SME

Uverejňujte tlačové správy na sme.sk

Aj športové podujatia utužujú vzťahy, dokonca aj medzinárodné!

Mnohí študenti i učitelia, ktorí sa oddali aktívnemu pohybu v rámci Športového dňa SvF STU, si užili nielen zvýšenej fyzickej aktivity, ale zažili aj utužovanie vzájomných vzťahov.

aj športové podujatia utužujú vzťahy, dokonca aj medzinárodné!

Mnohí študenti i učitelia, ktorí sa oddali aktívnemu pohybu v rámci Športového dňa SvF STU, si užili nielen zvýšenej fyzickej aktivity podmienenej dosiahnutím víťazstva, ale zažili aj utužovanie vzájomných vzťahov bez ohľadu na firemné postavenie toho-ktorého duelanta. V tomto symbiotickom prelínaní sa v tento deň nieslo aj ďalšie športové stretnutie, dokonca medzinárodné. Dekan Stavebnej fakulty STU S.Unčík, prodekani V.Benko a P.Makýš spoločne s P.Masarovičom a Z.Hikl z Katedry TV SvF po prvýkrát u nás privítali takmer tridsiatku športovcov a viac ako dvadsať volejbalových nadšencov z Fakulty stavební Vysoké učení technické v Brně (FAST VUT v Brně), ktorí k nám zavítali pod vedením prodekana J.Jandora. 

Športovou disciplínou medzinárodného zápolenia sa v tento deň stal – volejbal žien a volejbal mužov. Stretnutie bolo akýmsi pokračovaním vzájomného športového súperenia, nakoľko naši študenti boli v decembri v Brne a zmerali si sily s FAST VUT v hokejovom zápase, v ktorom po urputnom boji zvíťazili. aj športové podujatia utužujú vzťahy, dokonca aj medzinárodné!

Zápas vo volejbale sa hral na 3 víťazné sety. Naše dievčatá podali skvelý výkon a hladko zvíťazili nad súperom 3:0 (16, 14, 13). Tím tvorili dievčatá Jana Kubaliaková, Radka Kollárová, Mária Kollárová, Martina Gašpárková, Barbora Zábojníková, Pavlína Hercogová, Radka Kubaliaková, Zuzana Krajňáková a Jana Jurkovičová.

aj športové podujatia utužujú vzťahy, dokonca aj medzinárodné!

Mužský zápas mal výraznejší, dramatickejší náboj, nakoľko o výsledku sa rozhodlo až v závere setov. Naši chlapci nakoniec podľahli súperovi 1:3 (-16, 15, -24, -31). A tak si družstvá víťazstvá „bratsky podelili“. Za našu fakultu nastúpili Ján Širochman, Filip Hyžák, Milan Lavička, Michal Antolčik, Miroslav Hlubocký, Daniel Dunaj, Vojtech Demeš, Martin Cihoň a Martin Štoder.

aj športové podujatia utužujú vzťahy, dokonca aj medzinárodné!

Dúfame, že športovci i „fandovia“ z Brna sa u nás cítili príjemne, aj keď ich - nie príliš vhodná výška stropu v telocvični – poriadne „zaskočila“ a pokazila im nejednu peknú prihrávku...Napriek tomu sa už teraz tešíme na spoločné súboje, či už vo volejbale alebo v inej športovej disciplíne.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Komerčné články

  1. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  2. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  3. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým
  4. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest
  5. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta
  6. Aké výsledky prinášajú investície do modernizácie laboratórií?
  7. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  8. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  1. Musí veda odpovedať na všetky naše otázky?
  2. Neuveríte, že ste v Poľsku. V tomto meste viac cítiť Škandináviu
  3. Na Južnej triede pribudne nový mestotvorný projekt
  4. Prichádzajú investičné príležitosti s víziou aj výnosom
  5. Wolt Stars 2025: Najviac cien získali prevádzky v Bratislave
  6. EQUILIBRIO v Nivy Tower: S výhľadom a víziou
  7. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky?
  8. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým
  1. Neuveríte, že ste v Poľsku. V tomto meste viac cítiť Škandináviu 17 823
  2. V Rimavskej Sobote šijú interiéry áut do celého sveta 13 619
  3. The Last of Us je späť. Oplatilo sa čakať dva roky? 7 516
  4. ČSOB Bratislava Marathon s rešpektom k nevidiacim a slabozrakým 3 163
  5. Pili sme pivo, ktoré sa nedá ochutnať nikde inde na svete 3 160
  6. Inalfa otvára v Trnave 80 prestížnych pracovných miest 2 828
  7. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 2 747
  8. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva? 1 740
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Knižná novinka Obyčajný hviezdny prach je dojímavý príbeh plný nádeje.


INZERCIA 34m

Historicky sa viac otváralo severu. Dodnes nesie jeho vizuálnu i mentálnu stopu.


INZERCIA 18. apr

Polyfunkčný dom na Južnej triede prinesie Košičanom aj malé námestie a moderný mestský priestor.


17. apr
Ilustračný obrázok výnimočných priestorov z Nivy Tower

Bratislava, marec 2025 - EQUILIBRIO sa etablovalo ako stabilný a hodnotovo ukotvený partner na realitnom trhu.


17. apr
SkryťZatvoriť reklamu