INZERCIA

Do ankety Slovenka roka 2017 je nominovaná aj Adriana Kolesárová

Do ankety Slovenka roka 2017 je nominovaná aj Adriana Kolesárová, prodekanka pre vedu a výskum na Fakulte biotechnológie a potravi

Do ankety Slovenka roka 2017 je nominovaná aj Adriana Kolesárová, prodekanka pre vedu a výskum na Fakulte biotechnológie a potravinárstva SPU v Nitre.

 

Týždenník Slovenka v spolupráci s RTVS a Slovenským národným divadlom 15. februára predstavením nominantiek odštartovali už 9. ročník čitateľskej ankety Slovenka roka. Záštitu nad týmto ročníkom ankety prevzal prezident SR A. Kiska, adeptky na titul Slovenka roka 2017 vyberala nominačná komisia pod vedením ministra kultúry SR M. Maďariča.

Úspešné Slovenky sú nominované v ôsmich kategóriách: Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. Okrem toho komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

Doc. Adriana Kolesárová zo Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre je nominovaná v kategórii Veda a výskum. Je významnou predstaviteľkou mladej generácie slovenskej vedy. Pracuje v oblasti biotechnológií pri poznávaní mechanizmov účinku biologicky aktívnych látok ovplyvňujúcich reprodukčné funkcie. Je autorkou a spoluautorkou viac ako 370 publikácií, riešila 24 domácich a medzinárodných projektov. Podieľala sa na formovaní Národnej platformy AgroBioFood Nitra pre výskum a vývoj v oblasti potravín a biotechnológií.

O víťazkách v jednotlivých kategóriách rozhodnú čitatelia týždenníka Slovenka, diváci a poslucháči RTVS formou SMS hlasovania, kupónov a prostredníctvom internetového hlasovania na stránkach www.slovenkaroka.sk a www.zenskyweb.sk.

Ktoré úspešné Slovenky získajú ocenenie v jednotlivých kategóriách sa dozvieme 4. júna  v priamom prenose RTVS z historickej budovy SND.                                                              kolesarova-slovenka-roka-r819_res.jpg

Do ankety je nominovaná aj prodekanka Fakulty biotechnológie a potravinárstva doc. Adriana Kolesárová

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

Slnko, pláž, oddych. Problémy s autom však veľmi rýchlo môžu zmeniť letnú dovolenku na nepríjemný zážitok.

Tlačové správy

OMV robí dovolenku pre vodičov oddychom

OMV ponúka vodičom tipy, ako si pripraviť auto na dovolenku bez stresu.

Tlačové správy

S kreditkou začína pohodová dovolenka už na letisku

S kartou Mastercard World od VÚB Banky nezačnete dovolenku na preplnenom letisku, ale v pohodlí letiskových VIP salónikov.