SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Ako sa nenechať podviesť v zamestnaní?

Chystáte sa nastúpiť do práce a neviete, čo od zamestnávateľa môžete čakať? V dnešnej dobe, kedy aj na skôr opovrhované pracovné miesta je nával, sa nové pracovné miesto hľadá len veľmi ťažko.

Podmienky, ktoré Vám niektoré firmy nastavia, sú často hraničiace s "robotou". Ak chce po Vás niekto dobré pracovné výsledky, musí Vás vhodne hodnotiť a motivovať. Ak sa chová nepoctivo, zle, zistíte to, ale možno neskoro.
Každý vo svojom okolí máme známeho, ktorý sa spálil vo svojej novej práci, ktorý sa stretol s firmou - zamestnávateľom, ktorá sa nesprávala nekorektne.

Pomôžte nájsť riešenie všetkým, ktoré môže čakať nemilé prekvapenie v práci. Ohodnoťte anonymne svojho zamestnávateľa, ako sa k Vám chová, ako dodržiava dohodnuté pravidlá. Negatívne, alebo pozitívne.

Alebo napíšte referencie pre celú Vašu firmu, ktorá Vás zamestnáva. Trebárs aj Vás raz poteší referencia, ktorá Vám napovie, u koho budete zamestnaní. Otvorte priestor do férových podmienok sveta firiem, práce i medziľudského správania.

S ÚPLNE NOVÝM PROJEKTOM ZNAMAFIRMA.SK TO IDE JEDNODUCHO.

POMÔŽTE OSTANÝM VAŠIMI SKÚSENOSŤAMI A OSTATNÍ POMÔŽU VÁM.

WWW.ZNAMAFIRMA.SK


Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Podcast: Jeden lístok, veľa tratí

Vypočujte si rozhovor s Mirkou Miškechovou, tvárou a hlasom kampane SAD Trenčín.

Tlačové správy

Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi

Posledné mesiace nám ukázali, že zdravie by sme si mali vážiť viac, ako inokedy. Je to predsa to najcennejšie, čo v živote máme.

Tlačové správy

Nová škôlka 21. storočia na Kramároch

Moderná škôlka sa otvára začiatkom decembra a prvé dve triedy začnú chodiť do škôlky už v januári.