SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** prináša unikátnu novinku

Ak ste aj vy túžili stať sa niekedy kráľom alebo princeznou, tak teraz máte jedinečnú šancu. Nenechajte si ujsť príležitosť a buďte súčasťou prvého ročníka Plesu na zámku v historických kostýmoch.

Ak ste aj Vy túžili stať sa niekedy kráľom alebo princeznou, tak teraz máte jedinečnú šancu, a to priamo na Zámku Vígľaš. Nenechajte si ujsť príležitosť a buďte aj Vy súčasťou prvého ročníka Plesu na zámku v historických kostýmoch.

Historické kostýmy, dobová hudba a tance Vás prenesú do čias panovania veľkých kráľov, a celé to odpáli salva z dela.

Hviezdou večera bude obľúbený východoslovenský spevák Lukáš Adamec so svojou skupinou. Okrem spevu Lukáša Adamca sa všetci hostia plesu môžu tešiť na nezabudnuteľný program, v rámci ktorého sa môžu naučiť tancovať historické tance, vypočuť si dobovú hudbu a zažiť môžu aj šermiarske súboje.

O gastronomický zážitok sa postará 4-chodové zámocké menu a dobroty, ktoré nájdete v neskorom bufete.

Zábavu počas večera budú dopĺňať aj tanečné kolá s DJ-om a tombola o hodnotné ceny, v ktorej určite nájdete aj pobyt na zámku.

 

Cena vstupenky je 59 € na osobu.

Pre tých, ktorí by chceli stráviť aj noc pod baldachýnom, hotel pripravil špeciálnu cenu ubytovania. Vstupenka na ples spolu s ubytovaním Vás vyjde na 109,00 €.

Cena platí pri ubytovaní v izbe kategórie Classic dvomi dospelými osobami.

 

Vstupenky si môžete objednať na telefónnom čísle +421 45 524 5795 alebo mailom: recepcia@grandviglas.com

Počet miest je limitovaný! Viac informácií o Plese na zámku získate aj na webovej stránke www.grandviglas.com/ples-na-zamku

 

Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** je miesto, kde sa na jednom mieste spája história spolu s luxusnými službami. Vyberte si komnatu zo siedmich kategórií a prežite renesančnú noc pod baldachýnom. Ochutnajte kráľovské raňajky podľa Vášho výberu a nechajte sa pozvať na dobovú hostinu s výhľadom na nádvorie zámku. Povedzte si svoje ÁNO v gotickej kaplnke alebo v rytierskej sále a prežite rozprávkovú svadbu až do svitania. Skombinujte minulosť s prítomnosťou počas Vašich kongresov, seminárov a školení v nerušenom prostredí. Oddýchnite si s nami v hotelovom wellness centre. Presuňte sa v čase s Vašou rodinou, priateľmi a známymi do stredovekých čias a zúčastnite sa prehliadky zámku s odborným výkladom. Sídlo uhorských kráľov čaká práve na Vás!

grandballviglas-r606_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 7 h

Predstavujeme nomináciu na biznis cenu INDEXU a Slovenskej sporiteľne.


INZERCIA 7 h

Hľadáme úspešné inovatívne malé a stredné firmy.


INZERCIA 7 h
Skryť Zatvoriť reklamu