SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

NEOSOBNÉ A NUDNÉ NÁKUPY CEZ INTERNET? ZABUDNITE!

Zrušiť rozdiel medzi internetovým a klasickým predajom sa rozhodol náš najväčší internetový obchod HEJ.sk.

Začiatkom januára otvoril novú predajňu, kde si môžu zákazníci nielen vyzdvihnúť svoje objednávky, ale tiež priamo objednať a vziať so sebou tovar, ktorý je práve na sklade. Absolútnou novinkou je služba DRIVE, teda odber objednaného tovaru priamo do vášho auta.
HEJ.sk patrí do skupiny Internet Retail, ktorá združuje 9 popredných maloobchodných internetových obchodov z Českej a Slovenskej republiky. V ČR je to KASA.CZ, Obchodní-dům.cz, Megaobchod.cz, Nakupuj.com, Vltava.cz, Cybex.cz a v SR HEJ.sk, Obchodný dom.sk a Dunaj.sk. Skupina v r. 2010 vytvorila obrat vo výške 79,5 milióna eur a má spolu viac ako 1,3 milióna registrovaných zákazníkov. Samotný HEJ.sk patrí medzi najsilneších hráčov na slovenskom trhu. Napríklad v minuloročnom predvianočnom období zaznamenal nárast počtu objednávok až o 50%.
Práve na silnejúci dopyt osobných odberov a neustále sa zvyšujúci počet zákazníkov internetového obchodu sa HEJ.sk rozhodol zareagovať a sprístupnil novú predajňu - HEJHOUSE, ktorej rozmery majú úctyhodných 600 m2. Predajňa tiež disponuje vlastným, 900 m2 skladom, v ktorom bude zákazníkom neustále k dispozícii 5 000 položiek tovaru na priamy odber. Okrem toho je ďalších, až 25 000 položiek pripravených v centrálnom sklade s rozlohou 20 000 m2 a teda dostupných už v nasledujúci deň.
HEJHOUSE tiež disponuje veľkým showroomom, kde si budú môcť návštevníci pozrieť viac ako 600 noviniek, ktoré internetový obchod HEJ.sk aktuálne ponúka. V prípade, že ich nejaká zaujme, môžu si ju priamo objednať na 9-tich zákazníckych termináloch. Pripravené sú tiež 2 infopulty a 13 pokladní, ktoré skracujú vybavenie do príjemných 5 minút. Všetkým je k dispozícii kvalifikovaný a školený personál, ktorý ochotne poradí a pomôže.
„Podľa najnovších prieskumov dávajú ľudia pri nákupe prednosť osobnému stretnutiu s predavačom a, samozrejme, chcú v tejto neľahkej dobe šetriť nielen za nákup, ale aj dopravu. Práve z tohto dôvodu sme sa rozhodli sprístupniť všetkým náš nový HEJHOUSE, ktorý v sebe spája výhody internetového nakupovania s klasickým predajom.“, objasňuje stratégiu firmy Jitka Součková, marketingová riaditeľka HEJ.sk a dodáva: „Veríme, že HEJHOUSE a služby s ním spojené zákazníkov naozaj oslovia. Podľa našich interných odhadov by malo totiž v tomto roku dôjsť k nárastu osobných odberov na predajni až o 97% oproti r.2011.“ Zákazníci sa tak môžu tešiť na príjemné ceny, ktoré ponúka práve internetový predaj, no tiež na osobný prístup zamestnancov kamennej predajne. HEJHOUSE je totiž otvorený každý deň, dokonca aj v nedeľu, už od ôsmej ráno do ôsmej večer! Horúcou novinkou je tiež spustenie služby DRIVE, ktorá je v rámci ponuky online obchodov skutočne unikátna. Ide o výdaj objednaného tovaru priamo do auta a bez námahy, s čím pomôže personál e-shopu HEJ.sk. Ako hovorí obchodný riaditeľ HEJ.sk Tomáš Braverman: „Predajom sa to pre nás nekončí – dôraz kladieme totiž na záujmy zákazníka, nie značiek a tiež na šírku sortimentu.“ Navyše, ak sa toto jedinečné spojenie výdajného miesta a predajne na Slovensku uchytí, HEJ.sk plánuje sprístupniť ďalšie HEJHOUSE predajne a to v Košiciach, Žiline, Trnave či Banskej Bystrici.
Výborná lokalita v blízkosti najväčšieho bratislavského nákupného centra, známeho švédskeho obchodu s nábytkom a letiska predurčujú novú predajňu - HEJHOUSE stať sa ďalším obľúbeným miestom návštev bratislavských aj mimobratislavských návštevníkov tejto lokality. A nakúpiť na internete môžu odteraz aj tí, ktorí tak dodnes neurobili!


HEJHOUSE v kocke:
- Spojenie výhod internetového predaja a klasickej kamennej predajne (príjemné ceny, komfort pri nakupovaní, šírka sortimentu, 30 dní na vrátenie tovaru, možnosť vidieť a ohmatať si tovar, úspora času a peňazí za nákup a dopravu)
- Veľký showroom a predajňa (600 m2), vlastný sklad 900 m2, centrálny sklad 20 000 m2
- Až 600 noviniek v showroome, až 5 000 položiek skladom na okamžitý odber, až 25 000 položiek v centrálnom sklade dostupných nasledujúci deň
- 9 zákazníckych terminálov, 2 infopulty, 13 pokladní
- Vybavenie objednávky do 5 minút
- Kvalifikovaný a školený personál
- Unikátna služba DRIVE - výdaj objednaného tovaru priamo do auta
- Vynikajúca lokalita, bezproblémové parkovanie
- Výhodná otváracia doba: Po-Ne: 8-20 hod.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  3. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  4. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  5. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  6. Plátené tašky a opakované použitie
  7. Kupujete si dovolenku? Nezabudnite na poistenie storna!
  8. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny
  1. Zober loptu, nie mobil. Cieľom je prepojiť úspešných športovcov
  2. Čo vám hrozí, keď si neliečite alergiu
  3. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto?
  4. Slováci investujú viac, vo fondoch majú už 14 miliárd eur.
  5. Oslava ako v Hollywoode: Kaufland má narodeniny, pozýva aj vás
  6. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť
  7. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku
  8. Sigord – les, kde sa stretáva zodpovedné hospodárenie s turizmom
  1. Otvorili najmodernejšiu kliniku pre neplodné páry na Slovensku 16 442
  2. Národný futbalový štadión prináša do ekonomiky milióny 5 285
  3. Ženy nepatria za volant? Majiteľ autoškoly má iný názor 4 557
  4. Slovenské dôchodky nemá kto zachrániť 4 528
  5. Prenájmom bytu môžete zlepšiť životy 3 874
  6. Plátené tašky a opakované použitie 3 558
  7. Vírus HPV môže mať až 80% sexuálne aktívnych ľudí 3 367
  8. Hodnotenie profesionála: Ako je Turecko pripravené na leto? 2 143
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Júnový magazín zdravia je už v predaji, noví predplatitelia dostanú darček!


INZERCIA 6. jún

Testovali sme rezorty v letoviskách Kemer, Antalya, Side, Alanya a Belek.


INZERCIA 6. jún

Na akciu prídu aj futbalisti Spartaka.


INZERCIA 6. jún
Klinika ponúka komplexné služby od gynekológie, urológie, psychológie, výživového poradenstva, imunológie až po genetické vyšetrenia.

Umelá inteligencia, genetika, špecialisti na jednom mieste. Pozrite, ako vyzerá.


INZERCIA 5. jún
SkryťZatvoriť reklamu