SME
Nedeľa, 29. január, 2023 | Meniny má Gašpar

Dochádzate do Bratislavy? Auto nechajte doma

S prichádzajúcou jeseňou a školskou dochádzkou pribúda na cestách čoraz viac áut.

Ak vás sústredenie za volantom a posúvanie sa systémom plyn- brzda oberá o každodennú energiu, vymeňte auto za MHD.

Ranné zápchy, práce na cestách, ceny pohonných hmôt, zmeškané stretnutia a nervózni vodiči sú v Bratislave už takmer každodenným koloritom. Uvažujete už aj vy nad iným spôsobom dopravy?

Podľa štatistiky používajú Slováci auto 24 minút denne. Celých 23 hodín a 36 minút je niekde nezmyselne zaparkované, nehovoriac o tom, že väčšinou sa v aute vezie iba vodič. Pravdepodobne nebudete neprekvapení faktom, že najekologickejšou voľbou je cestovanie prímestskou a mestskou hromadnou dopravou. Uhlíkovú stopu najvýraznejšie znižuje práve MHD. A nielen to. Šetrí financie aj čas. Vďaka MHD už viac nemusíme brázdiť ulice a hľadať voľné parkovacie miesto či míňať svoje peniaze na celodenné parkovanie. Žiada sa vám zmena?

Keď je to Smart, ide to jednoducho! Mobilná aplikácie ČSOB SmartBanking prichádza s doplnkovou službou balíka SmartSlužby+ IDS BK. Vďaka nej môžete cestovať po Bratislave rýchlejšie, jednoduchšie a využiť k tomu ponuku najlacnejších lístkov v elektronickej podobe.

CTA: Stiahnite si aplikáciu SmartBanking a objavte jej výhody

Čas je najvzácnejšou komoditou

Ušetrite si cestu na ktorúkoľvek pobočku DPB a objednajte si cez aplikáciu SmartBanking električenku z pohodlia domova na ľubovoľnú dobu. ČSOB banka je jedinou bankou na Slovensku, ktorá má zapracované aplikácie tretích strán priamo vo svojej bankovej aplikácii. Elektronická električenka vám ušetrí nielen čas, ale i miesto v peňaženke.

Nákup cestovného lístka? Klik!

Keď električenka nie je vašou voľbou číslo jeden a preferujete skôr jednorazové jazdy MHD, nákup svojho cestovného lístka si viete uľahčiť. Postačí vám na to opäť váš smartfón s aplikáciou SmartBanking. Lístok vám začne platiť 30 sekúnd po jeho zakúpení v aplikácii a bude dostupný aj po uzamknutí obrazovky či odhlásení sa z aplikácie. Na prihlasovacej obrazovke do vášho SmartBankingu sa zobrazí widget a jedným klikom sa tak môžete rýchlo dostať k svojmu lístku. A revízorovi sa preukážete lístkom bez potreby vstupovať do mobilného bankovníctva. Aké praktické a smart, však?

Vedomý oddych

Oddych pri cestovaní naberá v MHD úplne iný rozmer. Skvalitnite si tento čas. Je to extra čas, ktorý môžete využiť pre seba. Prečítajte si aktuálne správy v časti Bleskovky priamo v aplikácii SmartBanking alebo si vychutnajte cestu s knihou v ruke, či so slúchadlami na ušiach. Objavte všetky výhody cestovania v MHD a myslite pri tom SMART.

Koniec koncov nezistíte, kým to nevyskúšate. Všetky výhody prepravovania sa prostriedkami hromadnej dopravy je radosť objavovať s inteligentnou aplikáciou od ČSOB.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prečo je pre telo prínosom?


27. jan

Cambridge International School: Preparing your child for today's rapidly changing world.


27. jan

Faculty of Management, Comenius University Bratislava, offers a program Management accredited in the English language.


27. jan
SkryťZatvoriť reklamu