SME
Sobota, 19. október, 2019 | Meniny má Kristián
INZERCIA

Bolesť kĺbov ramien

Ramená, každý deň im dáte poriadne zabrať. Nosenie tašiek, písanie na počítači, dvíhanie záťaží v posilňovni, práca na stavbe alebo pri šijacom stroji. Viete, že ramená sú namáhané aj počas sedenia?

Každý deň im dáte poriadne zabrať. Nosenie tašiek, písanie na počítači, dvíhanie záťaží v posilňovni, práca na stavbe alebo pri šijacom stroji. Viete, že ramená sú namáhané aj počas sedenia?

Bolesti kĺbov ramien postihujú športovcov aj nešportovcov, mužov aj ženy. Artróza ramenného kĺbu si nevyberá. Je to bolestivé ochorenie, ktoré postihuje chrupavku aj kosť. Z čoho vzniká? Športové úrazy, nešťastné pády, preťažovanie počas rôznych aktivít. Dôvodov je mnoho. Spolu s vekom rastie aj riziko artrózy.

Cviky pre pekné ramená

Nielen Rocky, ale aj iní známi filmoví hrdinovia mali pevné a mocné ramená, ktorými objali svoju vyvolenú. V skutočnom živote je potrebné pre získanie vzhľadu filmovej hviezdy cielene pracovať. K tomu patrí pravidelné cvičenie zamerané na posilnenie svalov, šliach, kĺbov a väzív. Bez zdravej životosprávy a potrebných látok by ste mohli cvičiť veľmi dlho a očakávaný výsledok dosiahnete s ťažkosťami.

Zdravý a funkčný kĺb zabezpečuje bezbolestný a plynulý pohyb. Pre svoje fungovanie sa potrebuje “nakŕmiť” kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a ďalšími látkami. HYALFIT je špeciálne vyvinutý pre naše kĺby. Výživový doplnok obsahuje potrebné zložky, aby naše kĺby dlhodobo dobre fungovali.

Naše telo je ako vzácny strom

Vzpriamený človek so zdvihnutými rukami trochu pripomína košatý strom. Musíme ho chrániť od koreňov až po poslednú vetvičku – od nôh až po špičky prstov na rukách.

Vzácny je aj výťažok zo živice kadidlovníka pílovitého (boswellia serrata), ktorý má výrazné protizápalové a antiartritické účinky. Pre svoj priaznivý vplyv na chronické zápaly v tele je súčasťou HYALFITu. Užívanie je pohodlné a jednoduché, pretože látky v správnom pomere potrebné pre výživu kĺbov, šliach, chrupaviek a väzív sa nachádzajú v jedinej tobolke. Užíva sa dlhodobo, raz denne. Pre vaše pohodlie je HYALFIT nachystaný pre trojmesačné užívanie. 

Pozorujte sa!

Bolesť je akousi SMS správou pre mozog, že sa niečo deje v našom tele. Bolesti kĺbov nepodceňujte! Najprv sa hlásia občas, potom neustále. Chronická bolesť extrémne znižuje kvalitu života. Dostatočne včas vyhľadajte lekára, aby ste sa vyhli prípadným operatívnym riešeniam. So svojím telom predsa žijete po celý život, nie?

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Firma BONATO oddlžila svojich klientov v sume 100 000 000 Eur

Spoločnosť, ktorá pomáha ľuďom s dlhmi.

Tlačové správy

Ako manažovať 16 miliónov dielov denne?

Nová Riadiaca Veža bude v reálnom čase manažovať polohu vyše 16 miliónov dielov

Tlačové správy

Karibik: Dokonalý oddych v špičkových hoteloch

Nielen palmy, pláže a slnko vás čakajú v Karibiku, ale aj relax v top hoteloch.