INZERCIA

Na Nobelovu sa chystajú prví obyvatelia

Projekt Nobelova už o pár dní prinesie nový život do zelenej štvrte v bratislavskom Novom Meste.

Projekt Nobelova už o pár dní prinesie nový život do zelenej štvrte v bratislavskom Novom Meste. Kým kolaudácia prvej fázy projektu bola úspešne ukončená a prví vlastníci sa tak budú už čoskoro sťahovať do svojich nových bytov, výstavba ďalších dvoch pokračuje v plnom prúde.

 nobelova-r684_res.jpg

Raketový predaj

Nobelova patrí k najlepšie sa predávajúcim bratislavským projektom posledných dvoch rokov. Skolaudovaná prvá etapa je dnes kompletne vypredaná a už čoskoro privíta svojich nových obyvateľov. V druhej, ktorej kolaudácia je plánovaná koncom tohto roka,  je voľných už len posledných 7 bytov. Najviac záujemcov je aktuálne o tretiu etapu s kolaudáciou koncom roka 2018. Predaj tretej etapy, za štyri mesiace od spustenia predaja, už prekročil polovicu zo 120tich bytov.  „Mnoho ľudí chce stihnúť rezerváciu a žiadosť o hypotéku čo najskôr. Šanca na získanie 100%-ného financovania je vyššia začiatkom roka, nakoľko niektoré banky majú limity pre jej získanie nastavené kvartálne“ vysvetľuje Eva Špaňová, hypotekárny špecialista pre projekt Nobelova a dodáva: „Od marca očakávame ďalšie sprísnenie podmienok, zamerané na prepočet disponibilného príjmu žiadateľov o hypotéku.“

 

Priaznivé cenovky

Ceny bývania v projekte Nobelova sú mimoriadne zaujímavé. Dvojizbový byt aktuálne kúpite už za 93 tisíc eur a štvorizbový za 147 tisíc eur. To je dokonca menej, než za čo sa v blízkosti bežne ponúkajú staršie zrekonštruované panelové byty. Navyše, garážové státie za 8 880 eur nedostanete prakticky v žiadnej inej bratislavskej novostavbe. Priemerná cena garážového státia v porovnateľných projektoch sa približuje k 10 000 eur.

 

Nobelova tiež ponúka priaznivý model financovania, pri ktorom stačí na začiatku uhradiť 15 % z ceny bytu a zvyšok zaplatíte až po kolaudácii. „Nízku prvú splátku dokáže väčšina záujemcov vykryť z vlastných úspor a tak ich počas čakania na dokončenie stavby netrápia žiadne priebežné splátky hypotéky. Namiesto toho si počas výstavby dokážu postupne sporiť, napríklad na zaradenie svojho nového bytu,“ vysvetľuje Kristína Kučová, projektová manažérka realitnej spoločnosti HERRYS, exkluzívneho predajcu projektu.

 

Kvalitný projekt

Nobelova spĺňa všetky parametre, ktoré sú kladené na moderné a kvalitné mestské bývanie. Má výbornú dopravnú dostupnosť podporenú blízkosťou električky a dokonca aj vlakovej stanice, veľké množstvo zelene, komplexnú vybavenosť v bezprostrednom okolí, modernú architektúru či bohaté možnosti na voľnočasové aktivity.

 vizualizácia interiér

Byty sú dodávané v kvalitnom štandarde vrátane teplovodného podlahového kúrenia v kúpeľni  a s možnosťou dokúpenia  murovanej pivnice s prirodzeným vetraním. Súčasťou projektu sú aj priestory pre obchody a administratívu na prízemí. Bezprostredne pri novostavbe sa nachádza veľký park, ktorý developer po dokončení výstavby zrevitalizuje. Kvalitu bývania zintenzívni aj výsadba nových stromov, osadenie lavičiek a vybudovanie detských ihrísk v areáli projektu.

 

Developerom projektu Nobelova je SITNO HOLDING Real Estate, exkluzívnym predajcom realitná spoločnosť HERRYS

 

 

 

 

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Prihláste sa a vložte PR článok

Najčítanejšie tlačové správy


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

4 rady pre deti a dospelých, ako sa starať o pokožku

Ľudské telo sa v priebehu života vyvíja. Najväčšie zmeny sú viditeľné u detí, ktoré sa menia doslova každým dňom.

Tlačové správy

Výstava Podoby lásky zobrazí skutočné osudy konkrétnych žien

„Dnes je Magda šťastná. Podarilo sa jej rozviesť, žije v byte, ktorý je v jej výlučnom vlastníctve.

Tlačové správy

Tohtoročné trhy pred Auparkom bude otvárať Vidiek

Vianočné trhy na námestí pred košickým Auparkom otvorí v sobotu 25. novembra známa slovenská poprocková skupina Vidiek.

Tlačové správy

Vyrábajú v malom, no presadili sa. Sessler a Farmárske lupienky

Už ich dostanete dokonca aj v Kauflande.