INZERCIA

Arboria Park - to najvýhodnejšie bývanie v Trnave

V Trnave postupne vyrastá moderná mestská štvrť plná zelene s názvom Arboria Park.

V Trnave postupne vyrastá moderná mestská štvrť plná zelene s názvom Arboria Park, ktorá svojím budúcim obyvateľom ponúka to najvýhodnejšie bývanie.

„Záujemcom o bývanie v Trnave chceme ukázať, že život v novostavbe, konkrétne v Arboria Parku, vôbec nie je finančne náročný. Práve naopak. Oproti staršiemu bytu so sebou prináša množstvo výhod, nehovoriac o ušetrených nákladoch za rekonštrukciu. V Arboria Parku sme navyše pripravili aj bonus ‚My platíme hypotéku, vy budete bývať‘, čím sme na trh priniesli skutočne najvýhodnejšie bývanie,“ hovorí Peter Kavecký, obchodný riaditeľ spoločnosti Lucron Development, ktorá zastrešuje celý projekt.

Arboria Parku za vás zaplatí úroky

V Arboria Parku môžete bývať už od neuveriteľných 198 € mesačne. Dopomôžu vám k tomu hypotekárni špecialisti, s ktorými Arboria Park spolupracuje. Záujemcom o kúpu bytu pomôžu získať hypotéku až do výšky 100 % za veľmi výhodných podmienok a zároveň pomôžu s predajom starej nehnuteľnosti. Dokonca aj takej, ktorá je zaťažená hypotékou.

Okrem toho Arboria Park svojim klientom preplatí úroky z hypotéky až do nasťahovania. Ako to funguje? „Bonus ‚My platíme hypotéku, vy budete bývať‘ pomôže budúcim obyvateľom Arboria Parku, aby pred nasťahovaním nemali zvýšené životné náklady, čo znamená nájomné, prípadne mesačné náklady so staršou nehnuteľnosťou, plus splácanie úrokov hypotéky. Tie až do kolaudácie zaplatíme my, takže budúci obyvatelia Arboria Parku za svoj nový byt začnú platiť až vtedy, keď budú reálne bývať,“ vysvetľuje Peter Kavecký.

Najvýhodnejšie bývanie sa odráža aj v nízkych mesačných nákladoch na bývanie. V Arboria Parku tieto náklady začínajú už od 37 €/mesiac. Táto cena je odrazom kvalitných materiálov, ktoré ešte nie sú opotrebované časom, ako to býva pri starších bytoch. Prvotriedne zatepľovacie systémy, okná z trojskiel či solárne panely na ohrev teplej úžitkovej vody – to všetko budúcim majiteľom Arboria Parku ušetrí aj tisíc eur ročne.

Arboria Park ako investícia

Byt v Arboria Parku môže však byť aj vhodnou formou investície. Pri kúpe nehnuteľnosti ako investície je potrebné zvážiť viacero faktorov ako napr. lokalitu, občiansku vybavenosť v okolí, náklady na vybavenie alebo aj vstupné náklady nevyhnutné na rekonštrukciu. Tie pri kúpe novostavby odpadávajú, avšak v cene bytu v Arboria Parku je už zahrnuté aj vysokokvalitné vybavenie bytu, čo taktiež výrazne ušetrí vstupné náklady. Vďaka použitým materiálom sa tiež znižujú mesačné náklady na správu bytu a lokalita poskytuje všetko potrebné v pešej dostupnosti.

„Vzhľadom na všetky finančné faktory sa investícia do bytu v Arboria Parku môže zúročiť až o 6,34 %,“ upresňuje Peter Kavecký a dodáva: „Kúpa nehnuteľnosti je vždy istým spôsobom investícia do budúcnosti. Preto je dobré investovať do kvalitnej novostavby, akou je Arboria Park. Jej hodnota časom len porastie, na rozdiel od staršieho bytu, ktorý vyžaduje investície na rekonštrukciu a mesačné náklady pocíti najmä vaša peňaženka.“

Viac o najvýhodnejšom bývaní v Arboria Parku nájdete na www.arboria.sk.

jazero-r705_res.jpg

kaviaren-r480_res.jpg

park-r675_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo - príbeh Martina Volka

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 16. vydanie

Tlačové správy

Nová separačná linka spracuje 3 tony plastov za hodinu

Vassal EKO buduje novú triediacu linku, ktorá bude prvou svojho druhu na Slovensku a jednou z najmodernejších v Európe.

Tlačové správy

Slovenské víno ponúkajú v michelinovských reštauráciách

Ochutnali sme hviezdne menu od francúzskeho šéfkuchára.

Tlačové správy

Sedemnásť skvelých dovolenkových ostrovov v Stredomorí

Známe aj menej známe, ostrovy Stredomoria sú vychytené dovolenkové destinácie.