SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Príbeh tradičného družstva - príbeh Daniela Hrudu

Seriál referencií radových členov Nášho finančného družstva, 3. vydanie.

Úvod od spoločnosti NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO

V roku 2001 bolo NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO slovenskou spoločnosťou, ktorá sa od iných odlišovala svojim nezvyčajným cieľom, vytvoriť vlastný dôchodkový systém pre svojich členov. Vďaka silnej viere, poctivej práci a túžby mnohých členov žiť inak, nespoliehať sa len na štátny dôchodkový systém, mať vyššie príjmy v dôchodkovom veku… družstvo postupne naberalo na kondícii a dnes aktívne pôsobí na slovenskom aj medzinárodnom trhu. Mnohí sa dnes pýtajú čo je to za družstvo? Či po toľkých rokoch je ešte na trhu? Chcú odpovede na tieto a iné otázky. Preto sme sa rozhodli sprístupniť verejnosti referencie od radových členov družstva, ktorí s družstvom vydržali rôzne obdobia jeho ekonomického rastu a formou článkov písaných rukou samotných členov možno priblížiť viac informácií verejnosti. Formou seriálu jednotlivých postupne publikovaných autentických článkov sa dozviete viac o družstve NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO

Pokračujeme tretím príbehom člena, pána Daniela Hrudu z Popradu

Volám sa Daniel Hruda a v NAŠOM FINANČNOM DRUŽSTVE som členom od roku 2010. Družstvo vnímam ako najlepšiu príležitosť, ktorá ma v živote stretla. Myšlienka pasívnych príjmov ma už ako 20-ročného neuveriteľne oslovila a o to viac myšlienka družstevníctva, ako 170 ročného modelu podnikania, v ktorom pasívny príjem môžu získať všetci členovia družstva, nie len tí najlepší a kde je pasívny príjem tvorený z etických a organických aktív. Aktívne sa družstvu venujem od roku 2011 a posledné dva roky na „full time“. Čo vnímam ako obrovské pozitívum je výsledok, ako naše družstvo porástlo za posledné roky a ako zvýšilo svoje aktíva a majetok pre všetkých členov družstva. Pred 7 rokmi sa mi ani nesnívalo, že v našom družstve budeme mať tak veľké projekty akými sú dovolenkový program NFD PV, BonoPay, alebo projekty zelených energií. Čo ma najviac inšpiruje a čo vnímam neuveriteľne pozitívne je skutočnosť, že sme to dokázali za tak krátku dobu a veľmi rýchlo sme postavili na nohy projekty, ktoré sú z môjho pohľadu naozaj veľké a majú obrovský potenciál. Najlepšie však je to, a v tom vidím aj obrovské privilégium, že ich osud máme vo vlastných rukách. Dôvod, prečo veľká časť ľudí je nespokojná so svojim životom je práve preto, lebo nemajú svoj život vo svojich rukách.

Sám pomáham na našom projekte BonoPay, pretože je to niečo, čo je postavené inovatívne a na dnešnú dobu jednoducho. Platby mobilom sú blízka budúcnosť, ale BonoPay nie je len platba mobilom, ale predovšetkým je to trend, značka a je úžasné že túto značku, ktorá má obrovský potenciál vlastníme práve my členovia družstva. Táto značka bude našim veľkým aktívom a prinesie nám veľkú zmenu v živote. Stačí priložiť ruku k dielu a prirodzene sa zapojiť. Spoločne sme už zvládli v družstve tú ťažšiu časť a od teraz to bude ľahšie. Z vlastnej skúsenosti viem, že BonoPay sa posúva úplne prirodzene a preto má potenciál sa stať veľkou svetovou značkou.

Ak chcete byť súčasťou tohto trendu a fenoménu, jednoznačne si dovoľte spoznať viac družstvo a jeho projekty. Dnes po 7 rokoch aktivity v družstve viem s istotou povedať, že som urobil správne rozhodnutie a že môj život sa radikálne zmenil k lepšiemu, práve vďaka družstvu a hlavne vďaka ľudom v ňom. Moja vízia a misia je, aby v družstve bolo viac správnych a kvalitných ľudí, pretože tak hodnotný projekt aký vytvorilo NAŠE FINANČNÉ DRUŽSTVO si to zaslúži. Viem, že mám obrovské šťastie pretože som Družstevník a spoluvlastním aktíva, majetok družstva a jeho Príležitosti.

Daniel Hruda

Ďalší príbeh člena, pani Márie Fabianovej, si môžete prečítať TU.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro

Náklady bude už čoskoro možné rozúčtovať aj pomocou aplikácií ako Messenger či WhatsApp.

Tlačové správy

Zelená Bratislava

Vyvetrajte si hlavu v jednom z najzelenších hlavných miest na svete.

Tlačové správy

Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Tím FortiGuard Labs zaznamenal značný nárast bezpečnostných hrozieb počas pandémie.