SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Modrá alebo ružová? Nové ružové bombičky SodaStream už dostupné

Prečo sú nové bombičky SodaStream odlišné a do ktorých prístrojov vám budú pasovať?

Vyznávači sýtenej vody vedia, že vláčiť fľaše so sódou z obchodu sa nevypláca. Oveľa ekonomickejším a aj ekologickejším riešením je systém SodaStream. Na začiatku stačí jedna investícia do prístroja, ktorý sa vám bude najlepšie hodiť do domácnosti, na chalupu či do kancelárie, a potom už len vymieňate bombičky. Ako často, to záleží na vašej spotrebe. Z jednej originálnej bombičky dokážete spraviť 60 – 80 litrov sódy, podľa toho, akú intenzitu sýtenia si volíte a aký prístroj máte.

Vypočítajte si, koľko ušetríte, keď prejdete z kupovanej sýtenej vody na SodaStream

Výmenné miesta na každom kroku, aj dovoz priamo domov

Originálne plnené bombičky sú skontrolované, vyčistené, naplnené zdravotne nezávadným potravinárskym CO2 a zapečatené fóliou s logom SodaStream. SodaStream ich plní už 120 rokov a iba používanie originálnych bombičiek SodaStream zaručuje bezpečnosť, spoľahlivosť a aj kvalitu a tú správnu chuť výsledného perlivého nápoja. Vymeniť si bombičku SodaStream je jednoduché: výmenných miest je vyše 600 a čoskoro pribudnú ďalšie. Zoznam autorizovaných predajcov je uvedený vždy na webe: https://www.sodastream.sk/predajcovia/ , kde si stačí vybrať, či chcete vymeniť modrú alebo ružovú bombičku a na mape sa vám zobrazí zoznam predajcov v zvolenej lokalite, alebo vám bombičku privezie priamo domov Lunys spolu s nákupom potravín, takže šetríte dvakrát.

Pozrite si animáciu, ako rozoznáte originálne bombičky SodaStream

Modrá alebo ružová?

S príchodom nových prístrojov SodaStream Terra, Art, Duo a Gaia prišli aj nové bombičky, odlišné od tých modrých nielen svojou farbou. Ružové bombičky disponujú moderným systémom Quick Connect, takže sa do prístroja SodaStream neskrutkujú, ale iba zacvaknú. V novom prístroji tak stačí zdvihnúť klapku, založiť bombičku a klapku zaklapnúť späť. Preto modré bombičky nepasujú do nových prístrojov a naopak. Majitelia starších modelov sa však obávať nemusia. Modré bombičky zostávajú v predaji a naďalej bude možné ich vymieňať tak, ako doteraz.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  2. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  3. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  4. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  6. Vitamín Cg: Kľúč k žiarivejšej a zjednotenej pleti
  7. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji
  8. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas?
  1. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  2. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  3. Kam smerujú peniaze bohatých?
  4. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  5. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  6. Záver vojny bol pre mnohých Slovákov životnou skúškou
  7. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá
  8. LESY SR otvorili Poľanu: Nová cesta pre ľudí aj prírodu
  1. Viete správne založiť oheň? Podľa kachliara to robíte zle 15 899
  2. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 7 066
  3. V Japonsku vlaky meškajú len vo filmoch. Aj jedlo má pravidlá 5 983
  4. Zachránili posledný ostrov pre čajky na Dunaji 3 823
  5. Nová možnosť investovania s garantovaným rastom až 6 % 3 221
  6. Majiteľka Boxito: Podnikanie zvláda vďaka multifunkčnému vozidlu 2 670
  7. Čerstvé hlavičky sú v plnom prúde, komu dáte svoj hlas? 2 530
  8. NESTO ponúka nadštandardné bývanie na hranici mesta a prírody 2 303
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Týždeň francúzskeho filmu v kinách po celom Slovensku.


INZERCIA 7 h

Dvaja oddaní psičkári už mali dosť krmív dostupných v obchodoch.


INZERCIA 7 h

Osobný bankár, špeciálne produkty a exkluzívne služby na mieru.


INZERCIA 7 h

Globálne trendy očami slovenských milionárov


INZERCIA 7 h
SkryťZatvoriť reklamu