SME

Obuv KEEN – novinky z jesennej kolekcie 2012

Americký výrobca obuvi - firma Keen predstavila kolekciu jesenných topánok na rok 2012. Medzi najlepšie kúsky jesennej športovej obuvi patria tieto topánky:

Americký výrobca obuvi - firma Keen predstavila kolekciu jesenných topánok na rok 2012. Medzi najlepšie kúsky jesennej športovej obuvi patria tieto topánky:

Kožená obuv Keen Arcata

Keen Arcata je štýlová obuv do mesta. V kolekcii na jeseň 2012 sa však nachádzajú kožené modely, ktoré sme dosiaľ nemali možnosť vidieť nikde inde.

Keen Arcata nie je iba fashion topánka do mesta. Od podobných outdoor kamarátov si berie to najlepšie, čím sa aj značka Keen preslávila. Ide o funkčné topánky so stielkou, ktorá sa dokáže vytvarovať podľa nohy, nešmykľavou podrážkou, ochrannými prvkami, aby ste si neobili prsty na nohách a podobne. A obuv Keen Arcata k tomu ešte aj dobre vyzerá.

Semišové kotníkové topánky do mesta – Keen Santa Cruz

Santa Cruz – líder vo výrobe bicyklov, pod ktorého krídlami jazdí aj Steve Peat, dal názov modelu obuvi Keen. Ide o pohodlné kotníkové topánky, na vrchnej strane semišové, zvnútra s textilnou stielkou. Vidíte ich na obrázku napravo dolu.

Topánky do mesta nebudeet chcieť vyzuť po celodennom nosení. To hovoria vo firme KEEN, kde ich povinne odskúšali.

Expedičné papuče Keen Trillium

Papuče Keen Trillium by Vám závideli aj Elfovia v svojich lesných kráľovstvách. Zelená verzia papučiek má na povrchu naznačené krivky a kvetinové motívy.

V papučiach Keen Trillium sa budete pohybovať tichučko ako elfie kňažné a zároveň v pohodlí jemných mäkkých vankúšikov v stielke. Keďže papuče vyrába outdoor firma, hodia sa aj na von. Nakoľko je na papučiach dôležitá nešmykľavá podrážka sa dá usúdiť len ťažko.

Každopádne ak sa chystáte do nehostinných krajín a v pohodlí obývačky si plánujete svoju cestu, plánovať sa Vám bude najlepšie v obuvi Keen Trillium. A keď už niekde vyrazíte, počas dlhých tmavých a studených večerov je dobré mať aspoň nohy v suchu – nezabudnite teda papuče doma!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Ľuboš Fellner otvorene
  2. eFleet Day 2025 Truck&Bus&Van: Zvýhodnený vstup len do 15.9.
  3. Dvanásť tipov, kam cestovať cez jesenné prázdniny
  4. BUBO zverejnilo všetky termíny - exotika za polovicu
  5. Ako prežije váš biznis? Rozhodnú tieto 3 kroky
  6. Hodnotenie profesionála: Maldivské rezorty do hodiny od letiska
  7. Prvý mobil ako skúška dôvery medzi rodičom a dieťaťom
  8. Rozvrh hodín s kalendárom prázdnin v denníkoch SME a Korzár
  1. Ľuboš Fellner otvorene
  2. HEINEKEN Slovensko: 30 rokov vášne pre pivo
  3. BUBO zverejnilo všetky termíny - exotika za polovicu
  4. Dvanásť tipov, kam cestovať cez jesenné prázdniny
  5. Ich slnkom je mesiac, kvitnú v noci
  6. eFleet Day 2025 Truck&Bus&Van: Zvýhodnený vstup len do 15.9.
  7. Slováci dodali tablety do Volkswagenu i do policajných áut
  8. Nie je to len ihrisko: V K Parku deti opäť nájdu radosť z pohybu
  1. BUBO zverejnilo všetky termíny - exotika za polovicu 19 257
  2. Vyskúšal som si prácu výčapníka. Toto vám nepovedia 7 237
  3. Na toto by ste sa mali vo svojej obľúbenej krčme opýtať 6 372
  4. Prvý mobil ako skúška dôvery medzi rodičom a dieťaťom 4 862
  5. Ľuboš Fellner otvorene 4 074
  6. Tichá epidémia bolesti chrbta: Dostupná pomoc pre tisíce ľudí 4 010
  7. Dvanásť tipov, kam cestovať cez jesenné prázdniny 3 955
  8. Z čašníkov majiteľmi top hotelov: Stavili na lokálnosť a luxus 3 165
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

O svojej investícii a o cestách od pólu k pólu


INZERCIA 22 h

Slovenskí konzumenti vedia o pive viac ako zahraniční, pivu rozumejú a vedia ho aj oceniť


12. sep

19 804 termínov, 508 zájazdov, všetky krajiny sveta, zľavy až 55%.


INZERCIA 12. sep

Využite Early-Bird zľavu -30%.


INZERCIA 12. sep
SkryťZatvoriť reklamu