SME
Pondelok, 19. apríl, 2021 | Meniny má JelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Mať všetko od jedného operátora je výhodné

Orange ako prvý operátor na Slovensku začína poskytovať takzvané konvergentné ponuky služieb, ktoré umožnia zákazníkom čerpať výhody z prepojenia mobilných a fixných služieb pre celú rodinu.

Orange Slovensko ako prvý operátor na Slovensku začína poskytovať takzvané konvergentné ponuky služieb. Tento nový typ ponúk umožní zákazníkom čerpať výhody z prepojenia mobilných a fixných služieb pre celú rodinu. Koncept všetkých služieb od telefonovania, cez internet až po televíziu v jednom programe prinesie zákazníkom nielen väčší komfort, ale im umožní vybaviť celú domácnosť kompletnými telekomunikačnými službami od Orangeu za zvýhodnených podmienok.

V súvislosti s touto stratégiou Orange ešte viac zatraktívňuje aj ponuky svojich služieb pre domácnosť. Prvou novinkou je nový set-top box pre ešte lepší zážitok z obľúbenej Orange TV, ktorá je v súčasnosti najrýchlejšie rastúcou platformou digitálnej televízie na slovenskom trhu. „Počet zákazníkov digitálnej televízie Orange TV sa v tomto roku medziročne zvýšil o 136 %, čo radí digitálnu televíziu od Orangeu medzi najrýchlejšie rastúce služby digitálnej televízie na našom trhu,“ hovorí Zuzana Nemečková, riaditeľka obchodného úseku spoločnosti Orange Slovensko.

Nakoľko jednoznačne najobľúbenejšou funkciou zákazníkov digitálnej televízie od Orangeu je TV archív, Orange ako jediný operátor od 13. septembra sprístupní svojim zákazníkom najdlhší, až 31-dňový TV archív dostupný automaticky a bez ďalších poplatkov. Navyše, ešte v tomto roku plánuje Orange priniesť aj nové, podstatne rýchlejšie balíky internetu pre domácnosť. Rýchlosť svojho optického internetu FiberNet zvýši na 250 Mbit/s a ponuku internetu cez DSL rozšíri o nové balíky s vyššími rýchlosťami dostupnými vďaka technológii vDSL.

Nový program Orange pre rodinu

Trend tzv. konvergentných ponúk, teda ponúk spájajúcich mobilné služby a služby pre domácnosti, prichádza aj na Slovensko. Okrem inovácií v oblasti televízie a internetu prináša Orange svojim zákazníkom ako prvý operátor výhody z prepojenia všetkých služieb pre domácnosti a predstavuje program výhod pre celú rodinu pod názvom Orange pre rodinu.

Tou základnou, ktorú získajú domácnosti k akémukoľvek Ideálnemu paušálu už od 13. septembra, je automatická zľava 20% na všetky ďalšie telekomunikačné služby od Orangeu:

- Mobilný Orange Internet

- Internet na Doma DSL

- FiberNet

- Orange TV cez optiku (FiberTV)

- Orange TV cez internet (TV Extra)

- Orange TV cez internet a satelit (SatTV Extra)

- Ideálne paušály pre členov rodiny

Jedinou podmienkou pre získanie výhod programu Orange pre rodinu je aktivácia ktoréhokoľvek Ideálneho paušálu Orangeu. Následne môžu zákazníci do svojej domácnosti získať všetky ďalšie mobilné a fixné telekomunikačné služby do domácnosti o pätinu lacnejšie. Lacnejšie služby pre domácnosť budú s paušálom Sova platiť 6 mesiacov, s Delfínom 9 mesiacov, Kengurou 12 mesiacov a až 18 mesiacov s paušálom Panter. 20% zľava na ďalší Ideálny paušál pre niekoho z rodiny platí počas celej doby viazanosti novoaktivovaného Ideálneho paušálu.

„Orange je ako poskytovateľ mobilných služieb vďaka svojim hodnotám tradične vnímaný ako operátor pre rodinu. Teraz chceme našim zákazníkom ponúknuť kompletné portfólio mobilných a fixných služieb do domácnosti v jednom za zvýhodnených podmienok. Našim cieľom je zjednotiť rodinu vďaka kompletnej ponuke za bezkonkurenčných podmienok,“ hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka spoločnosti Orange Slovensko.

K naplneniu ambícii, ktoré má Orange s programom Orange pre rodinu, má všetky predpoklady. Orange je v súčasnosti až v 60% domácnostiach prítomný minimálne jedným mobilom a zároveň má vybudované portfólio inovatívnych, kvalitných a cenovo výhodných služieb pre domácnosť, ktorých zákaznícka báza rástla v uplynulom období medziročne najrýchlejšie spomedzi operátorov poskytujúcich telefonovanie, internet či digitálnu televíziu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V COOP Jednote aj počas pandémie vybavíte všetko – nakúpite, uhradíte šeky a vyberiete hotovosť.

3 h

DPDgroup zanalyzovala, ako sa zmenilo správanie zákazníkov e-shopov počas pandémie.

3 h

Tento rok získate stavebné povolenie len na dom s takmer nulovou potrebou energie. Projektanti tvrdia, že nároky nie sú extrémom.

4 h