INZERCIA

Dobrovoľníci z ESN na SPU v Nitre patria k najaktívnejším

Dobrovoľníci z ESN na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre patria k najaktívnejším.

Dobrovoľníci z ESN na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre patria k najaktívnejším.

Prezident Erasmus Student Network – ESN Martin Schön zaslal koncom roka 2016 ďakovný list prorektorke SPU pre vzdelávaciu činnosť a ECTS prof. Zdenka Gálovej  ako prejav uznania a vďaky za aktívnu činnosť študentov Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre , členov sekcie ESN SUA a za podporu pri rozvíjaní a presadzovaní myšlienok študentskej dobrovoľníckej organizácie.

Okrem starostlivosti o zahraničných študentov  členovia sekcie ESN SPU v Nitre významne prispeli k napredovaniu medzinárodných projektov, ako sú SocialErasmus či Mov`in Europe.

ESN SUA pod vedením sekčnej prezidentky Kristíny Laukovej (študentky Fakulty biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre) a v spolupráci s účastníkmi výmenných pobytov na SPU  organizovali v kalendárnom roku 2016 viacero podujatí (Nation to Nation, Erasmus Village, SocialErasmus eventy výlety prezentujúce krásy Slovenska a i.).esn-r677_res.jpg

Vďaka zorganizovaným aktivitám je ESN SPU v Nitre jednou z najaktívnejších sekcií v šírení myšlienok organizácie ESN a je tak inšpiráciou aj pre ostatných členov ESN vo viac ako 520 lokálnych sekciách v 40 krajinách Európy.

 

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2 milióny čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME


Najčítanejšie správy na SME


Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Naše finančné družstvo dokončilo rekonštrukciu budovy

Členovia družstva investovali do starej budovy, ktorú zmenili na nepoznanie. Práce na rekonštrukcii sa už skončili.

Tlačové správy

Spoločnosť HB Reavis uzavrela partnerstvo s CIC

Spoločnosť HB Reavis oznámila uzavretie partnerstva s Cambridge Innovation Center (CIC).

Tlačové správy

Bude rok 2018 rokom kryptomien?

Na to sa snažili odpovedať študentom SPU v Nitre známi finanční analytici Martin Vlachynský a Ronald Ižip.

Tlačové správy

Spolupráca SPU v Nitre s Tishreen University v Sýrii

Výskum aridných zón a suchých pôd, ako aj mobility študentov a pedagógov boli predmetom rokovaní sýrskej delegácie na pôde SPU.