochutnávka tradičných špecialít z regiónu. Videli už vaše decká živého vodníka? Že nie? Tak na festivale sa s ním budú môcť dokonca odfotiť! A aká by to bola vodácka akcia bez rodinnej rybačky, či pretekov lodičiek. Určite vás zaujmú aj tvorivé dielne Talentus®, či ukážky prvej pomoci a autogramiáda umelcov. To všetko a ešte oveľa viac čaká v nedeľu na Oravskej priehrade na malých aj veľkých vandrovníkov.

AJ ONLINE VANDROVKA BUDE SKVELÁ

Decká, ktoré sa vyberú na vandrovku online prostredníctvom rodinnej televízie Turbo TV, si môžu pozrieť nielen priamy prenos živého programu z Oravskej priehrady, ale aj nové časti obľúbených seriálov: Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom, Pesničková encyklopédia s Paci Pac, Angličanina so Spievankovom či Ekokienko s medvedíkom Kuniboo a Tárajkom a Popletajkou. V seriáli Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom sa dozvedia zaujímavosti o folklóre, tanci a tradičných hudobných nástrojoch a v seriáli Vodníkovci o práci lodného kapitána a iných „vodných profesiách“.

Na sociálnych sieťach Kaufland Detský festival (FB a IG) ako vždy čakajú veselé súťaže o krásne ceny.

Poďte s nami Na vandrovku po Slovensku naživo aj online na rodinnej Turbo TV a sledujte nás v nedeľu 7. augusta od 9.30 na www.detskyfest.sk/turbotv/, alebo kedykoľvek zo záznamu na You Tube kanáli Kaufland Detský festival.

Zážitky z celého Slovenska vám i vašim deťom ako vždy zadarmo a online prináša Kaufland.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Developer rezidenčného projektu Metropolis neplánuje zaviesť do zmlúv inflačnú doložku.


55m

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už zajtra.


INZERCIA 9 h

Jablká patria medzi naše najvzácnejšie poklady. Ako často ich máte na tanieri?


INZERCIA 9 h
SkryťZatvoriť reklamu