SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Máte radi prírodu, zvieratá, rastliny? Zaujímate sa o výživu?

Prihláste sa na štúdium na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.

Prihláste sa na štúdium na Fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Prečo? 

- V roku 2015, keď bola SPU  v Nitre zaradená medzi sedem najlepších univerzít na Slovensku, Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov získala v rámci univerzity najvyššie hodnotenie A.

- Je to prestížna fakulta, ktorá sa stala rozvojovou základňou univerzity. Jej vznik a činnosť sú organicky späté s novodobou  históriou poľnohospodárskej výroby a rozvoja vidieka.

- Poľnohospodárstvo a výroba kvalitných domácich potravín má veľkú budúcnosť a potenciál.

- Ponúka široké spektrum akreditovaných študijných programov na všetkých stupňoch štúdia, rozšírené možnosti štúdia v zahraničí,  uznávanie štúdia a diplomov v zahraničí.

- Vzdelávanie je prepojené na prax doma i v zahraničí (exkurzie, stáže, výberové prednášky významných odborníkov). V rámci Vysokoškolského poľnohospodárskeho podniku majú študenti možnosť získavať praktické skúsenosti rozširujúce teoretické poznatky.

- Na štúdium na FAPZ budú uchádzači o štúdium prijatí bez prijímacích skúšok.

- Fakulta uplatňuje v dennej forme štúdia flexibilný (kreditný) systém štúdia.

- Možnosť tvorby vlastného učebného plánu a v priebehu štúdia môžu absolvovať atraktívne predmety (jazdectvo, rybárstvo, poľovníctvo, včelárstvo, výcvik psov), doplňujúce pedagogické štúdium, získanie vodičského oprávnenia v univerzitnej autoškole.

- Perspektívne uplatnenie na trhu práce v pozíciách odborných pracovníkov štátnej správy, manažérov komerčných firiem a poľnohospodárskej prvovýroby, riadiacich pracovníkov (program Rozvoja vidieka SR na podporu mladých farmárov).

- Aktívny kultúrny a športový život v krásnom prostredí  Slovenskej poľnohospodárskej univerzity  v Nitre,  možnosť ubytovania v štyroch študentských domovoch v blízkosti areálu univerzity.

Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov SPU v Nitre ponúka v akademickom  roku 2016/2017 na bakalárskom stupni štúdia osem študijných programov: manažment rastlinnej výroby, manažment živočíšnej výroby, všeobecné poľnohospodárstvo, farmárstvo, výživa ľudí, udržateľné poľnohospodárstvo a rozvoj vidieka, špeciálne chovateľstvo, hipológia.


Uzávierka prihlášok na bakalárske štúdium do 30. apríla 2016
Viac na www.fapz.uniag.sk

dsc0516-r812_res.jpg
dsc1843-r134_res.jpg
Fakulta agrobiológie a potravinových zdrojov ponúka v akademickom  roku 2016/2017 na bakalárskom stupni štúdia osem študijných programov.
Foto: archív SPU v Nitre

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.