SME
Sobota, 2. júl, 2022 | Meniny má Berta

Kam sa v Bratislave chodí za zdravím a za krásou?

Unikátny koncept Vienna Gate galérie prináša uspokojenie každému, kto vyhľadáva šport, zdravie a relax.

Unikátny koncept Vienna Gate galérie prináša uspokojenie každému, kto vyhľadáva šport, zdravie a relax. Vo svojom pracovnom živote, v bývaní, záľubách, stravovaní, ale aj v celkovom životnom štýle. Dôkazom sú tiež nové prevádzky, ktoré rozširujú ponuku v súlade s ideou, že krása a zdravie kráčajú ruka v ruke.

Pozývame vás na golf, čo tak už cez víkend?

Slnečný deň, rozvoniavajúca jar pomaly sa preklápajúca do leta, vôňa trávy... a k tomu pohodový deň strávený rozhovorom s priateľmi a príjemným neunavujúcim pohybom na čerstvom vzduchu. Aj takto môže vyzerať sobotné popoludnie na golfovom greene. Láka vás taká predstava? Potom vedzte, že golf už dávno nie je len šport pre vyvolených a aj na Slovensku si získava čoraz viac priaznivcov. Práve pre nich bolo v týchto dňoch otvorené nové a na Slovensku najväčšie golfové centrum vo Vienna Gate galérii. Na ploche vyše 400 m2 ponúka predajňa kompletný golfový sortiment mnohých svetových značiek, od oblečenia cez obuv a doplnky až po výbavu pre začiatočníkov aj pokročilých hráčov, a nielen to. Neviete, či vám golfová palica naozaj sadne? Vyskúšajte ju tu! Švih zvládnete pri cvičnej sieti a na indoor greene s dvomi jamkami si zas overíte svoju presnosť. Neviete sa rozhodnúť, ktorý výstroj je pre vás najlepší, alebo s golfom len začínate? Tu vám poradia, stačí sa opýtať. Zapožičanie predvádzacích golfových palíc je samozrejmosť. Tak čo, skúsite tento rok spraviť niečo pre svoje zdravie a strávite na greene zopár pekných pohodových hodín?

vienna gate

Vyberáte nábytok do kancelárie?

Ak sa cítime príjemne, pracujeme lepšie. To vie aj slovenský výrobca a predajca kancelárskeho nábytku Falco Slovakia, ktorého novú predajňu nájdete od mája tiež vo Vienna Gate galérii. Spolu s ním veríme, že už sú preč časy, keď sa kancelárske priestory zariaďovali „nejako“, no najmä za najnižšiu cenu. Produkty v tejto predajni dokážu presvedčiť, že kancelársky nábytok môže byť pekný, osobitý, moderný, a zároveň za rozumné peniaze. O funkčnosti a o ergonomickom spracovaní sa v takomto prípade už azda ani baviť nemusíme, to sú ukazovatele pri kancelárskom nábytku prvoradé. Veď v práci trávime väčšinu nášho času a boli by sme sami proti sebe, ak by sme zariaďovaniu kancelárie nevenovali rovnakú pozornosť, akú venujeme zariaďovaniu svojho nového bytu. Ak je teda vaším cieľom pracovať v prostredí, ktoré je príjemné, moderne zariadené a všetok nábytok je uspôsobený tomu, aby ste vy aj vaši spolupracovníci sedeli zdravo a pohodlne, potom sa pri výbere nábytku riaďte radami odborníkov. Lebo poradenstvo a v prípade záujmu zariadenie kancelárie doslova „na kľúč“ je službou, ktorú si určite budete vedieť užívať.

vienna gate

Vo Vienna Gate galérii sa 17. mája hľadajú nové tváre pre modeling

Zdravie a krása spolu naozaj úzko súvisia – to vedia aj organizátori castingu na topmodelku/topmodela, a preto si za miesto konania už druhýkrát zvolili Vienna Gate galériu. Začať svoju kariéru tu môžete aj vy! Ak ste zaujímavý typ, škoda sedieť doma a čakať, či sa nestane zázrak. Zozbierajte odvahu a príďte sa ukázať do Vienna Gate galérie 17. mája od 15.00 hod. Podmienky pre dievčatá: výška aspoň 168 cm, vek od 14 do 25 rokov. Podmienky pre chlapcov: výška aspoň 179 cm, vek od 15 do 27 rokov. V každom prípade držíme palce!

Hodinka relaxu denne nám po práci prospeje

Vieme, že predstavu ideálneho relaxu má každý inú a niekedy sa ťažko nájde zhoda aj v rámci jednej rodiny či jedného páru. Takže, ak je mnoho možností sústredených na jednom a tom istom mieste, skvelé. Predstavte si, že na jednom mieste si môžete zacvičiť, zrelaxovať na masáži, skočiť na obed či posedieť si pri káve. Možno konečne navštíviť zubára, zatiaľ čo vaša polovička o poschodie nižšie nakúpi na celý víkend. Alebo napríklad vybaviť naraz návštevu praktického lekára, banky a stretnutie so známymi v rámci cesty z práce. Pohoda… Petržalčania vedia, že sa to dá aj takto. Vo Vienna Gate galérii nájdu všetko, čo v bežnom živote potrebujú – potraviny, mäsiarstvo, banky, salón krásy, boxerňu, reštauráciu, kaviareň, lekárov, lekáreň… A navyše poteší dobrá dostupnosť MHD aj bezproblémové parkovanie na dve hodiny zadarmo. Jednoduché, však? Pre Petržalčanov vyhľadávajúcich šport, zdravie a relax na jednom mieste sa preto Vienna Gate galéria už definitívne stala pravidelným cieľom ich návštev.

Viac informácií na www.vienna-gate.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Meranie rýchlosti v úsekoch už nebude pre vodičov vďaka MIO problémom

Vodiči budú upozornení pred úsekom, počas a na to, koľko metrov a sekúnd im zostáva a či majú spomaliť alebo ísť rýchlejšie.


8 h
MiVue 886 – vůbec první 4K UHD autokamera od Mio

Má tiež 1,7x väčší snímač a ULTRA nočné snímanie. Rýchlejší prenos záberov do telefónu zabezpečuje 5 GHz WiFi


1. júl

Tankujeme približne o 10 – 50 centov lacnejšie ako v západnej Európe.


INZERCIA 1. júl
SkryťZatvoriť reklamu