SME
Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš
INZERCIA

Wüstenrot vám dá viac za menej

Bývate už tak ako ste vždy chceli? Nie? Tak bývajte ako ste vždy chceli... teraz!

Stáva sa už dobrým zvykom, že ak ste dlhoročným klientom napríklad finančnej spoločnosti, pri ďalšom využití jej produktov dostanete ako verný klient lepšie podmienky. Takúto možnosť máte aj pri financovaní svojho bývania – nového, väčšieho, modernejšieho, či jednoducho vyhovujúcejšieho vašim aktuálnym potrebám. Wüstenrot stavebná sporiteľňa poskytuje výhody svojim verným klientom už niekoľko rokov. Práve teraz však prichádza so zaujímavou ponukou aj pre klientov sesterskej Wüstenrot poisťovne.

Od apríla 2012 obe spoločnosti, Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s. a Wüstenrot poisťovňa, a.s., svoju úzku spoluprácu a akcionárske prepojenie deklarujú už aj na Slovensku jednotným logom značky Wüstenrot.
„Teší ma, že od začiatku roka 2012 prinášame klientom samé dobré správy. Obe spoločnosti pôsobiace na Slovensku pod značkou Wüstenrot už dlhodobo preukazujú svoju kvalitu. Garantujeme podmienky a stabilitu, klienti sa na nás vždy môžu spoľahnúť, a zároveň prichádzame s inováciami. Prial by som si, aby naše nové logo, rovnaké pre obe spoločnosti, klienti prijali ako symbol kvality a spoľahlivosti značky Wüstenrot.“ vyjadril sa Ing. Pavol Pitoňák, MBA, člen predstavenstiev oboch spoločností.

Prakticky to znamená nasledovné...

Zvýhodnené poistenie bývania
Kto už je alebo sa stane klientom Wüstenrot stavebnej sporiteľne, má možnosť získať komplexné poistenie bývania so základným balíkom poistenia zodpovednosti za škodu príslušníkov domácnosti na jeden rok zdarma. Poistenie tak sporiteľ / poberateľ úveru získa výhodnejšie oproti štandardnej ponuke. Nadobudnutím nehnuteľnosti sa totiž nič nekončí, naopak. Je naozaj obozretné uzavrieť poistenie nehnuteľnosti, poistenie domácnosti a poistenie zodpovednosti za škodu než znášať možné riziká na vlastný účet. A práve všetky spomínané poistenia sú bezpečnou súčasťou Poistenia bývania. Prečo teda zbytočne riskovať, keď vám pokojný spánok môže zaručiť Wüstenrot. A pritom:
v rámci poistenia nehnuteľnosti – netreba pripoisťovať akékoľvek dodatočné riziká
v rámci poistenia domácnosti – sú k dispozícii 2 balíky rizík s voliteľnou výškou poistnej sumy
v rámci poistenia zodpovednosti za škodu členov domácnosti – je možný výber zo 4 alternatív poistnej sumy.

Okamžitý úver na bývanie od 1,69 % ročne
Opačná situácia – ste klientom Wüstenrot poisťovne a potrebovali by ste financie na zlepšenie svojej bytovej situácie? Nemusíte po ne chodiť ďaleko. Wüstenrot stavebná sporiteľňa vám poskytne medziúver s úrokom 1,69 % p.a. Špekulujete, kde to má háčik? Nemá, naozaj je možné získať finančné prostriedky na bývanie s tak nízkym úrokom, fixovaným na 2 roky, a navyše:
so zvýhodneným ročným úrokom 3,99 % fixovaným na ďalšie 2 roky
bez predchádzajúceho sporenia
bez počiatočného vkladu
až do výšky 200.000 eur
s extra nízkymi fixovanými splátkami už od 0,5 % z cieľovej sumy až na 4 roky
s možnosťou voľby medzi kratšou a dlhšou dobou splatnosti, ako aj medzi vyššou a nižšou splátkou
s možnosťou poistenia pre prípad straty zdroja príjmu
s akceptáciou znaleckých posudkov vypracovaných v roku podania žiadosti o medziúver.

Pýtate sa ako je to možné? V dnešnom svete je predsa zvyčajne niečo za niečo. Natíska sa teda otázka za čo to všetko? Fakty nasvedčujú, že ako „protihodnota“ vám úplne postačí dôvera v značku Wüstenrot. Ak teda práve zvažujete, kde si poistiť byt, či dom (aj vo výstavbe) a veci s tým súvisiace, či kde požiadať o úver na bývanie, máte možnosť vybaviť to na jednom mieste – na pobočke spoločností Wüstenrot. Ušetríte tak čas i peniaze a získate to, čo potrebujete. Navyše, za zvýhodnených podmienok. Potvrdzujú to aj slová P. Pitoňáka: „Všetkých našich stavebných sporiteľov aj poberateľov úveru, či poistencov vnímame ako Wüstenrot klientov, bolo preto len otázkou času, kedy z toho naši klienti začnú ešte viac profitovať“.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

7 tipov, ako zariadiť malú kuchyňu

Patríte medzi majiteľov malých kuchýň? Tak určite viete, ako je niekedy ťažké navrhnúť jej priestor tak, aby sa do nej vše vošlo.

Tlačové správy

​​​​​​​Darujte pod stromček stolovú hru o Gorile

Ahoj vtáčik, si tu? Gorila ti radosť z Vianoc nepokazí. Priatelia sa dali dokopy a vyrobili vtipnú kvízovú hru o známych kauzách.