SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Projekt Seberíniho: 60% vypredané ešte pred začiatkom kampane

V projekte Seberíniho, ktorý vyrastá v bratislavskej mestskej časti Ružinov, sa predalo 60% bytov ešte pred spustením kampane.

Projekt Seberíniho v RužinoveProjekt Seberíniho v Ružinove (Zdroj: HERRYS)

Dopyt po bývaní je stále vysoký a na bratislavský rezidenčný trh pribudli aj v roku 2017 viaceré nové projekty. Jedným z nich je projekt Seberíniho, ktorý vyrastá v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Výhradným predajcom projektu je realitná kancelária HERRYS, ktorá v projekte Seberíniho vypredala viac ako 60% bytov ešte pred oficiálnym zahájením predaja.

O projekte

Projekt Seberíniho sa nachádza na rovnomennej ulici v bratislavskej mestskej časti Ružinov. Tvorí ho trojica samostatne stojacích bytových domov a ponúka 114 bytov a apartmánov s výmerami od 40,7 m2 až po 130,9 m2. Projekt je už vo výstavbe a kolaudácia je plánovaná v druhej polovici roka 2019. V týchto dňoch štartuje kampaň na podporu predaja, avšak už dnes má viac ako polovica jednotiek svojich majiteľov. Výhradným predajcom projektu je realitná kancelária HERRYS, ktorá úspešne vypredala viaceré rezidenčné projekty, napríklad HájPark I, HájPark II, Jantár Jarovce, Apollis, Papaver, Nobelova alebo prvé dve etapy Nového Ružinova.

Úspešný predaj

„Úspech projektu vždy závisí od viacerých faktorov. Sú to predovšetkým parametre stavby, lokalita, dispozície bytov a ich cena a v neposlednom rade správne zvolená predajná stratégia hovorí Linda Prelovská, projektová manažérka projektu Seberíniho v realitnej kancelárii HERRYS a pokračuje: „Pri predaji bytov aktívne pracujeme s našou internou databázou klientov, ktorá zahŕňa viac ako 10 000 kontaktov. Sú v nej ľudia, ktorí práve hľadajú vhodnú nehnuteľnosť ale aj takí, ktorí sledujú novinky prichádzajúce na trh a sú pripravení reagovať na zaujímavé ponuky. Klientov z našej internej databázy oslovujeme ako prvých. Majú tak možnosť dostať sa k dôležitým informáciám ešte pred oficiálnym spustením predaja. Dlhoročná orientácia na trh novostavieb z nás robí špecialistov na predaj v tomto segmente. Preto nás developeri sami oslovujú s tým, aby sme predávali ich projekty. Naše kontakty a skúsenosti sú našou najväčšou pridanou hodnotou, ktorú pri predaji projektov využívame.“

Štvorizbové byty sú už vypredané

Projekt Seberíniho je ideálny projekt pre pokojné bývanie v Ružinove. Ponúka optimálne dispozície a aj väčšie, troj a štvorizbové jednotky. Tie tvoria viac ako 50% z celkového počtu bytov a podľa doterajších čísiel je práve po týchto bytoch najväčší dopyt. „Ružinovčania sú veľkí lokálpatrioti“ hovorí Linda Prelovská „a aj keď sa im rozrastie rodina, alebo sa zmení ich životná situácia, chcú naďalej zostať bývať v Ružinove. Štvorizbové byty v tomto projekte sú už v tomto momente všetky predané.“ Pre záujemcov sú však stále k dispozícii dvoj alebo trojizbové byty a apartmány v štandarde, ktorý zahŕňa vchodové a interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady a dlažbu v kúpeľni a WC, sanitu a aj predprípravu na klimatizáciu. Pre rezidentov sú tiež k dispozícii vnútorné parkovacie státia a napríklad aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Dlho váhať sa nevypláca, ceny bytov a apartmánov sa v projekte Seberíniho zvyšovali už niekoľko krát. Kompletnú ponuku bývania v tomto projekte nájdete na stránke herrys.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu