SME

Tilia Resort: Prvý rekreačný investičný projekt na Orave

Pri Dolnom Kubíne vzniká rekreačný investičný projekt s názvom Tilia Resort.

Resort pozostáva zo 72 apartmánov, ktoré sú situované pri novovybudovanom jazere a celoročnom aquaparku s wellness v existujúcom autokempingu Gäceľ. Apartmány sa budujú v modernom štýle podľa návrhu dizajnéra, sú dvojizbové, s priestrannými terasami alebo balkónmi a plne vybavené. Apartmány majú výhľad a vstup do jazera o rozlohe 12 700 m².

Výstavbu realizuje OMNIKO, s.r.o., spoločnosť bratov Škerdovcov. Rozprávali sme sa s ich otcom, Ing. Danielom Škerdom: „Stavebné práce na dvojpodlažných domoch s dvojizbovými apartmánmi sa začali začiatkom roka 2023. Aktuálne už prebiehajú aj prípravné práce pre nový aquapark, ktorý bude napojený na geotermálny vrt.

V treťom kvartáli 2024 bude dostavaný objekt vstupného zázemia, ktorý bude pozostávať zo sezónnej recepcie, reštaurácie, sociálneho zázemia pre návštevníkov jazera, kongresovej sály, administratívnych priestorov a apartmánov pre zamestnancov,“ povedal nám zástupca investora Ing. Daniel Škerda.

V Oravskom regióne zatiaľ nie je podobný projekt ako aktuálne vyrastajúci Tilia Resort. Nie je tu zatiaľ ani miesto na celoročný oddych pri termálnej vode ako nájdete v aquaparku Tatralandia alebo vodnom parku Bešeňová na Liptove. Projekt ponúka bezstarostnú investíciu, kde správca zabezpečí kompletný servis s pravidelným výnosom pre majiteľa apartmánu. Ceny dvojizbových, moderne zariadených apartmánov, začínajú už od 153 000 € bez DPH.

Budúci majiteľ apartmánu dostane garantovaný ročný výnos 5% z kúpnej ceny. To znamená, že z apartmánu, ktorý stojí 153.000€ plus DPH, dostane 7650€ plus DPH za rok, rozdelený na 4 splátky - každý kvartál 1912,5€ plus DPH.

Za túto cenu získate okrem kvartálneho výnosu aj celoročný vstup pre 2 osoby do nového aquaparku s wellness zdarma, ktorý môžete využívať 365 dní v roku.

Ďalšími benefitmi sú bezplatné využitie apartmánu 21 dní ročne osobami určenými majiteľom, zdarma 4 celoročné permanentky na pláž pri novovzniknutom jazere a zľavy na služby rezortu a reštaurácie.

Viac informácii o projekte nájdete tu

Uvažujete o kúpe bytu alebo investičného apartmánu? Chcete vedieť aký je rozdiel medzi kúpou bytu, ktorý uvažujete prenajímať a investičným apartmánom? Pýtali sme sa realitnej maklérky spoločnosti RK SPIRIT Ing. Evy Poľanskej.

Na fotografii je Ing. Daniel Škerda, developer projektu Tilia Resort a Ing. Eva Poľanská realitná obchodníčka realitnej kancelárie RK SPIRIT. Na fotografii je Ing. Daniel Škerda, developer projektu Tilia Resort a Ing. Eva Poľanská realitná obchodníčka realitnej kancelárie RK SPIRIT.

„Pri kúpe bytu, ktorý plánujete prenajať a mať z neho výnos sa Vám môže stať, že budete musieť hľadať nového nájomcu aj niekoľkokrát ročne. Naopak, pri kúpe investičného apartmánu, kde vyťažovanie zabezpečuje správca, ktorý Vám pravidelne posiela výnos, a Vy už nemáte žiadne starosti, či Vám nájomca nevypovie zmluvu, prestane platiť nájomné alebo Vám nebude telefonovať, že mu nesplachuje WC, kvapká voda alebo nefunguje práčka. Dokonca Vám ani nebudú vyvolávať susedia a sťažovať sa na hluk, prípadne neporiadok Vašich nájomníkov.“

Portál najlepsiainvesticia.sk Vám prináša možnosti zaujímavého investovania finančných prostriedkov do nehnuteľností, ktorých cena v čase rastie. Navyše, získavate aj pasívny príjem z prenajímania nehnuteľnosti vyťažovacou spoločnosťou, majiteľské pobyty vo vlastnom apartmáne a rôzne benefity vo forme zliav a grátis lístkov do aquaparkov a na lyžovačku.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravte sa na horúce zľavy a spravte si radosť špičkovými technológiami za ešte nižšie ceny.


INZERCIA 14. júl
Pohľad na večerný Metropolis.

V bratislavskom downtowne zostáva len limitovaná ponuka bytov s terasami.


INZERCIA 14. júl
Kaufland Card XTRA sa oplatí využívať pri každom nákupe

Zľavy, body a odmeny? Áno, Kaufland Card XTRA sa pri nákupe oplatí využiť.


INZERCIA 9. júl

Niekto iný ho možno zháňa už roky.


INZERCIA 7. júl
SkryťZatvoriť reklamu