SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Panorama City je čoraz lukratívnejšou adresou

Panorama City je unikátnym a čoraz viac obľúbeným miestom na bývanie, preto sa u nás pravidelne zastavujú klienti so svojimi požia

Nový symbol Bratislavy, viac ako stometrové veže novostavby Panorama City, boli dokončené v decembri minulého roku. V týchto dňoch si majitelia postupne preberajú svoje byty. Na prízemí oboch veží vznikla obchodná galéria, kde svoju pobočku ako prvá otvorila realitná kancelária HERRYS.

img6488-b-r992_res.jpg(Foto: Panorama City, Bratislava)

„Už od prvého dňa keď sme ešte len dokončovali sťahovanie do našich nových priestorov, sme zaznamenali mimoriadny záujem o tento projekt. Panorama City je unikátnym a čoraz viac obľúbeným miestom na bývanie, preto sa u nás pravidelne zastavujú klienti so svojimi požiadavkami na kúpu či prenájom.“  - hovorí Juraj Jablonka, senior real estate consultnt spoločnosti HERRYS.

Súčasná priaznivá situácia na trhu nehnuteľností projektu praje i naďalej. „Za krátky čas sa nám podarilo predať v projekte už niekoľko bytov za naozaj výnimočné ceny. Rovnako aj byty, ktoré nám majitelia zverili v rámci prenájmu v našej ponuke neostávajú dlho. Dopyt stále prevyšuje ponuku, stáva sa nám, že ponuku ani nestihneme uverejniť a byt sa predá či prenajme, nakoľko stále disponujeme databázou záujemcov o tento projekt.“  - vymenúva senior real estate consultant Juraj Jablonka, ktorý je tiež súčasťou tímu HERRYS v pobočke Panoramy City. 

juraj jablonka(FOTO: ING. JURAJ JABLONKA, SENIOR REAL ESTATE CONSULTANT, HERRYS)

Byty, zakúpené v počiatočnej fáze predaja projektu, spoločnosť HERRYS teraz pre svojich klientov úspešne predáva so ziskom 25-40 %, v závislosti od kategórie, dispozície a orientácie. Pobočka priamo v projekte je veľkým benefitom, vďaka známej značke a marketingovej podpore predaja je HERRYS prirodzenou voľbou pre majiteľov bytov v projekte, ktorí chcú dnes svoje byty úspešne predať.

„Databáza klientov zo Slovenska i zahraničia, ktorí majú záujem o investíciu, skúsenosti s projektom a profesionálny prístup sú dôvody, pre ktoré sa klienti s požiadavkami na kúpu či prenájom čoraz viac obracajú na našu spoločnosť.“ – hovorí Martin Marsina, head of sales spoločnosti HERRYS. A pokračuje: „ V prípade záujmu vieme obratom predávajúcemu ponúknuť veľmi zaujímavé investičné príležitosti. Vďaka výraznému, viac ako 50% podielu na trhu s novostavbami, vieme o pripravovaných projektoch a našim klientom vieme ponúknuť byty v rámci projektov ako prvým, ešte pred oficiálnym spustením predaja.“

herrys realitná kancelária bratislava - panorama city Kancelária HERRYS v Panorama City je tretím kontaktným miestom spoločnosti otvoreným počas 4 rokov jej pôsobenia na trhu. Nachádza sa na prízemí veže II a je otvorená v pracovné dni od 9:00 do 18:00.


O spoločnosti

Spoločnosť HERRYS tvorí tím odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré využíva v prospech klientov v oblasti predaja kúpy a prenájmu rezidenčných nehnuteľností a developmentu. Jej cieľom a hlavnou motiváciou je spokojný klient. Bola založená s cieľom poskytovať profesionálne služby uľahčujúce rozhodovanie klientov hľadajúcich nové bývanie. V rokoch 2012, 2013, 2014 a 2015 získala spoločnosť HERRYS prestížne ocenenie CIJ Awardsv kategórii Best Local Real Estate Agency.

O Panorama City

herrys realitná kancelária bratislava - panorama city(Foto: recepcia Panorama City)

V stále obľúbenejšej lokalite na nábreží Dunaja neďaleko Slovenského národného divadla a nákupnej galérie EUROVEA vyrástlo nové epicentrum mestského života - polyfunkčný komplex Panorama City. Dve ikonické obytné veže originálneho trojuholníkového tvaru s impozantnou výškou  nielenže umožňujú unikátny výhľad na Bratislavu, ale zároveň dotvárajú jej panorámu a poskytujú komfortný životný priestor pre moderných kozmopolitných ľudí.

img5619-r316_res.jpg(Foto: Výhľad z Panorama City)

Každá veža Panorama City ponúka 33 poschodí rozmanitých interiérových riešení. Okrem 606 bytov je súčasťou projektu aj zelený park, obchody, kancelárie, reštaurácie, bary a samozrejme služby, príjemnú atmosféru dotvorí atypické námestie, ktoré udrží pulzujúci život veľkomesta za hranicami súkromia obyvateľov Panorama City.

 img6480-b-r741_res.jpg(Foto: Panorama City, Bratislava)

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Povedie aj cez tunel, skráti cestu o takmer dvadsať minút.


1 h

Chceli by sme mať slušné úspory, ale chýba nám väčší záujem o riešenia pre zhodnotenie vlastných peňazí.


4 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


8 h
Skryť Zatvoriť reklamu