SME
Nedeľa, 28. november, 2021 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Gyncare, správna adresa, kde pomáhajú v zrodení nového života

Trápi vás neplodnosť? V Košiciach existuje miesto, kde bezdetným párom svitá nádej na počatie dieťatka.

 

Trápi vás neplodnosť? V Košiciach existuje miesto, kde bezdetným párom svitá nádej na počatie dieťatka. Vyše 16-ročné skúsenosti, profesionálny tím a príjemné prostredie navodzujúce pocit domova poskytuje Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach.

 

KOŠICE. Obdobie, kedy sa potencionálni rodičia usilujú o vlastného potomka, je veľkou skúškou odvahy i vytrvalosti. Stovkám párov pomohlo Gyncare počas svojej bohatej histórie v túžbe po vlastnom dieťatku.

 

V súčasnosti sa páry začínajú zaoberať myšlienkou o dieťati po tridsiatke, pričom tento vek môže, ale aj nemusí, byť jednou z prekážok pri počatí. So stúpajúcim vekom sa najmä u žien sa znižuje šanca na prirodzené a bezproblémové otehotnenie.

 

Šanca, že mladý a plodný pár počne dieťa pri nechránenom pohlavnom styku počas jedného mesiaca, je iba 17 percent a po 35. roku sa ďalej znižuje.

 

Ku každému páru osobitý prístup

 

V Gyncare poskytujú na jednom mieste komplexné služby, ku každému klientovi pristupujú osobitne, takpovediac ušijú na mieru liečbu podľa diagnózy a individuálnych potrieb.

Odborný personál zložený z profesionálov z celého regiónu ochotne odpovie na všetky otázky, vysvetlí podrobne všetky postupy, aká je pravdepodobnosť a priebeh liečby.

gyncarerecepcia-r159_res.jpg 

Okrem gynekológov poskytnú konzultácie aj externí špecialisti na andrológiu, genetiku či reprodukčnú imunológiu. „Uvedomujeme si, že každý pár je osobitý a vyžaduje si odlišný prístup. Naším cieľom je preto poskytnúť klientom čo najkomplexnejšie služby, ktoré prispôsobujeme na mieru každému páru,“ hovorí Ing. Peter Kalenčík, MSc., riaditeľ Gyncare.

 

Útulne a intímne

 

Garanciou je ľudský prístup personálu tak, aby klienti nevnímali lekárske prostredie a necítili sa ako v nemocnici. Centrum je vybavené najmodernejšími prístrojmi, laboratóriami a vybavením na európskej úrovni.

gyncareizba-pre-pacientky1-r736_res.jpg 

Hovoriť o neplodnosti je pre pár zvyčajne veľmi citlivá záležitosť. V Gyncare kladú dôraz na útulné a intímne prostredie a zaručuje požiadavky na súkromie. Odborníci pomôžu v prekonávaní fyzicky i emočne náročného obdobia, klienti tak dostanú nielen efektívnu liečbu, ale tiež psychickú podporu.

 

Profesionáli na európskej úrovni

 

Skúsený gynekológ MUDr. Miroslav Herman zúročuje v Gyncare svoju viac ako 26 – ročnú prax. Stál pri začiatkoch reprodukčnej medicíny na Slovensku a zrode prvého súkromného centra asistovanej reprodukcie v Košiciach. Za posledných 15 rokov má za sebou viac ako 4 000 IVF (in vitro fertilizácia, teda oplodnenie v skúmavke) cyklov, po ktorých sa narodilo viac ako 1 500 detí.

gyncarezakrokova-miestnost2-r312_res.jpg 

Svoje bohaté poznatky zúročuje v profesionálnom tíme gynekologička Gyncare doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. Odborníčka vysvetľuje, že prírodu niekedy stačí len mierne postrčiť.  „Takmer každý problém spojený s neplodnosťou má riešenie, ak ho správne diagnostikujeme. Ďalším predpokladom je individuálny prístup a dobrá spolupráca s ambulantným gynekológom, ktorý sa o ženu stará.“

 

Deň otvorených dverí

 

 Uvažovať o vyšetrení na reprodukčnej klinike by mali začať páry, ktoré sa neúspešne snažia o otehotnenie viac ako 12 mesiacov. Po 35. roku veku ženy už dokonca po 6 mesiacoch a po 40. roku nie je treba čakať dlhšie ako 2-3 mesiace.

 

Snažíte sa s partnerom počať dieťatko, ale zatiaľ sa vám nedarí? Alebo sa chcete len nezáväzne a bezplatne porozprávať s odborníkmi? Pozývame  Vás na Deň otvorených dverí v Gyncare na Magnezitárskej ulici 2, Košice v utorok 27. marca 2017 o 14.00. Registrovať sa môžete prostredníctvom formuláru na www.gyncare.sk.

 

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Stále neviete, čo kúpiť babičke, mamine, svokre či kamarátke. Prinášame vám tipy na darčeky, ktoré potešia každú ženu.


11 h
Aj Santa sa dobre baví, keď číta tento článok.

Zdajú sa vám naše vianočné tradície, ako liatie olova či vypchávanie čižiem sladkosťami, čudné? Vo svete je ešte väčšia divočina.


26. nov

Distribúcia krízových balíčkov pre najohrozenejšie domácnosti v rómskych komunitách, ktoré sú aktuálne najviac zasiahnuté pandémio


INZERCIA 26. nov
Skryť Zatvoriť reklamu