INZERCIA

ZNALOSŤ CUDZÍCH JAZYKOV – INVESTÍCIA, KTORÁ SA ZHODNOCUJE!

EUROLINGUA je jazyková škola, ktorá neustále drží krok s trendmi a požiadavkami detí, žiakov, študentov, maturantov, dospelých a firiem.

EUROLINGUA je jazyková škola, ktorá neustále drží krok s trendmi a požiadavkami detí, žiakov, študentov, maturantov, dospelých a firiem.

Škola bola založená v roku 1990. Odvtedy sa zloženie a postoj študentov k učeniu podstatne zmenil.

Vyprofilovalo sa niekoľko skupín, ktoré cieľavedome idú za kariérou a lepším finančným ohodnotením, ale vedia, že bez výborných znalostí cudzích jazykov sú šance minimálne.

NOVINKY, KTORÉ ZÍSKAVAJÚ POPULARITU

Deti v predškolskom veku a 1. stupeň ZŠ

Veľkej obľube sa tešia predškolské mini krúžky a individuálna výučba. Už malé deti rastú s počítačmi a i Padmi, je to pre nich hračka. Múdre deti a prezieraví rodičia vedia, že angličtina od 3. ročníka nestačí. Okrem angličtiny rodičia oceňujú aj ďalšie jazyky sú to: nemčina, francúzština, taliančina, španielčina a ruština.

eurolingua

Žiaci 2. stupňa ZŠ

 Aké problémy tu najčastejšie riešime. Väčšina žiakov  prichádza dnes do kontaktu najprv s angličtinou. Tú začínajú „hravo“ naberať a tu príde 2. jazyk, väčšinou nemčina v 5. alebo 6. triede ZŠ a nastávajú problémy. Je tu zrazu príliš veľa gramatiky a tak odlišnej od slovenskej, ktorú si až tak neuvedomujú (určitý a neurčitý člen, predložky, 3. a 4. pád, modálne slovesá, skloňovanie podstatných a prídavných mien, písanie veľkých písmen...). A častá otázka je tu: načo je mi nemčina, keď sa z angličtinou dorozumiem na celom svete.

eurolingua

Študenti, maturanti

Problémy s dvoma jazykmi pokračujú aj na strednej škole, ak neboli dostatočne podchytené na ZŠ. Veľmi často úroveň znalosti cudzieho jazyka nezodpovedá počtu odučených hodín v škole. Maturanti majú často slabú úroveň znalosti gramatiky a konverzácie. Preto máme v ponuke prípravu na maturitu. Aj keď už neskoro, a tečie do topánok, ale predsa radi pomôžeme.

Vstupné pohovory v práci, práca v zahraničí

Často stojí klient pred dilemou – mám dobrú ponuku, ale neviem dostatočne jazyk. Alebo o mesiac by som mohol ísť pracovať  do zahraničia, ale podmienka je znalosť cudzieho jazyka na úrovni napr. A2. Samozrejme zase je tu možnosť ako pomôcť – individuálne, intenzívne a v čase podľa požiadaviek klienta, hoci aj v čase pracovného voľna.

Staršia generácia

Vyrástla bez počítača a angličtiny. Doba napreduje, deti, vnúčatá žijú, študujú alebo pracujú v zahraničí. Čoraz častejšie sú zmiešané manželstvá s cudzincom. Je tu internet, skype, maily. Treba letieť do USA, Kanady či Austrálie. A je tu ďalšia vyprofilovaná skupina, ktorá viac cestuje a chce aj učením „nezostarnúť“ – udržať si mladosť.

Dovolenkári

Sú ďalšou skupinou, ktorá si vždy po lete uvedomuje, že s jazykom treba „čosi“ robiť. Najčastejšia argumentácia: upratovači v hoteloch vedia jazyky na lepšej úrovni ako my. Musíme sa učiť! Títo majú viac možností vybrať si z ponuky celoročných kurzov, kde učíme klasickou metódou, čo je rozprávanie, počúvanie, čítanie, písanie, ale aj gramatika, ktorá je základom a pomôže rýchlejšie naučiť sa jazyk.

Vážení klienti, verte, prvý krok je, príďte nás navštíviť: P, U, S, Š od 15:00 do 20:00 hod. Ak riešite nejaký problém, aspoň poradíme.

Pretože platí: Koľko rečí vieš, toľkokrát si pomôžeš!

Viac informácií: http://www.eurolingua.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.