SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Canadian Institute – jazykové kurzy Bratislava oslávi 15 rokov

V máji to bude presne 15 rokov odvtedy, čo brány svojich luxusných priestorov v centre Bratislavy otvorila jazyková škola Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava.

V máji to bude presne 15 rokov odvtedy, čo brány svojich luxusných priestorov priamo v centre Bratislavy otvorila jedna z najmodernejších jazykových škôl Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava.

O tom, že je pôsobenie tejto jazykovej inštitúcie na slovenskom trhu úspešné, hovoria aj čísla. Za 15 rokov prešlo bránami Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava viac ako 25 000 študentov a vyše 400 lektorov v 5000 skupinových kurzoch dovedna odučilo viac ako 300 000 hodín.

„Toto všetko by však nebolo možné bez skvelých lektorov a úžasného manažérskeho a akademického tímu,“ vyjadril sa zakladateľ a riaditeľ Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava pán Henry Silva. „Som veľmi rád, že sa nám podarilo preklenúť ťažké roky krízy, kedy najmä vo firmách výučba cudzích jazykov takmer celkom ustala. Som hrdý na to, že sme nielen prežili týchto pár rokov, no že sme si počas celej histórie našej existencie udržali status jednej z najkvalitnejších a najmodernejších jazykových inštitúcií nielen v Bratislave, ale aj na Slovensku,“ pokračoval pán Silva. Jeho slová len potvrdzuje skutočnosť, že Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava je držiteľom certifikátu kvality a solventnosti.

henry-cbi-r128_res.jpg

Čo všetko Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava poskytuje? Samozrejme, navštevovať môžete kurz anglického jazyka, nemeckého jazyka, francúzskeho jazyka, španielskeho jazyka, talianskeho jazyka, ruského jazykaslovenčiny pre cudzincov, avšak na svoje si prídu aj tí, ktorí majú záujem o kurz obchodného jazyka, inej jazykovej oblasti, či o prípravu na niektorý z jazykových certifikátov. „Našou veľkou výhodou je, že disponujeme krásnymi priestormi lokalizovanými priamo v centre mesta. Sme preto dostupní tak verejnosti, ako aj firmám, ktoré uprednostňujú jazykovú výučbu mimo svojich vlastných priestorov. Organizujeme tak skupinové, ako aj individuálnesemi - individuálne kurzy, kurzy pre seniorov, mamičky, deti a mládež. V súčasnosti sme otvorili Canadian Kids Club – detskú herňu pre všetky mamičky s deťmi od 1 do 12 rokov, čím chceme podporiť mamičky, ale aj ich deti vo výučbe cudzieho jazyka,“ povedala Monika Krnáčová, marketingová a projektová manažérka Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava. „Prísť k nám však môžu aj uchádzači o zamestnanie, či štúdium v Kanade, ktorým vieme poskytnúť rady, čo všetko pri vybavovaní budú potrebovať. Aktuálnou novinkou je aj služba Virtual Office pre všetkých jednotlivcov či firmy, ktoré chcú ušetriť na prenájme kancelárskych priestorov. No a, samozrejme, každému vieme ušiť kurz na mieru, preto neváhajte a navštívte nás v našich priestoroch alebo na našej webovej stránke www.jazykove-kurzy-bratislava.com/sk/,“ dodala na záver Monika Krnáčová.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie

Lukratívna lokalita je nepochybne dôležitá indícia prémiovej kvality bývania, ale adresa úspechu by toho mala ponúknuť viac.

Tlačové správy

Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje

O životnej profesii nerozhodujú len peniaze.

Tlačové správy

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.