SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Proxenta Residence: Interiér inšpirovaný energiou mesta

Nový byt je ako čistý list papiera. Je vzrušujúce rozhodnúť, akým smerom sa bude uberať!

Základom pekného interiéru sú kvalitné materiály. Nábytok alebo doplnky je možné neskôr ľahko vymeniť, ale pustiť sa do výmeny podláh, obkladov či dlažby už také jednoduché nie je. Preto je dôležité investovať hneď na začiatku do vstavaných komponentov ako sú kvalitná podlaha, okná či dvere. Samotný dizajn interiéru sa dá vybrať i neskôr a najmä, dá sa časom jednoducho meniť.

Rovnako uvažoval už pri projektovaní stavby developer projektu PROXENTA Residence, ktorý vyrastá na Mýtnej ulici v bratislavskom Starom Meste. Zameral sa na to, aby budúcim obyvateľom projektu ponúkol nadštandardné materiály a dizajnové prvky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Preto aj plánované štandardy v tomto projekte spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu a estetiku moderného bývania. Na čo sa môžu noví obyvatelia tešiť?

Nadštandardná svetlá výška miestností

Obrovskou výhodou priestoru je prirodzené svetlo z vysokých okien a stropy vysoké až 2980 mm, ktoré sú snom všetkých interiérových dizajnérov. K vynikajúcemu presvetleniu bytov a apartmánov v PROXENTA Residence prispieva aj ich umiestnenie na horných podlažiach budovy. Umiestnenie obytných priestorov od piateho poschodia vyššie, znamená pre jej obyvateľov tiež výrazne menší vplyv okolitej dopravy a v neposlednom rade im poskytne aj očarujúce výhľady ponad strechy Starého Mesta, napríklad aj na Bratislavský hrad či zelenú Kolibu.

Hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom

Kvalitné hliníkové okná s prerušeným tepelným mostom zabezpečia nielen vynikajúcu tepelnú izoláciu, ale vďaka výplniam z izolačných trojskiel zostane vonku chlad i ruch veľkomesta. Prevetrávacie mriežky osadené v okennom ráme umožnia kontinuálny prísun čerstvého vzduchu bez potreby otvárať okno. O tepelnú pohodu sa aj v horúcom lete postará klimatizácia - vďaka vopred pripraveným rozvodom bude jej inštalácia rýchla a jednoduchá. Súkromie zabezpečia medzibytové priečky zo sadrokartónu so zvukovou izoláciou, vyplnené minerálnou vlnou s integrovanou plechovou platňou.

Drevené parkety hrúbky 14 mm

Drevo ako prírodný materiál vnáša do domova pozitívnu energiu prírody, čo priaznivo pôsobí na zdravie a psychiku človeka. Dotyk s drevom je prirodzený, drevená podlaha je v zime teplá a v lete príjemne chladí. Pri súčasnom trende plastových náhrad sa drevo stalo synonymom luxusu. Na rozdiel od rôznych napodobnenín má aj výborné tepelné a zvukovo-izolačné vlastnosti, prirodzene pohlcuje zvuky, čím vytvára protihlukovú bariéru.

Berte to osobne

Nový byt je ako čistý list papiera. Je vzrušujúce rozhodnúť, akým smerom sa bude uberať! Či sa už do toho pustíte sami alebo sa obrátite na profesionála, majte na pamäti, že najdôležitejším pravidlom ktoréhokoľvek interiérového štýlu je, aby ste sa doma cítili dobre. Aby bol odrazom vašej individuálnej osobnosti.

Prinášame vám niekoľko inšpirácií, akým smerom by sa váš interiér mohol uberať:

Less is more (more or less)

Jednoduchý, elegantný a sexy. Minimalistický interiérový dizajn je dizajn, ktorý sa vyzliekol do svojej podstaty a odhalil svoju identitu tým, že odstránil všetko zbytočné. Táto jednoduchosť umožňuje zamerať sa na účel a funkciu miestnosti, a dáva vyniknúť kráse starostlivo vybraného nábytku. Ostré línie v spojení s vysokou funkčnosťou sú kľúčom k nesmrteľnému minimalistickému dizajnu.

City Glamour

Objavte svet City Glamour! Je to miesto, v ktorom panuje žiarivá elegancia plná lesku, okorenená štipkou ženskosti, ideálna pre tých, ktorí si cenia eleganciu na najvyššej úrovni. Synonymom je luxusný interiér ukrytý na najvyššom poschodí, s výhľadom na osvetlené mesto. Luxusné osvetlenie plné lesku a pompéznosti je pre milovníkov štýlu glamour skutočnou lahôdkou.

Výstavba už v plnom prúde

Výstavba projektu PROXENTA Residence je v plnom prúde. Momentálne sa stavba nachádza už na úrovni zeme a rýchlym tempom rastie ďalej. Aj podľa developera pokračuje výstavba podľa plánu a ukončená by mala byť už koncom roka 2018. Pri výstavbe projektu PROXENTA Residence sú použité výlučne vysokokvalitné materiály a moderné stavebné postupy zaručujúce nielen spoľahlivosť a dlhodobú životnosť stavby, ale tiež minimalizáciu energetickej náročnosti budovy. Vďaka tomu sa budúci obyvatelia môžu tešiť napríklad aj na nízke účty za teplo.

Rovnako rýchlo ako stavebné práce postupuje aj predaj bývania v tomto projekte. K dnešnému dňu je predaných už viac ako 60% z celkového počtu 64 bytov a apartmánov. Ak aj vy túžite po kvalitnom bývaní v centre mesta, neváhajte a vyberte si z aktuálnej ponuky bývania v tomto projekte. Výhradným predajcom projektu je realitná kancelária HERRYS.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ohorky sú jeden z najrozšírenejších odpadov obsahujúcich plasty.


INZERCIA 7 h

Peter Ďuriš, Master Blender Karpatské brandy


INZERCIA 7 h

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


16 h
Skryť Zatvoriť reklamu