INZERCIA

Virtuálna kancelária - Vaše bezpečné a pohodlné podnikanie

Je všeobecne známe, že začiatky podnikania v dnešnej dobre nie sú jednoduché. Pomôcť môže služba Virtual office, ktorú ako novinku poskytuje Canadian Bilingual Institute - jazykové kurzy Bratislava.

Je všeobecne známe, že začiatky podnikania v dnešnej dobre nie sú vôbec jednoduché. Vyžadujú si mnoho času, energie, no a, v neposlednom rade, aj finančných prostriedkov. Ako podnikateľ – začiatočník však nemáte istotu, či sa Vám vynaložené prostriedky vrátia. Štatistika je alarmujúca. Ak kedysi počet firiem, ktoré do 5 rokov od založenia boli nútené zrušiť svoju činnosť, bol 5 z 10, dnes je to už 9 z 10! Existujú však možnosti, ako minimalizovať náklady v podnikateľských začiatkoch. Jednou z nich je aj využitie služby Virtuálna kancelária, resp. Virtual Office, ktorú aktuálne ako novinku vo svojom širokom portfóliu služieb ponúka aj Canadian Bilingual Institute – jazykové služby Bratislava

img2375-r898_res.jpg

Pre koho je táto služba určená sme sa opýtali riaditeľa Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava pána Henryho Silvu: „Služba Virtual Office nepredstavuje praktické a moderné riešenie len pre začínajúcich podnikateľov, či podnikateľov, ktorí chcú minimalizovať svoje náklady na prevádzku svojich vlastných kancelárií, je tiež ideálnym riešením aj pre tých klientov, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu, či nechcú vlastniť alebo si prenajímať administratívne priestory. Naši klienti vďaka tejto službe získajú cenovo výhodné sídlo svojej spoločnosti na lukratívnej adrese priamo v centre mesta, k dispozícii ďalej majú aj naše kancelárske priestory a balík administratívnych služieb“.

img2378-r436_res.jpg

Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava v rámci služby Virtual Office ponúka dva základné balíky služieb BASICPREMIUM, avšak pre tých, ktorí by si v týchto balíčkoch nenašli to, čo potrebujú, profesionálny tím Canadian Bilingual Institute – jazykové služby Bratislava je pripravený „vyskladať“ balík služieb na mieru každého klienta, vďaka čomu môžu podnikatelia vypustiť zo svojich bežných starostí aj účtovnícke služby a služby právneho poradenstva, zabezpečovanie prekladov a tlmočníctva, či zabezpečenie občerstvenia pre seba a návštevy.

„So službou Virtual Office v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava si môžete byť istí, že zaplatíte len za to, čo v skutočnosti potrebujete a využívate“, dodal na záver Henry Silva.

Pre viac informácií kliknite na:  http://www.jazykove-kurzy-bratislava.com/sk/dalsie-sluzby-virtualna-kancelaria/

Canadian Bilingual Institute - jazykové kurzy Bratislava okrem tejto novej služby už takmer 15 rokov ponúka jazykové kurzy špičkovej kvality. Vybrať si môžete kurz anglického jazykanemeckého jazykafrancúzskeho jazykašpanielskeho jazykatalianskeho jazykaruského jazyka a slovenčiny pre cudzincov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nové komorné bývanie v Karlovke? Karlove

Nový obytný dom Karlove na Hudecovej ulici ponúkne unikátne bývanie v stabilizovanej časti Karlovej Vsi.

Tlačové správy

Spoznáte týchto 11 filmov, v ktorých sa objavil McDonald’s?

Niektoré su notoricky známe a niektoré vám dajú zabrať.

Tlačové správy

Nepýtajte od lekára antibiotiká pri chrípke či nádche

Takmer milión balení antibiotík "pojedli" vlani Slováci pri ochoreniach, na ktoré tieto lieky nezaberajú.

Tlačové správy

Príbeh tradičného družstva - príbeh Alojza Kračinovského

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 4. vydanie.