SME
Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Prosíme nerušiť. Oslavujeme sviatky v pokoji a láske

Konečne sú tu. Vianoce. Sviatočný čas oddychu, pokoja. Čas pre seba, rodinu, priateľov. Keď sme boli deti...

pic7-small-r862_res.jpg

Konečne sú tu. Vianoce. Sviatočný čas oddychu, pokoja. Čas pre seba, rodinu, priateľov. Keď sme boli deti, december sa vliekol. Neuveriteľne pomaly. Vianoce sa zdali byť v nedohľadne. A dnes? Náš zoznam čo všetko ešte treba stihnúť vybaviť, kúpiť, zariadiť je taký dlhý, že by sme uvítali ak by mal december raz toľko dní.

„Keď sme pripravovali zadanie na tohtoročný vinš pre našich klientov, obchodných partnerov a kolegov, chceli sme aby slová, ktoré dáme na papier vyjadrovali skutočne to, na čom záleží. V spolupráci s dizajnérskou značkou Molto Bello tak vznikol netradičný vianočný pozdrav, ktorý je krásnym želaním a milým darčekom zároveň.“  - hovorí Erik Biely, marketingový manažér spoločnosti HERRYS.  

 pic8-small-r594_res.jpg

„Premýšľala som nad tým, ako taktne no milo zároveň upozorniť na skutočnosť, že Vianoce sa čoraz viac stávajú časom zhonu, „povinností“, a pomaly si už aj želáme aby sa ten ruch a stres skončil a my si mohli vydýchnuť. A popritom si navzájom potriasame rukami  a želáme si pokoj a oddych. Netradičné PFko v tvare visačky na dvere okrem vianočného a novoročného vinšu pripomína, aké dôležité je vedieť za sebou zatvoriť dvere, odložiť všetky povinnosti a starosti a prežiť sviatočný čas v pokoji, láske a radosti. Lebo to je to skutočné posolstvo sviatkov pokoja.“ – vysvetľuje vznik idey Monika Balgová, dizajnérka, ktorá stojí za týmto kreatívnym konceptom.

 pic9-small-r582_res.jpg

A poznáte to. Radosť rozdávaním rastie. Druhú stranu PFky preto tvorí pozvanie pre priateľov. Aby ste radosť prežitú z krásnych chvíľ mohli rozdávať i ďalej.  Želáme preto všetkým, aby sviatočný čas bol časom pokoja a oddychu. A nezabudnite, že skutoční priatelia ocenia čas prežitý s vami i keď nebudete mať umyté všetky okná a napečených dvanásť druhov zákuskov. Pretože im na vás záleží :)

spolu-r261_res.jpg

pic10-small-r672_res.jpg

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné

Porsche ide vlastnou cestou. Dokazuje, že komfort a športová jazda sa nevylučujú, pričom nadšencov oslovuje aj ako plug-in hybrid.

Tlačové správy

Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?

Dovážame nielen citrusy, ale aj zemiaky.

Tlačové správy

UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení

Vlastníkom AXA na Slovensku sa stala UNIQA. Pre klientov sa nič nemení. Ich úspory v dôchodkových fondoch budú v bezpečí .