INZERCIA

Budúcnosť veľkých firiem stojí na logistike

Hnacím motorom mnohých závodov a firiem sú dnes nielen top technológie, ale tiež schopnosť vytvoriť okolo seba efektívne fungujúcu dodávateľskú a logistickú sieť. Mnohé z nich sa v tomto smere opierajú o spoľahlivého partnera, akým je aj globálna spoločnosť UTi.

Tá vďaka 35 rokom skúseností, globálnemu know-how a trom logistickým centrám v Senci, Žiline a Prešove ponúka slovenským zákazníkom komplexné logistické a prepravné služby spojené aj so skladovaním tovaru. Samozrejmosťou je prepracovaný systém doručovania nákladov a zásielok do celého sveta.

Fungujúca logistika má cenu zlata

V modernom ponímaní výroby sa výrobca sústredí na finálnu montáž dodaných komponentov - základom úspechu je teda zladiť desiatky až stovky dodávateľov, aby potrebné súčasti dostal v stanovenom čase a množstve. Logistika a riadenie dodávateľov sa tak stávajú kľúčovou časťou výroby. UTi dokáže klientovi vysoko efektívne riadiť zásobovacie a dodávateľské reťazce, pričom využíva najmodernejšie IT systémy, špičkové sklady a vyspelú manipulačnú techniku. Výhodou UTi je tiež skladovanie v rámci siete logistických centier. Na Slovensku ich má strategicky rozmiestnené v Senci, Žiline a Prešove.

Svetový hráč, svetové služby

Celosvetová spoločnosť UTi spolupracuje s najvýznamnejšími dopravcami, a tak zabezpečuje vlastnú sieť leteckej, lodnej či cestnej prepravy tovaru na úrovni štandardných, expresných, ako aj urgentných zásielok. Bezproblémová je aj špecifická kategória prepravy ťažkého, nadrozmerného alebo nebezpečného tovaru či preprava v špeciálnych režimoch. To všetko s možnosťou sledovania zásielky cez internet s automatickým potvrdením o jej doručení.

Špecialista aj na farmaceutiká

Okrem globálnej logistiky sa spoločnosť UTi na Slovensku zaoberá tiež prepravou a skladovaním tovarov, ktoré vyžadujú špecifické podmienky. Divízia UTi Pharma Slovakia ponúka škálu logistických služieb pre farmaceutické spoločnosti, ktoré si tak na Slovensku môžu zriadiť regionálne centrum pre celú strednú a východnú Európu. UTi disponuje moderným distribučným skladom prispôsobeným na vysoko odborné služby v oblasti skladovania, balenia, fakturácie a dodávky liečiv vyžadujúce špecifické prepravné podmienky.

UTi pôsobí na našom trhu od roku 2006. Celosvetovo zamestnáva viac ako 19 000 zamestnancov v 500 pobočkách v 135 krajinách.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Reportáž: Ako sa robia balené bagety? Zisťovali sme vo fabrike

Najobľúbenejšiu slovenskú bagetu, debrecínsku, vyrábajú na strednom Slovensku.

Tlačové správy

Bayer posilňuje svoju značku

Dynamické, otvorené, osobné...To sú aktuálne atribúty inovovaného loga spoločnosti Bayer.

Tlačové správy

Ružička Csekes je už po šiesty krát Právnickou firmou roka

Advokátska kancelária Ružička Csekes sa za viac ako 25 rokov vyprofilovala na jednu z najväčších kancelárií na Slovensku.

Tlačové správy

O2 a Matej Tóth otvárajú druhý ročník O2 Športovej akadémie

O2 tak tento rok nadväzuje na úspešné projekty z minulého roka a spája ich pod spoločnú platformu O2 Dobrá vec.