SME
Piatok, 19. apríl , 2019
INZERCIA

Jazykové kurzy pre mamičky s detskou herňou

V Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy sa učia nielen mamičky, ale aj ich detičky! Príďte, prihláste sa na jazykový kurz a o Vaše dieťatko bude počas kurzu zmysluplne postarané.

V Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy  sa učia nielen mamičky,                                     ale aj ich detičky!

Ste na materskej dovolenke a už dávnejšie ste uvažovali o jazykovom vzdelávaní, no  nemali ste kam dať svoje dieťatko? Alebo už pracujete a na jazykový kurz by ste chceli chodiť po práci, keď vyberiete svoje dieťa zo škôlky a opäť si kladiete otázku, kam s ním? Už nemusíte! Príďte  do Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava, prihláste sa na jazykový kurz a o Vaše dieťatko bude počas kurzu postarané.

V Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava sme si uvedomili, aké ťažké je pre mamičky v dnešnej dobe uvoľniť sa od každodenných povinností a nájsť si čas na jazykové vzdelávanie. Sama som mamou a od mnohých známych na materskej dovolenke som počula, ako by rady navštevovali jazykový kurz, aby po návrate do práce boli „v obraze“. Preto sme sa rozhodli vytvoriť v našich priestoroch v centre Bratislavy Canadian Kids Club,“ povedala jeho zakladateľka Dominika Silvová.

kids-club04-r326_res.jpg

V krásnych priestoroch priamo v srdci Bratislavy v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava pre Vaše dieťa pripravili špeciálne upravenú detskú herňu s množstvom aktivít a hračiek. Na dieťatko Vám bude dohliadať, a v prípade vášho záujmu dieťatko aj učiť,  skúsený lektor, ktorého špecializáciou je výučba angličtiny pre deti. Nie je to úžasné? Počas toho, ako sa Vy budete učiť cudzí jazyk, sa zároveň Vaše dieťa bude zoznamovať s angličtinou, a to veľmi prirodzenou a hravou formou.

kids-club03-r577_res.jpg

Čo všetko Canadian Kids Club ponúka, sme sa opäť opýtali jeho zakladateľky Dominiky Silvovej: „Náš detský klub je určený pre všetky mamičky s deťmi od 1 do 12 rokov. Do herne môžu priniesť svoje detičky tak mamičky, ktoré majú u nás predplatený jazykový kurz, ako aj mamičky, ktoré si potrebujú niečo urgentné vybaviť v meste, či si len jednoducho odskočiť na kávu alebo do fitness centra. Aby dieťatko  strávilo čas v klube ozaj zmysluplne, je možnosť objednať si v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava lektora angličtiny, ktorý sa bude dieťatku individuálne venovať.“

No a, samozrejme, v Canadian Kids Club mysleli aj na mamičky, ktoré si lámu hlavu nad tým, kde pre svoje dieťatko zorganizovať narodeninovú party. „Už nezúfajte! Nestresujte sa! Kontaktujte Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava, zadajte svoje požiadavky a my Vám vytvoríme cenovú ponuku ušitú priamo na mieru,“ dodala na záver Dominika Silvová. Samozrejmosťou je prenájom miestnosti Canadian Kids Club vrátane lektora, ktorý sa o deti počas oslavy stará a venuje sa im. Už sa viac nemusíte zaťažovať zháňaním kúzelníka, šaša, či narodeninovej torty. Všetko v prípade Vášho záujmu zabezpečí tím Canadian Kids Club. Príďte si len jednoducho vychutnať narodeninovú oslavu spolu s Vaším dieťatkom a známymi!

Canadian Bilingual Institute - jazykové kurzy Bratislava okrem tejto novej služby už takmer 15 rokov ponúka jazykové kurzy špičkovej kvality. Vybrať si môžete kurz anglického jazykanemeckého jazykafrancúzskeho jazykašpanielskeho jazykatalianskeho jazykaruského jazyka a slovenčiny pre cudzincov.

Pre viac informácií kliknite na: http://www.jazykove-kurzy-bratislava.com/sk/dalsie-sluzby-canadian-kids-club/

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019

Rozmanité Grécko a jeho ostrovy budú aj tento rok obľúbený cieľ dovolenkárov.

Tlačové správy

Bim Challenge 2019

4. Majstrovstvá Slovenska v rýchlosti projektovania

Tlačové správy

Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov

Čerpacie stanice OMV budú v plnej prevádzke aj počas dní, keď v bežných obchodoch nenakúpite.

Tlačové správy

Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur

Miestne samosprávy, školy, cirkvi aj neziskové organizácie majú šancu získať príspevok od 20.000 do 50.000 eur.