SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Nezisková organizácia Aptech Europe

Nezisková organizácia Aptech Europe


Zoznam tlačových správ

Osobný kariérny kompas pre čerstvých absolventov, študentov maturitných ročníkov či vysokých škôl. Tak je prezentovaná idea, ktorou chce nový projekt Success Academy pomôcť mladým ľuďom.
Nezisková organizácia Aptech Europe v spolupráci s britskou univerzitou Middlesex University of London poskytuje záujemcom inovatívne bakalárske štúdium informatiky aj v on-line forme.
Vďaka úspešnej spolupráci spoločnosti Microsoft Slovakia a Neziskovej organizácie Aptech Europe sa už po druhýkrát uskutočnila certifikačná kampaň zameraná na Microsoft technológie.
Vzhľadom na vysokú mieru nezamestnanosti mladých ľudí sa Nezisková organizácia Aptech Europe s podporou spoločnosti Accenture rozhodla spustiť slovenský vzdelávaci projekt „IT v kurze“.
Spoločnosť Microsoft, prostredníctvom Neziskovej organizácie Aptech Europe, daruje 1 000 poukazov na testovanie v hodnote 35 000 EUR.
Nezisková organizácia Aptech Europe v spolupráci s nadáciou Aidmatrix rozdeľujú slovenským stredným školám vysokokvalitné WiFi routre Brocade v celkovej hodnote viac ako 500 000 eur.
Organizácie Junior Achievement Slovensko a Nezisková organizácia Aptech Europe podpisom memoranda o spolupráci začínajú aktívne podporovať mimoškolské odborné vzdelávanie mladých ľudí na Slovensku.
Nezisková organizácia Aptech Europe v spolupráci so spoločnosťou Microsoft v mesiacoch máj a jún 2013 ponúkla možnosť otestovať sa a získať zdarma odborný Microsoft certifikát.
Nezisková organizácia Aptech Europe v spolupráci so spoločnosťou Microsoft ponúka možnosť otestovať sa a získať zdarma odborný certifikát potvrdzujúci úroveň vašich IT znalostí.
Na slovenský trh vzdelávania vstupuje prestížna Middlesex University of London.

Najčítanejšie články autora

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Koniec nálepkovaniu a predsudkom medzi kolegami u tohto predajcu
  2. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček
  3. Ako sa z firmy na výrobu krbov stal líder v robotike?
  4. Dobrovoľníci, prihláste sa na Týždeň dobrovoľníctva
  5. PLANEO otvára v máji 9 predajní. Má to zmysel v dobe digitálu?
  6. Green Corner: zelené bývanie blízko centra s prvou splátkou 10 %
  7. Bývajte v centre Košíc – 18 bytov v boutique residence Huštáky
  8. CTP Slovakia sa blíži k miliónu m² prenajímateľnej plochy
  1. Zlatý sen vo vzduchu
  2. Sapara a Nagy povzbudzovali malých futbalistov a futbalistky
  3. Pozvánka, ktorá sa neodmieta: oslávte 25 rokov s Kauflandom
  4. Kaufland oslavuje 25 rokov a tvorí pilier slovenskej ekonomiky
  5. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia
  6. Zvieratá presne vedia, aké bude počasie
  7. Koniec nálepkovaniu a predsudkom medzi kolegami u tohto predajcu
  8. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  1. Toto je Balkán? Roky prehliadané Albánsko prekvapuje 8 389
  2. Ako sa z firmy na výrobu krbov stal líder v robotike? 6 938
  3. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček 4 862
  4. Bývajte v centre Košíc – 18 bytov v boutique residence Huštáky 4 478
  5. PLANEO otvára v máji 9 predajní. Má to zmysel v dobe digitálu? 4 302
  6. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia 2 769
  7. Slováci posielajú na MS mladíkov. Kedy hrajú a kde ich sledovať? 2 156
  8. Expertka na profesijný rozvoj: Ľudia nechcú počuť, že bude dobre 1 829
SkryťZatvoriť reklamu