INZERCIA

Nyíregyháza, mnohoraký turistický cieľ

Mesto Nyíregyháza leží vo východnej časti Maďarska, z Košíc sa sem možno dostať za 2 hodiny.

Mesto Nyíregyháza leží vo východnej časti Maďarska, z Košíc sa sem možno dostať za 2 hodiny.

Mesto je obľúbeným turistickým cieľom slovenských turistov, lebo to, čo je potrebné k dokonalej dovolenke, tu nájdu na jednom mieste: očarujúce kúpele a kúpalisko, najvzrušujúcejší ZOO-park Maďarska, chutné maďarské jedlá a to všetko uprostred nádherného lesa Sóstó.

rekreacna oblast

Rekreačná oblasť, známa svojou liečivou vodou je od centra mesta vzdialená iba 5 km, Sóstógyógyfürdő, je miesto, kde sa návštevníci môžu liečiť, regenerovať, respektíve odpočinúť si od uponáhľaného každodenného života v prirodzenom prostredí.
 

kupele

Objavte kúpele plné zážitkov, kde šmýkačka Kamikadze, bazén s morskými vlnami, Ostrov pokladov a najväčší poolbar Maďarska núkajú možnosti osvieženia! Kúpele s certifikovanou liečivou vodou majú blahodarný účinok na opotrebenú, zdegenerovanú chrbticu a kĺbové ochorenia, respektíve na určité gynekologické a kožné ochorenia.
 

poolbar

V letnej sezóne si návštevníci môžu vybrať spomedzi 22 bazénov kúpaliska Parkfürdő, nájdu tu šmýkačky, detské bazény, Robinsonov chodník plný zážitkov a vzrušenia. Naša ponuka by nebola úplná bez tunajšieho Poolbar-u, kde sa každú stredu a piatok organizujú večerné retro- a latino párty a kde si prídu na svoje i milovníci nočného kúpania.
 

zoo

Precestujte celý svet v ZOO-parku plného naj, v SóstóZOO Nyíregyháza! 35 hektárový dubový les je domovom najzriedkavejších zvierat, žije tu viac než 5000 zvierat a návštevníkov tu očakáva i v Európe ojedinelé zariadenie s názvom Zelená pyramída. Svojim ocenáriom a tropickou džungľou je dokonalým miestom na prežitie zvláštnych chvíľ. Uškatce štíhle, vo svojom pozoruhodnom 400.000 litrovom bazéne, svojou fantastickou vodnou show zabávajú tunajšie obecenstvo. A dokonca, kto je zvedavý, môže si pozrieť kŕmenie žralokov v ocenáriu, alebo sa môže prizerať, ako si pochutnávajú na strave mladé lemury.
 

Navštívte naše mesto, trebárs len na dlhý víkend. No ani ten, kto by tu chcel stráviť dlhší čas, sa nebude nudiť, pretože Park zážitkov, skanzen, či botanická záhrada ponúkajú nespočetné množstvo zaujímavostí a zážitkov.


nyiregyhaza

http://www.nyiregyhaza.info.hu/

 Viac informácií o tomto regióne nájdete na   http://sk.gotohungary.com/pusta-a-jazero-tisa

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Poďte kontrolovať novinárov denníka SME

Ponúkame vám možnosť prísť na niekoľko dní do redakcie SME.

Tlačové správy

Trápi vás chrípka alebo prechladnutie? Vieme, ako s nimi zatočiť

Niekedy jednoducho nepomôže pravidelný prísun vitamínov ani iná prevencia.

Tlačové správy

Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40% z ceny

Kedy a komu sa oplatí rezervovať dovolenku s predstihom?

Tlačové správy

Prognózy pre slovensky realitný trh v roku 2019

Prvé predpovede, ako sa vyvinie dianie na realitnom trhu v roku 2019.