SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Hej.sk: Byť pánom počasia

V súčasnej pretechnizovanej dobe sa len ťažko človek zmieruje s vedomím, že nemá niečo pod kontrolou, prípadne sa dopredu nemôže na istú situáciu pripraviť.

V súčasnej pretechnizovanej dobe sa len ťažko človek zmieruje s vedomím, že nemá niečo pod kontrolou, prípadne sa dopredu nemôže na istú situáciu pripraviť.Potrebuje pocit istoty, jasne vymedzené pojmy, termíny, múr, ktorý odbúra nežiadané prekvapenia. Chceme byť pánmi - svojho zdravia, šťastia, lásky, dokonca aj prírody a počasia. Minimálne v tom poslednom nám vychádzajú v ústrety výrobcovia meteostaníc, ktorých funkcie sa za posledné roky výrazne zdokonalili. Treba zabudnúť na merače, ktoré ukazovali vonkajšiu teplotu, v lepšom prípade aj tú vnútornú s párstupňovým vychýlením, teplomery, na ktoré sa nedalo veľmi spoľahnúť.

Jitka Součková, marketingová riaditeľka internetového obchodu HEJ.sk hovorí: „Samotné meteostanice prešli veľkým vývojom. Dnes už nie je neobvyklé pozrieť si na nich animovanú predpoveď počasia, presnú históriu predpovedí za uplynulé obdobie, pripojiť sa cez ne na internet alebo celé spektrum štatistík cez vlhkosť vzduchu, smer vetra až po jednotlivé teploty a podmienky počasia.“ Meteostanice sa však nestali iba technickým sluhom s výbornými funkciami, vo väčšine prípadov svojim dizajnom elegantne dopĺňajú samotný interiér domácností. „Všetko podlieha móde, imidžu. Preto aj výrobcovia chcú, aby ich výrobky boli lákavé pre konečného spotrebiteľa a tak ponúkajú isté pridané hodnoty. V našom internetovom obchode máme nejednu meteostanicu, ktorá má nielen veľmi sofistikovanú podobu, no vie poslúžiť aj ako rámček na prezentáciu rodinných fotografií, ako moderné hodiny alebo vo veľmi špecifickej forme ako spoľahlivý partner pre záhradkárov,“ dopĺňa J. Součková z HEJ.sk, ktorý sa teší z úspechu predajnosti a obľúbenosti sortimentu meteostaníc.

Meteostanica Hyundai WS 2077 R WIND s meračom vetra a zrážok

Meteostanica okrem štandardných údajov ako čas, teplota, vlhkosť ukazuje tiež mnohé nadštandardné údaje. Môžete si prehliadnuť animovanú predpoveď počasia, históriu predpovedí počasia, smer vetra, históriu dažďových zrážok za uplynulých 6 dní, týždňov alebo mesiacov a mnoho ďalších štatistík v podobe grafu.

http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/1539031/hyundai/meteostanice-hyundai-ws-2077-r-wind-s-vetromerem-a-srazkomerem
Pôvodná cena: 120.23 €

Akcia – zľava 33%! Na HEJ.sk teraz kúpite za: 80.00 €


Meteostanica Hyundai WSC 2032W + fotorámček

Skvelá meteostanica v elegantnom bielom prevedení, ktorá dokáže nielen predpovedať počasie, ale k tomu prináša doposiaľ nevídané využitie – a to vo forme fotorámčeka pre prezentáciu vašich rodinných fotografií! Poskytuje údaje o vnútornej i vonkajšej teplote a vlhkosti. Vďaka rádiovému signálu poteší absolútne presným časom, kalendárom a budíkom.

http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/1062486/meteorologicke-stanice/meteostanice-hyundai-wsc-2032w-fotoramecek

Pôvodná cena: 143.13 €

Akcia - zľava 30%! Na HEJ.sk teraz kúpite za: 100.00 €



Meteostanica Hyundai WS 2194 + INTERNET

Meteostanica ponúka pripojenie na internet a tým aj podrobnú štvordennú predpoveď počasia s mnohými údajmi, ktoré pri bežných meteostaniciach nenájdete. Nadštandardnou je informácia o vonkajšej teplote (horná a dolná hranica), UV indexe, rýchlosti a smere vetra. Nechýbajú údaje o vlhkosti vzduchu a pravdepodobnosti zrážok.

http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod/1264874/hyundai/meteostanice-hyundai-ws-2194-internet

Pôvodná cena: 81.61 €
Akcia – zľava 22%! Na HEJ.sk teraz kúpite za: 64.00 €



Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  2. Koniec nálepkovaniu a predsudkom medzi kolegami u tohto predajcu
  3. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček
  4. Ako sa z firmy na výrobu krbov stal líder v robotike?
  5. Dobrovoľníci, prihláste sa na Týždeň dobrovoľníctva
  6. PLANEO otvára v máji 9 predajní. Má to zmysel v dobe digitálu?
  7. Green Corner: zelené bývanie blízko centra s prvou splátkou 10 %
  8. Bývajte v centre Košíc – 18 bytov v boutique residence Huštáky
  1. Jednoduché farebné premeny do bytu aj záhrady
  2. Pokoj, výhľady a dobrá kuchyňa? Vyberáme desať hotelov na Ischii
  3. Zlatý sen vo vzduchu
  4. Sapara a Nagy povzbudzovali malých futbalistov a futbalistky
  5. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry
  6. Pozvánka, ktorá sa neodmieta: oslávte 25 rokov s Kauflandom
  7. Kaufland oslavuje 25 rokov a tvorí pilier slovenskej ekonomiky
  8. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia
  1. Ako sa z firmy na výrobu krbov stal líder v robotike? 7 559
  2. Roman Kukumberg ml.: Online hejty vedia bolieť viac ako bodyček 5 233
  3. Bývajte v centre Košíc – 18 bytov v boutique residence Huštáky 5 110
  4. PLANEO otvára v máji 9 predajní. Má to zmysel v dobe digitálu? 4 986
  5. Toto je Balkán? Roky prehliadané Albánsko prekvapuje 4 399
  6. Bankroty a miliardové dlhy. Úspešný Trump je ilúzia 2 858
  7. Slováci posielajú na MS mladíkov. Kedy hrajú a kde ich sledovať? 2 197
  8. Nová hala v Istropolise zaplní chýbajúce miesto na mape kultúry 1 786
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nové číslo Ona Vie plné praktických návodov je v predaji.


INZERCIA 16 h

Niektoré stoja priamo pri mori, iné sú ukryté v zeleni s výhľadom na pobrežie.


INZERCIA 23 h

Malí futbalisti a futbalistky z Vranova nad Topľou opäť mieria na finále McDonald’s Cupu.


7. máj

Sečovce ovládli Košice a mieria na finále McDonald’s Cupu.


7. máj
SkryťZatvoriť reklamu