SME
Štvrtok, 1. december, 2022 | Meniny má Edmund

Hyundai štartuje na Slovensku unikátny Hyundai Plogging Run

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.

Spoločná láska k futbalu aj planéte

Hyundai je aj tento rok oficiálnym partnerom FIFA World CupTM. Automobilka sa rozhodla osláviť túto športovú udalosť tým, že vyzýva ľudí na zjednotenie sa pre dosiahnutie vyššieho spoločného cieľa. V kampani Goal of the Century motivuje fanúšikov zapojiť sa do najväčšieho zápasu storočia: o udržateľnú budúcnosť našej planéty.

Načítavam video...

Tím storočia vedie legendárny Steven Gerrard

Hyundai vytvoril Team Century (Tím storočia), ktorý šíri povedomie o plánoch a krokoch na dosiahnutie udržateľnosti. Nechýbajú v ňom známe osobnosti, napr. členovia celosvetovo populárnej hudobnej skupiny BTS, futbalistka Nadia Nadim a dokonca ani robot Spot. Tento hviezdy tím povedie do úspešného cieľa jeho kapitán, futbalová legenda Steven Gerrard. Podporovateľom Tímu storočia sa môžete stať aj vy vďaka registrácii v špeciálnom newsletteri .

Uhlíkovou neutralitou k udržateľnosti

Hyundai si dal záväzok dosiahnuť uhlíkovú neutralitu do roku 2045. Odvážnu stratégiu, ktorá ráta s masívnymi zmenami v procesoch výroby a prevádzky, chce naplniť aj vďaka širokej ponuke elektrifikovaných vozidiel. Aj preto tvoria oficiálnu flotilu tohtoročných majstrovstiev sveta vo futbale najmä elektrické modely IONIQ 5, plug-in hybridné SANTA FE či vodíkové autobusy ELEC CITY Fuel Cell.

Bežte aj vy pomáhať slovenskej prírode

V rámci kampane prebehne na Slovensku aktivita, ktorá pomôže našej prírode okamžite a zároveň spojí ľudí, ktorým nie je budúcnosť ľahostajná. V októbri slovenský Hyundai odštartuje prvý Hyundai Plogging Run, unikátny štafetový beh spojený s čistením prírody. Známe osobnosti vyčistia od odpadkov lesné chodníky po celom Slovensku. Koľko kilometrov to bude, závisí aj od vás. Za každú absolvovanú testovaciu jazdu u predajcov Hyundai sa vyzbierajú odpadky z 1 km lesných ciest.

Chcete byť súčasťou Team Century? Absolvujte do 30. septembra testovaciu jazdu na niektorom z modelov Hyundai. Zoznámite sa s najnovšími vozidlami a zároveň sa zapojíte do žrebovania o lístky na FIFA World Cup 2022TM a ďalšie skvelé ceny. Viac o tejto unikátnej aktivite nájdete na www.hyundai.sk/gotc .

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Celkovo, vo všetkých 11 zúčastnených dm krajinách, sa podarilo vyzbierať sumu 551 254 eur.


8 h

Maďarsko a jeho hlavné mesto sú živé a krásne po celý rok. Jedinečné čaro však má rozhodne v zime, najmä v období sviatkov.


INZERCIA 12 h

Na systémové zmeny potrebuje občianske združenie Návrat dobrého partnera.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu