SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Nové byty na Trenčianskej Riviére

Riviéra ponúka 34 nových bytov pre ľudí, ktorí sa neprispôsobujú konvenciám a túžia po kľudnom bývaní, ale nechcú sa sťahovať z mesta.

Projekt Trenčianska Riviéra priniesol na trh vlastný koncept bývania, čím ukázal nové možnosti pre ľudí, ktorí sa neprispôsobujú konvenciám, túžia po pohodlnom a pokojnom bývaní, ale nechcú sa sťahovať z mesta na vidiek. Projekt zastrešuje spoločnosť Trenčianska Riviéra s.r.o. Vznikla v roku 2007 za účelom rozvoja a výstavby tohto projektu, pričom v súčasnosti sú už úspešne postavené a skolaudované prvé 4 domy a v nich sa plne obsadili všetky byty.

riviera-foto1-r658_res.jpg

Jednou nohou v centre Trenčína, druhou v prírode

Trenčianska Riviéra bude komplex 6 bytových domov umiestnených na jedinečnom mieste. Predstavte si to unikátne spojenie – bývate na pokojnom mieste pri brehu veľkej rieky, s výhľadom na vodu, zeleň a vodné vtáctvo, ale zároveň ste v samom centra mesta. Ocitnete sa na dvoch miestach naraz. Jednou nohou stojíte uprostred mesta, kde sa stále niečo deje, druhou na mieste plnom harmónie a pokoja.

Odtiaľto je všade blízko. Po hrádzi alebo vďaka novovybudovanému podchodu sa bezpečne a rýchlo dostanete tam, kam potrebujete. Nákupné centrá, zdravotnícke strediská, školy, škôlky, športové strediská – to všetko máte na dosah ruky. Výhodou je aj výborné napojenie na diaľnicu. Domy stoja na konci tichej slepej ulice, kde premávajú len autá obyvateľov Trenčianskej Riviéry a neplánuje sa tu ani ďalšia výstavba.

foto2-r789_res.jpg

Navrhnuté s dôrazom na komfort a hodnotu

Tretia fáza výstavby sa práve začína a počas nej sa v 2 nových vežiach vytvorí ďalších 34 bytov. V ponuke sú 2, 3 a 4-izbové byty s rozlohou až 105 m2. Všetky byty majú balkón a obývačku otočené na rieku Váh. Sú svetlé a teplé, k ich výbave patrí aj vlastné kúrenie a ohrev vody. Náklady na bývanie sú naozaj nízke. V ponuke budú aj 4 byty s predzáhradkou a 4 byty na vrchnom podlaží s veľkou terasou.

V podzemnej garáži bude 30 parkovacích miest a 4 miesta budú pred budovou. Samozrejmosťou je bezbariérový vstup do vchodu, garáže i výťahu.

Nové byty sú ponúkané ako „holobyty“, čím je umožnené každému klientovi realizovať svoju vlastnú predstavu o dokonalom bývaní. Kvalitu stavby zaručujú prvé 4 veže skolaudované v rokoch 2009 a 2010 a ich spokojní obyvatelia, ktorí odporúčajú život na Trenčianskej Riviére aj svojim známym.

foto3-r115_res.jpg

Žite život na výnimočnom mieste

Láka Vás predstava o takomto bývaní? Zarezervujte si ho už dnes!

Chceli by ste sa o tom všetkom presvedčiť na vlastné oči? Môžete si dohodnúť obhliadku vzorových bytov už v dokončených domoch.

Potrebujete pomôcť s financovaním kúpy nového bytu? K dispozícii sú Vám služby špecializovaného finančného partnera.

Viac informácií na www.rivierabyty.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu