SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Budúcnosť veľkých firiem stojí na logistike

Hnacím motorom mnohých závodov a firiem sú dnes nielen top technológie, ale tiež schopnosť vytvoriť okolo seba efektívne fungujúcu dodávateľskú a logistickú sieť. Mnohé z nich sa v tomto smere opierajú o spoľahlivého partnera, akým je aj globálna spoločnosť UTi.

Tá vďaka 35 rokom skúseností, globálnemu know-how a trom logistickým centrám v Senci, Žiline a Prešove ponúka slovenským zákazníkom komplexné logistické a prepravné služby spojené aj so skladovaním tovaru. Samozrejmosťou je prepracovaný systém doručovania nákladov a zásielok do celého sveta.

Fungujúca logistika má cenu zlata

V modernom ponímaní výroby sa výrobca sústredí na finálnu montáž dodaných komponentov - základom úspechu je teda zladiť desiatky až stovky dodávateľov, aby potrebné súčasti dostal v stanovenom čase a množstve. Logistika a riadenie dodávateľov sa tak stávajú kľúčovou časťou výroby. UTi dokáže klientovi vysoko efektívne riadiť zásobovacie a dodávateľské reťazce, pričom využíva najmodernejšie IT systémy, špičkové sklady a vyspelú manipulačnú techniku. Výhodou UTi je tiež skladovanie v rámci siete logistických centier. Na Slovensku ich má strategicky rozmiestnené v Senci, Žiline a Prešove.

Svetový hráč, svetové služby

Celosvetová spoločnosť UTi spolupracuje s najvýznamnejšími dopravcami, a tak zabezpečuje vlastnú sieť leteckej, lodnej či cestnej prepravy tovaru na úrovni štandardných, expresných, ako aj urgentných zásielok. Bezproblémová je aj špecifická kategória prepravy ťažkého, nadrozmerného alebo nebezpečného tovaru či preprava v špeciálnych režimoch. To všetko s možnosťou sledovania zásielky cez internet s automatickým potvrdením o jej doručení.

Špecialista aj na farmaceutiká

Okrem globálnej logistiky sa spoločnosť UTi na Slovensku zaoberá tiež prepravou a skladovaním tovarov, ktoré vyžadujú špecifické podmienky. Divízia UTi Pharma Slovakia ponúka škálu logistických služieb pre farmaceutické spoločnosti, ktoré si tak na Slovensku môžu zriadiť regionálne centrum pre celú strednú a východnú Európu. UTi disponuje moderným distribučným skladom prispôsobeným na vysoko odborné služby v oblasti skladovania, balenia, fakturácie a dodávky liečiv vyžadujúce špecifické prepravné podmienky.

UTi pôsobí na našom trhu od roku 2006. Celosvetovo zamestnáva viac ako 19 000 zamestnancov v 500 pobočkách v 135 krajinách.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


10 h

V Bratislave mali okoloidúci možnosť ochutnať 4 druhy vegánskych bagiet, ktoré chutia ako klasické bagety so syrom a šunkou.


INZERCIA 10 h

Výsledky hlasovania verejnosti v ankete Shell Parádna jazda.


14 h
Skryť Zatvoriť reklamu