SME
Streda, 29. september, 2021 | Meniny má Michal, MichaelaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

ING Konto - nechajte svoje peniaze rásť

Máte voľné finančné prostriedky, ktoré chcete bez rizika zhodnotiť? Na výber máte niekoľko možností, dôležité však je zvoliť si tú najlepšiu.

Máte voľné finančné prostriedky, ktoré chcete bez rizika zhodnotiť? Na výber máte niekoľko možností, dôležité však je zvoliť si tú najlepšiu.

Bežný účet je flexibilný, ale nízka úroková sadzba sotva pokryje infláciu. Termínované vklady ponúkajú slušný úrok, ale s vloženými peniazmi nemôžete nakladať, keď to práve potrebujete. Najlepším riešením je preto ING Konto, ktoré spája výhody oboch týchto produktov. Tento sporiaci účet Vám prináša zaujímavé zhodnotenie a neobmedzenú voľnosť výberov a vkladov. Od svojho uvedenia na slovenský trh v roku 2002 ponúka ING Konto jedno z najlepších úročení finančných prostriedkov na sporiacom účte, ktoré bolo aktuálne zvýšené na 3,5 % p. a.

Toto je obchodná správa. Server Sme.sk nie je autorom a nezodpovedá za jej obsah.

Čo je ING Konto?

ING Konto je mimoriadne bezpečný sporiaci účet v slovenských korunách, ktorý Vám umožní bez rizika zhodnotiť voľné finančné prostriedky. Vďaka výhodnému úroku budú Vaše úspory pracovať oveľa lepšie než na bežnom bankovom účte. Vedenie aj obsluha účtu je zdarma. Neplatíte žiadne poplatky, takže sa zhodnocuje každá koruna, ktorú na účet vložíte. Prostriedky na ING Konte môžete kedykoľvek bez výpovednej lehoty previesť na svoj bežný účet.

V prestížnej súťaži Zlatá minca 2007, v rámci ktorej ekonomickí experti hodnotia rôzne finančné produkty a služby, získal sporiaci účet ING Konto Zlatú mincu ako tretí v poradí v kategórii Bankové účty.

Vysoká bezpečnosť vkladov

Bezpečnosť vkladov je pri výbere finančnej inštitúcie a produktu klientom jedným z najdôležitejších faktorov. ING patrí medzi najväčšie a najsilnejšie finančné skupiny na svete a ponúka svojim klientom mimoriadne stabilné zázemie. Peniaze uložené na ING Konte sú poistené v súlade so slovenským systémom ochrany vkladu. Zabezpečenie vkladov je zvýšené aj tým, že prevod zo sporiaceho účtu je možné uskutočniť iba na jeden z troch preddefinovaných účtov.

Rýchlo a jednoducho

Výhodami ING Konta sú tiež rýchlosť a jednoduchosť. Vkladať peňažné prostriedky na sporiaci účet je možné bankovým prevodom z akéhokoľvek korunového účtu vedeného v banke v Slovenskej republike. Akúkoľvek čiastku je možné z ING Konta kedykoľvek previesť na tri vopred zvolené účty. Počet ani objem vkladov a výberov nie je obmedzený, rovnako ako nie je určený minimálny zostatok, a klient tak môže udržiavať na účte čiastku podľa svojich aktuálnych potrieb.

Obsluhujte účet z domova

Účet môžete jednoducho ovládať cez internet alebo telefón, takže svoje peniaze máte neustále pod kontrolou a kedykoľvek si overíte zostatok.

Založte si svoje ING Konto ešte dnes!

Nemusíte meniť svoju banku. ING Konto si môžete jednoducho otvoriť z pohodlia domova cez internet na www.ingkonto.sk alebo prostredníctvom Kontaktného centra na telefónnej linke 0850 111 464.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Mestá prechádzajú prirodzenou evolúciou, počas ktorej sa prispôsobujú potrebám svojej doby a najmä svojich rezidentov.


INZERCIA 4 h

Získajte neobmedzený prístup ku všetkým službám.


INZERCIA 4 h

Reťazec ponúka zamestnancom atraktívne rozvojové programy a možnosti rastu.


INZERCIA 4 h
Skryť Zatvoriť reklamu