INZERCIA

Bolesť kĺbov ramien

Ramená, každý deň im dáte poriadne zabrať. Nosenie tašiek, písanie na počítači, dvíhanie záťaží v posilňovni, práca na stavbe alebo pri šijacom stroji. Viete, že ramená sú namáhané aj počas sedenia?

Každý deň im dáte poriadne zabrať. Nosenie tašiek, písanie na počítači, dvíhanie záťaží v posilňovni, práca na stavbe alebo pri šijacom stroji. Viete, že ramená sú namáhané aj počas sedenia?

Bolesti kĺbov ramien postihujú športovcov aj nešportovcov, mužov aj ženy. Artróza ramenného kĺbu si nevyberá. Je to bolestivé ochorenie, ktoré postihuje chrupavku aj kosť. Z čoho vzniká? Športové úrazy, nešťastné pády, preťažovanie počas rôznych aktivít. Dôvodov je mnoho. Spolu s vekom rastie aj riziko artrózy.

Cviky pre pekné ramená

Nielen Rocky, ale aj iní známi filmoví hrdinovia mali pevné a mocné ramená, ktorými objali svoju vyvolenú. V skutočnom živote je potrebné pre získanie vzhľadu filmovej hviezdy cielene pracovať. K tomu patrí pravidelné cvičenie zamerané na posilnenie svalov, šliach, kĺbov a väzív. Bez zdravej životosprávy a potrebných látok by ste mohli cvičiť veľmi dlho a očakávaný výsledok dosiahnete s ťažkosťami.

Zdravý a funkčný kĺb zabezpečuje bezbolestný a plynulý pohyb. Pre svoje fungovanie sa potrebuje “nakŕmiť” kolagénom, kyselinou hyalurónovou, vitamínom C a ďalšími látkami. HYALFIT je špeciálne vyvinutý pre naše kĺby. Výživový doplnok obsahuje potrebné zložky, aby naše kĺby dlhodobo dobre fungovali.

Naše telo je ako vzácny strom

Vzpriamený človek so zdvihnutými rukami trochu pripomína košatý strom. Musíme ho chrániť od koreňov až po poslednú vetvičku – od nôh až po špičky prstov na rukách.

Vzácny je aj výťažok zo živice kadidlovníka pílovitého (boswellia serrata), ktorý má výrazné protizápalové a antiartritické účinky. Pre svoj priaznivý vplyv na chronické zápaly v tele je súčasťou HYALFITu. Užívanie je pohodlné a jednoduché, pretože látky v správnom pomere potrebné pre výživu kĺbov, šliach, chrupaviek a väzív sa nachádzajú v jedinej tobolke. Užíva sa dlhodobo, raz denne. Pre vaše pohodlie je HYALFIT nachystaný pre trojmesačné užívanie. 

Pozorujte sa!

Bolesť je akousi SMS správou pre mozog, že sa niečo deje v našom tele. Bolesti kĺbov nepodceňujte! Najprv sa hlásia občas, potom neustále. Chronická bolesť extrémne znižuje kvalitu života. Dostatočne včas vyhľadajte lekára, aby ste sa vyhli prípadným operatívnym riešeniam. So svojím telom predsa žijete po celý život, nie?

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.