SME
Sobota, 25. jún, 2022 | Meniny má Tadeáš

Nový Ružinov: Predaj tretej fázy práve začína

Bytový dom Valentine spúšťa predaj symbolicky na Valentína. Táto etapa prinesie spolu 102 bytových jednotiek rôznych dispozícií.

Projekt Nový Ružinov postupuje do ďalšej fázy. Prvá etapa  sa práve kolauduje a v druhej polovici roka  sa do svojich nových bytov začnú sťahovať prví obyvatelia. Developer súčasne ohlásil spustenie predaja tretej etapy projektu. Bytový dom Valentine sa začne predávať symbolicky na Valentína.

novy_ruzinov_3

Záujem o bývanie v Novom Ružinove predstihol očakávania. Prvá fáza, ktorá práve prechádza kolaudáciou a chystá sa na svojich prvých obyvateľov, ako aj fáza číslo dva s plánovanou kolaudáciou koncom tohto roka sú už takmer úplne vypredané, každá ponúkla sedemdesiatku bytov či apartmánov. Developer projektu, spoločnosť CZ Slovakia, teraz ohlásil spustenie predaja v tretej, najväčšej etape, ktorá prinesie spolu 102 bytových jednotiek. Podobne ako predchádzajúce mestské vily, aj táto nesie „meno ruže“. Volá sa Valentine a jej predaj začne symbolicky 14. februára - na deň svätého Valentína.

park_novy_ruzinov

Novinky v interiéri

Tretia etapa prináša niekoľko noviniek. Tie sa týkajú veľkosti ponúkaných bytových jednotiek ako aj ich zariadenia. „Do ponuky pribudli štvorizbové byty s terasami určené najmä pre rodiny s viacerými deťmi ako aj jeden a pol izbové jednotky s výmerou takmer 40 metrov štvorcových, ktoré sú ideálne pre mladé páry hľadajúce cenovo priaznivé prvé spoločné bývanie,“ hovorí Marianna Fuksová z realitnej spoločnosti HERRYS, ktorá je výhradným predajcom bývania v Novom Ružinove.

Ďalšou novinkou je možnosť kúpy nehnuteľnosti v stave holobytu a jej dokončenie podľa vlastných predstáv záujemcu. „Vzhľadom na vysokú kvalitu materiálov a vybavenia však skôr očakávam, že kupujúci sa budú orientovať na zariadené byty a apartmány,“ dopĺňa realitná maklérka.

Kuchyňa aj so spotrebičmi v cene

Veľkou výhodou projektu Nový Ružinov je kvalitná nemecká kuchynská linka vrátane vstavanej rúry, indukčnej dosky a digestora v cene pre každého záujemcu. Po kolaudácii a ukončení celého administratívneho procesu sa tak noví vlastníci budú môcť prakticky okamžite nasťahovať  a vyhnú sa čakaniu na dodanie a inštaláciu kuchyne, čo je spravidla jedna z finančne aj časovo najnáročnejších investícií do bývania v novostavbe.

vzorovy-byt

Projekt celkovo ponúka vysokú kvalitu vyhotovenia a použitých materiálov. Nadštandardné sú napríklad okná s izolačnými trojsklami a akustickými vetracími štrbinami, ktoré obyvateľom zabezpečia nielen kontinuálny prísun čerstvého vzduchu aj bez potreby otvárať okno, ale aj zvukovú pohodu. Tú podporia aj medzibytové priečky z akustických tehál.

Kúpeľne sú vybavené batériami a sprchovými setmi značky Grohe a dizajnovými umývadlami JIKA. Vo väčších bytoch sú osadené vane Kaldewei, menšie obsahujú sprchový kút Anima. O kvalitách projektu sa môžete presvedčiť na vlastné oči – vzorový byt je možné navštíviť v priamo v jednej z prvých mestských víl, ktoré sú už takmer dokončené. Jeho návštevu si však treba vopred zarezervovať tu

Vlastný park aj s labyrintom

Nedávno developer oznámil spoluprácu s renomovanými krajinnými architektmi, ktorí sa postarajú o exteriérové úpravy. Výsledkom ich práce bude nekonvenčný rezidenčný park, ktorý výrazne zvýši atraktivitu projektu nielen navonok, ale aj medzi samotnými vlastníkmi.

Architekti z Laboratória architektúry krajiny využili nadštandardné zelené plochy Nového Ružinova a v areáli tak pribudne takmer stovka stromov, množstvo kríkov, trávnatých porastov či záhonov ruží. Park bude obsahovať aj netradičné detské hracie prvky, basketbalové ihrisko, relaxačné zóny či miesta na grilovanie. Súčasťou bude aj trávový labyrint  s výmerou viac ako 225 m2, ktoré dorastie až do výšky dospelého človeka a bude jedinečnou atrakciou pre malých aj veľkých.

labyrint_park

Občianska vybavenosť na jednotku

Okrem skvelej dostupnosti do centra, množstva zelene nielen v okolí, ale priamo v areáli či bohatých možností na šport a oddych sa Nový Ružinov pýši aj výbornou občianskou vybavenosťou. Plánovaný je aj supermarket, materské centrum a iné prevádzky obchodu a služieb. Obyvatelia Nového Ružinova sa tak môžu tešiť na kvalitný mestský život.

vybavenost-nr

Výhradným predajcom projektu, ktorý poskytuje i služby hypotekárneho špecialistu, je bratislavská realitná kancelária HERRYS.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu