SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Jazykové kurzy pre firmy

Hľadáte pre svojich zamestnancov kvalitné jazykové vzdelávanie? V Canadian Institute – jazykové kurzy Bratislava vďaka dlhoročným skúsenostiam vedia, ako tento náročný proces poľahky zvládnuť.

Hľadáte pre svojich zamestnancov kvalitné jazykové vzdelávanie? V dnešnej dobe je výber vhodného dodávateľa jazykových služieb pre firmu veľmi zodpovednou úlohou. Toto rozhodnutie bude mať vplyv na spokojnosť  zamestnancov. Na ich motiváciu. Na konkurencieschopnosť  firmy. Na výsledky. V Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava vedia, že zabezpečiť pre firmu vzdelávanie, je náročný a dlhodobý projekt, ktorý je však možné zrýchliť a zjednodušiť, ak sa obrátite na inštitúciu, ktorá má s poskytovaním firemných jazykových kurzov dlhoročné skúsenosti.

„Vieme, že každá spoločnosť má iné očakávania, potreby a možnosti. Preto vám v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava neponúkame na Vaše otázky univerzálne odpovede. Naopak, sme pripravení s vami spolupracovať a spolu s Vami nájsť to najlepšie riešenie práve pre Vás a Vašu firmu či inštitúciu tak, aby ste mali istotu, že ste našli najvhodnejší variant jazykového vzdelávania pre vašich zamestnancov,“ vyjadril sa zakladateľ a riaditeľ Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava Henry Silva.

henry-cbi-r244_res.jpg

Pred začatím celého procesu by si mala firma položiť odpovedať na niekoľko základných otázok, a to: kto je najvhodnejším dodávateľom jazykových služieb, čo konkrétne potrebujú zamestnanci vedieť a na čo má byť jazykový kurz zameraný, prečo chce spoločnosť do ich rozvoja investovať, no a v neposlednom rade vyvstane otázka, koľko je firma ochotná do jazykového vzdelávania investovať.

V otázke koho si vybrať za dodávateľa jazykových služieb má Henry Silva jasnú odpoveď: „Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava je jeden z najmodernejších a najaktívnejších jazykových inštitútov na Slovensku. Na trhu pôsobíme už takmer 15 rokov, od roku 2001. Za tento čas sme poskytli svoje vzdelávacie služby viac ako 200 spoločnostiam. Viac ako 400 lektorov odučilo vyše 300 000 hodín a ich rukami prešlo viac ako 23 000 študentov.“ Iste  uznáte, že sú to pôsobivé čísla. Významným benefitom Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava sú exkluzívne moderné priestory s plne vybavenými učebňami priamo v centre mesta, takže  môže poskytnúť jazykové kurzy aj firmám, ktoré nedisponujú miestnosťami, v ktorých by jazyková výučba mohla prebiehať.

prenajom-priestorov10-r693_res.jpg

„Uvedomujeme si však, že ani pôsobivé čísla, ani prekrásne priestory by neboli ničím bez skvelého tímu. My v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava vieme, že práve skvelý tím odborníkov – metodikov, koordinátorov výučby, odborného manažmentu, konzultantov a najmä lektorov -  sú tým faktorom, ktorý nás odlišuje od iných jazykových inštitúcií. Vieme, že práve v našom tíme je naša sila. Každý z pracovníkov je špecialistom vo svojom odbore a prácou v tíme každý prispieva svojím podielom k špičkovému zabezpečeniu výučby a k spokojnosti klientov. Každý z nášho tímu si je tejto zodpovednosti plne vedomý. A Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava za profesionalitu každého z tímu stopercentne ručí,“  nešetril opäť slovami pán Silva.

Pokiaľ sa pýtate koľko Vás bude jazykové vzdelávanie Vašich zamestnancov stáť, v Canadian Bilingual Institute – jazykové kurzy Bratislava si vskutku môžete ušiť kurzy priamo na mieru. Výberom času výučby, lektora a typu kurzu si viete nakombinovať jazykový kurz podľa vašich potrieb a časových, či finančných možností. „Samozrejme, ani pri tomto výbere a rozhodovaní nebudete sami a náš tím skúsených odborníkov Vám bude vždy poruke. Od samého začiatku tak budete vedieť, s akými výdavkami má Vaša spoločnosť počítať,“ dodal na záver Henry Silva.

Pre viac informácií kliknite na: http://www.jazykove-kurzy-bratislava.com/sk/jazykove-kurzy-pre-firmy/

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Úprava osobného motorového vozidla

Zníženie podlahy v osobnom automobile je ideálnou úpravou pre prepravu telesne postihnutých osôb sediacich na invalidnom vozíku.

Bezbariérové vozidlo pre vozičkára Fiat Doblo
Tlačové správy

Important information for Brazilians living in Slovakia

Take action to receive information about the elections in Brazil and the Embassy of Brazil's activities.

Tlačové správy

Prečo sú dnes ryby také dôležité?

Vitamín D je pre ľudský organizmus prospešný na viacerých frontoch.