SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Na čo dbať pri výbere nehnuteľnosti? Tu je niekoľko rád

Zhrnuli sme niekoľko kritérií, ktoré Vám pomôžu urobiť si názor o ponukách.

1. Lokalita je alfa a omega

Pri prezeraní rôznych developerských projektov veľmi rýchlo zbadáte, že všetky z nich sú v centre alebo aspoň „na skok“ do centra. Pri detailnejšom skúmaní však zistíte, že týmto pojmom sú označované aj stavby nachádzajúce sa už takmer na predmestí Viedne. Preto ešte skôr ako sa začnete o vybraný byt zaujímať bližšie a stratíte prezeraním jeho detailov množstvo času, je niekedy lepšie naťukať si adresu objektu do mapy a preskúmať ju najprv cez Google Street View.

2. Funkčnosť priestoru

Je v blízkosti bývania dobre vybudovaná infraštruktúra? Netvoria sa na ceste do vášho nového potenciálneho bývania časté kolóny? Máte v blízkosti potraviny? Je v okolí škola alebo škôlka? Aj tieto všetky otázky by ste si mali položiť pri rozhodovaní sa pre nové bývanie. Moderné developerské projekty počítajú s nákupnými pasážami nachádzajúcimi sa priamo v objekte, čo vie výrazne skvalitniť život jej obyvateľom.

3. Renomé developera

Často veľmi podceňovaná záležitosť no zároveň jedna z najdôležitejších. História developera vám vie veľa napovedať o jeho solventnosti a vďaka tomu aj solventnostni stavby, ktorá sa má stať vaším novým domovom. Ak si chcete byť istý, že postavená budova sa aj úspešne skolauduje, pozrite si iné projekty developera, na ktorých pracoval a vyhľadajte si o ňom ďalšie referencie na internete.

4. Spoznajte bývanie, ktoré spĺňa tie najnáročnejšie kritériá

Nájsť byt, ktorý spĺňa všetky uvedené kritériá je možno ťažké, no rozhodne nie nemožné. Bytová rezidencia City Gate ako už napovedá samotný názov, je situovaná priamo v centre mesta, presnejšie povedané predstavuje bránu do starého mesta. Zaujímavé kaviarne, podniky či divadlá tak budete mať len na skok. Zároveň sa priamo v objekte nachádza aj nákupná pasáž, ktorú okrem iného oceníte aj napríklad pri aktuálnom zháňaní vianočných darčekov. Navyše všetky byty sú skolaudované a dostupné na nasťahovanie ihneď preto v nich môžete osláviť už aj tohtoročné Vianoce.

City Gate je navyše už reálne obývaná a kvalitu novostavby teda už odskúšali (možno) aj vaši budúci susedia. Kompletnú ponuku bytov s vizualizáciami a cenami nájdete na http://www.citygate.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovensko sa od polovice septembra zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu poskytnúť ľuďom so zdravotným znevýhodnením plnohodnotnú...


18. sep

Pokusy, diskusie aj 10 fascinujúcich nových objavov, ktoré môžu zachrániť život.


18. sep
Moderná vila z betónu

Máme pre vás tip na stavebný materiál, s ktorým to ľahko dosiahnete.


17. sep
Skryť Zatvoriť reklamu