SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Dlho očakávaný projekt Pod Vinicou v predaji!

V lokalite Biely Kríž už čoskoro začne vyrastať nový projekt Pod Vinicou. Poskytne rodinné bývanie so súkromím a množstvom zelene

V lokalite Biely Kríž už čoskoro začne vyrastať nový projekt Pod Vinicou česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital. Šesť bytových domov ponúkne rodinné bývanie v prostredí s vysokou mierou súkromia a nadštandardným množstvom zelene. Exkluzívnym predajcom je realitná spoločnosť HERRYS.

Projekt, ktorého výstavba sa začne už v 2. kvartáli 2019, sa bude nachádzať na Skalickej ulici. Šesť moderných budov pojme celkovo 157 bytov všetkých veľkostných kategórií s výmerami od 30 až po 115 m2. Predbežný termín ukončenia výstavby je koniec roka 2021.

Súkromie a komorná atmosféra

Jednotlivé budovy budú mať len štyri až päť podlaží s maximálnym počtom piatich bytov na podlaží. V mestských vilách tak bude po 23 bytov a v troch vchodoch bytového domu dokonca len po 15. To vytvára dobré predpoklady nielen na budovanie susedských vzťahov, ale aj na efektívne rozhodovanie o správe spoločného majetku v budúcnosti. A vďaka tomu, že ide o čisto rezidenčný projekt s oploteným areálom a kontrolovaným vstupom, si vlastníci budú môcť užívať skutočné súkromie.

Zelený projekt

Pod Vinicou je naozaj zelený projekt, ktorý poteší oko svojich obyvateľov, susedov aj okoloidúcich. Jeho súčasťou bude park s výmerou cca 1 000 m2 a zeleň nájdete tiež nad úrovňou terénu. Domy sa totiž budú pýšiť zelenými strechami. A zelený bude aj výhľad na Malé Karpaty a blízke vinohrady.

Kvalitný štandard

Vlastníci ocenia podlahové kúrenie, ktoré v porovnaní s tradičnými vykurovacími telesami prináša nielen nižšie prevádzkové náklady, ale aj výrazne vyšší tepelný komfort a čistý priestor umožňujúci lepšiu variabilitu usporiadania interiéru. Každý byt bude mať tiež nainštalované kompletné klimatizačné rozvody a prípravu na montáž exteriérových žalúzií. Jedinečnosťou projektu Pod Vinicou sú veľkorysé balkóny a terasy, ktorými disponuje každý byt. Komfort rodinného bývania dopĺňajú priestranné pivničné kobky priamo na podlaží bytu.

Všetko potrebné je poruke

Pod Vinicou nájdete všetky výhody moderného bývania v zabehnutej lokalite na dosah od centra. V blízkosti je pošta, škola, škôlka, supermarket a ďalšie prevádzky, ktoré obyvateľom uľahčia a spríjemnia život. Voľnočasové vyžitie zabezpečí napríklad športový areál Mladá garda či populárne kultúrne centrum Nová Cvernovka.

Vynikajúca je aj dopravná dostupnosť. Auto môžete pokojne nechať odpočívať v podzemnej garáži či na vonkajšom parkovacom mieste. Do centra sa dostanete rýchlo a pohodlne električkou, ktorej zastávka je vzdialená len 4 minúty chôdzou. Na dosah sú aj železničné stanice Vinohrady a Predmestie, ktoré by sa perspektívne mali stať dôležitou súčasťou systému vnútromestskej dopravy.

Buďte medzi prvými a vyberte si to najlepšie bývanie pre váš rodinný život

HERRYS v týchto dňoch spúšťa oficiálne projekt Pod Vinicou do predaja. Ceny 2-izbových bytov začínajú na úrovni 132 259 € s DPH. Ceny 3-izbových bytov od 196 402 € s DPH. Pre rodinné bývanie odporúčame veľkometrážne byty s predzáhradkami či strešné 4-izbové byty s prémiovými výhľadmi na Karpaty od 317 717 € s DPH o výmere 149 m2.

Pre bližšie informácie o projekte kontaktujte výhradného predajcu projektu realitnú kanceláriu HERRYS. HERRYS je overená značka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja rezidenčných nehnuteľností. Na bratislavskom trhu pôsobí od roku 2011. Špecializuje sa na predaj a prenájom sekundárnych nehnuteľností ako aj novostavieb. V rezidenčných projektoch vypredala viac ako 1635 bytov a pozemkov v objeme viac ako 207 258 575 €. Poskytuje zároveň odborné poradenstvo pre developerov a investičných klientov.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Anna Boleynová bola asi najznámejšia zo šiestich žien anglického kráľa Henricha VIII.


6 h

Odpovedá lekárka Nemocnice AGEL Košice-Šaca.


7 h

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


12 h