INZERCIA

Deň otvorených dverí v Novom Ružinove prilákal stovky ľudí

Aj napriek nepriazni počasia sa na deň otvorených dverí v novovznikajúcej mestskej štvrti prišlo pozrieť niekoľko stoviek ľudí.

Nový Ružinov

V sobotu 23. septembra sa verejnosti po prvý krát otvorili brány projektu Nový Ružinov. Aj napriek nepriazni počasia sa na deň otvorených dverí v novovznikajúcej mestskej štvrti na Bajkalskej ulici prišlo pozrieť niekoľko stoviek ľudí. Developer projektu, CZ Slovakia a výhradný predajca, realitná kancelária HERRYS, pripravili pre návštevníkov bohatý program.

Polovicu z takmer štyroch stoviek návštevníkov predstavovali budúci obyvatelia, ktorí si v Novom Ružinove zarezervovali byt a chceli sa bližšie pozrieť na to, ako pokračuje výstavba. Druhú časť zasa tvorili ľudia, ktorí ešte len hľadajú svoje bývanie a chceli projekt zažiť na vlastnej koži. „Obe skupiny si prišli na svoje a stretli sme sa s mimoriadne pozitívnymi reakciami,“ hovorí Marianna Fuksová, projektová manažérka spoločnosti HERRYS. Predajca do dňa otvorených dverí zapojil všetkých maklérov, vďaka čomu mal každý záujemca možnosť individuálnych konzultácií.

Najväčší záujem bol o prehliadku už skolaudovanej prvej fázy projektu a návštevu vzorového bytu. „Vizualizácia na papieri či obrazovke je pekná vec, no osobná návšteva, možnosť vidieť priestor na vlastné oči a dostať k nemu odborný výklad, má neporovnateľne vyššiu výpovednú hodnotu,“ pochvaľoval si Ondrej, ktorý si v projekte vyhliadol 3-izbový byt.

Návštevníci sa mali možnosť oboznámiť aj s konceptom unikátneho rezidenčného parku, ktorý sa bude nachádzať v priestore medzi mestskými vilami a ktorého prvá časť už bola vysadená. K dispozícii bola tiež krajinná architektka Zuzana Jurečková, spoluautorka parku, ktorá návštevníkom vysvetlila jeho koncept, výber a skladbu rastlín, umiestnenie herných prvkov a relaxačných zón, či systém zavlažovania a údržby.

Organizátori mysleli aj na detských návštevníkov, ktorí sa mohli aktívne zapojiť do skrášľovania samotného projektu. Spolu so záhradníkmi vysádzali kvetinové záhony, ktoré budú súčasťou parku. Pod vedením profesionálnej výtvarníčky zasa tvorili veľkoplošné obrazy, ktoré budú neskôr umiestnené vo vstupných priestoroch jednotlivých víl.

Postarané bolo aj o plné žalúdky všetkých zúčastnených. Kuchári z Poľnej kuchyne si pre nich pripravili chutné špeciality v štýle street-food.

Deň otvorených dverí v Novom Ružinove sa jednoducho vydaril. Potvrdzujú to aj mnohé pozitívne reakcie, ktoré organizátori dostali. „S priateľom sme nenašli ani jeden zlý bod programu. Boli ste výborne pripravený tím ľudí a atmosféra bola vynikajúca,“ uviedla Barbara, ktorá na podujatie prišla so svojím priateľom. Ocenila nielen moderný a útulný vzorový byt, ale aj park v celom areáli, v ktorom budú rastliny a stromy prirodzene rastúce v tejto lokalite. „Po dni otvorených dverí sme si povedali, že kúpa bytu v Novom Ružinove bola najlepšia voľba. Bude to náš nový domov kde budeme tráviť spoločný čas a vyhovuje nám po každej stránke,“ uzavrela budúca obyvateľka Nového Ružinova.

Ruch v areáli pokračuje aj po víkendovej akcii. Práve v týchto dňoch totiž developer majiteľom odovzdáva prvú fázu výstavby, ktorú tvoria dve mestské vily s takmer šesťdesiatkou bytov. Prichádzajú prví obyvatelia a v Novom Ružinove to začína reálne žiť....

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,2 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tatra banka opäť rozdáva vreckové 22 eur k novému Detskému účtu

Dostávajú vaše deti vreckové? V rámci prieskumu Tatra banky odpovedalo minulý rok na túto otázku viac ako 1800 rodičov.

Tlačové správy

Vydanie denníka SME spolu s knihou Po stopách dávnej Bratislavy

Už dnes si môžete kúpiť špeciálne vydanie SME s knihou len za 4,99 €.

Tlačové správy

3 najväčšie chyby pri zateplení šikmej strechy

Zateplenie šikmej strechy môže pokaziť aj profesionál, ak nedodržiava niekoľko zásadných pravidiel. Pozrite sa, ktoré to sú.

Tlačové správy

EU v Bratislave udelila čestný titul doctor honors causa

Ekonomická univerzita v Bratislave udelila čestnú vedeckú hodnosť doctor honoris causa Andreasovi Wörgötterovi