SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Laserová terapia pokožky: zázrak modernej doby

Do zvolenského Medicentra na oddelenie Estetickej dermatológie chodia klienti a klientky len na pár minút, ale za tú chvíľku sa im mení život. Výhodou modernej terapie je zázračný efekt za krátky čas.

mudrmilanurbani-r817_res.jpg

Starostlivosť o tvár nie je jednorázová záležitosť! Akékoľvek ožiarenie alebo napichanie, akéhokoľvek materiálu jednorázovo, vo svojej podstate, nemá zmysel. Ak sa žena nemieni o tvár starať pravidelne a v cykloch a kombinovať viaceré možnosti, tak sa na to môže vykašľať,” konštatuje  kožný lekár Milan Urbáni, garant Estetickej dermatológie v Medicentre vo Zvolene.  

Vždy je lepšie naplánovať si s odborníkom starostlivosť o tvár a pokožku, ako tápať pri regáloch s neúčinnou a často škodlivou kozmetikou.

Ak je klientka napríklad po chemickom peelingu, doktor Urbáni odporúča následne aj mezoterapiu - pre vyživenie tváre. “Ak má okrem toho žena aj vrásky” dopĺňa Urbáni, “treba aplikovať botulotoxín, ktorý vpichneme do svalu a spôsobíme len to, že sa sval nesťahuje. Najlepšie je kombinovať. Tak si môže klientka rozložiť aj financie na celý rok. A potom výsledok garantujem! Mám klientky, ktoré k nám chodia 3-4 roky. Usporia si 100 až 200 EUR raz za štvrť roka a ten efekt je úžasný! Ak žena príde len raz, lebo práve na to mala náladu, to sú vyhodené peniaze. O ženskú tvár sa naozaj treba pravidellne starať! A to už od tridsiatky.” 

[content type="video" source="youtube" id="ghGieCIkwuM?rel=0" width="490" height="315"][/content]

Do Medicentra na oddelenie Estetickej dermatológie chodia klienti a klientky len na pár minút, ale za tú chvíľku sa im mení život. Výhodou modernej terapie je zázračný efekt za krátky čas. V jediné popoludnie sem príde aj desiatka klientov, ktorí sa v okamihu zbavia defektov na pokožke, s ktorými váhali a trápili sa možno aj roky. Či už ide o viditeľné popraskané červené cievky, bradavice, výrastky, staré tetovania, jazvy alebo vrásky. Akné, nadmerné ochlpenie alebo potenie. Za väčšinou týchto zázrakov je laserový lúč. V Medicentre majú 3 druhy najlepších svetových laserov. Každý na iný účel.

lasertetovanie-r129_res.jpg

Foto: Odstraňovanie tetovania laserom

 

“Laser nikdy nerieši príčinu, ale rieši následok. Ak je fľak povrchový, na ten nám stačí jedno ožiarenie. Niektoré klientky s hlbokými fľakmi musia prísť aj 10-krát. Táto oblasť je hotová veda!” Ako Milan Urbáni hovorí o laserovej terapii, je z neho cítiť zapálenie pre túto prácu. “Epilácia laserom je vlastne spálenie chĺpku” opisuje doktor Urbáni ďalšiu možnosť využitia laseru v dermatológii, “teplo prejde chĺpkom až ku korienku, ktorý spáli. Klasické trhanie chĺpku je trauma, ktorá spôsobí jazvu. Pri holení je zas riziko zarastajúcich chĺpkov. Preto klientky radšej investujú do laserovej epilácie, ktorá je dlhodobo najúčinnejšia a bez vedľaších efektov. Máme spokojné klientky, ktoré k nám chodia na epiláciu už roky.”

Blíži sa leto, a preto pozor na slnko, milé dámy. A keby ste predsa potrebovali pokožku podporiť, vo zvolenskom Medicentre ste vítané! (Nájdete nás ja na Facebook-u.)

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 13 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu