SME
Streda, 16. jún, 2021 | Meniny má Blanka, BiankaKrížovkyKrížovky

Canadian Bilingual Institute

O autorovi

Zoznam tlačových správ

Práve ste skončili školu alebo ste dlhodobejšie nezamestnaní a neviete si nájsť prácu? Vďaka Canadian Bilingual Institute - jazykové kurzy Bratislava môžete na pohovore konečne uspieť!
Inzercia
10. máj 2016, o 0:00
Sú vaše časové možnosti obmedzené či špecifické? Nevyhovuje Vám pevný rozvrh výučby? Nemáte čas dochádzať na kurz? V Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava majú pre vás riešenie!
Inzercia
2. máj 2016, o 0:00
Leto sa nám nezadržateľne blíži. Každoročne v tomto období vychrlia stredné a vysoké školy na úrad práce tisíce absolventov. Uspieť na pohovore môžu aj vďaka intenzívnemu jazykovému kurzu angličtiny.
Inzercia
25. apr 2016, o 0:00
Aj Vy patríte medzi vyznávačov názoru, že jazyková škola je nepotrebným prežitkom? V nasledujúcich riadkoch Vám priblížime šesť najdôležitejších prečo si vybrať na jazykové vzdelávanie jazykovú školu.
Inzercia
18. apr 2016, o 0:00
Hľadáte pre svojich zamestnancov kvalitné jazykové vzdelávanie? V Canadian Institute – jazykové kurzy Bratislava vďaka dlhoročným skúsenostiam vedia, ako tento náročný proces poľahky zvládnuť.
Inzercia
10. apr 2016, o 0:00
Plánujete zorganizovať firemné školenie, seminár, kongres, alebo potrebujete pozvať svojho klienta na obchodné stretnutie? V Canadian Institute - jazykové kurzy Bratislava majú pre Vás riešenie!
Inzercia
5. apr 2016, o 0:00
Je všeobecne známe, že začiatky podnikania v dnešnej dobre nie sú jednoduché. Pomôcť môže služba Virtual office, ktorú ako novinku poskytuje Canadian Bilingual Institute - jazykové kurzy Bratislava.
Inzercia
30. mar 2016, o 0:00
V Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy sa učia nielen mamičky, ale aj ich detičky! Príďte, prihláste sa na jazykový kurz a o Vaše dieťatko bude počas kurzu zmysluplne postarané.
Inzercia
25. mar 2016, o 0:00
V máji to bude presne 15 rokov odvtedy, čo brány svojich luxusných priestorov v centre Bratislavy otvorila jazyková škola Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava.
Inzercia
21. mar 2016, o 0:00

Najčítanejšie články autora

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME