SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Nové byty v Devínskej už v predaji

Do predaja sa dostala 2. etapa úspešného projektu Byty Bystrická. Päťpodlažný bytový dom ponúkne 36 dvoj až štvorizbových bytov.

Do predaja sa dostala druhá etapa úspešného projektu Byty Bystrická. Päťpodlažný bytový dom ponúkne v kľudnej lokalite Devínskej Novej Vsi 36 dvoj- až štvorizbových bytov. Výhradným predajcom projektu je realitná spoločnosť HERRYS.

V týchto dňoch začína výstavba projektu Bytov Bystrická. Odovzdávanie vlastníkom je naplánované na koniec roka 2021. Veľkou výhodou tejto komornej novostavby je, že je umiestnená uprostred novej obytnej zóny medzi Bystrickou a Opletalovou ulicou. Aj keď v súčasnosti ešte na susedných pozemkoch prebieha výstavba, projekt Byty Bystrická bude v tejto lokalite posledným domom. Vlastníci si tak po nasťahovaní budú môcť užívať pokojné bývanie bez ďalšieho stavebného ruchu v blízkosti. Okolitá zástavba zasa vhodne eliminuje prípadné ruchy zo vzdialenejšieho okolia.

Dostupné dvojizbové aj priestranné rodinné trojizbové

Na rozdiel od prvej etapy Byty Bystrická, ktorá pozostávala výlučne z jedno a dvoj-izbových bytov, druhá etapa ponúka väčšiu pestrosť. Nájdete tu 26 dvojizbových, 9 trojizbových a jeden štvorizbový byt. Menšie dvojizbové byty s celkovou plochou na úrovni takmer 50 m2 majú atraktívne ceny od 117 800 EUR. Dispozičné riešenie tých väčších dvojizbových bytov zase pri výmere 63 m2 umožňujú vytvoriť v obývacej izbe oddelený spací kút. Mladá rodina tak môže už za 141 000 EUR získať bývanie s funkčnosťou troch izieb. Trojizbové byty majú komfortných 85 m2, čo poskytuje dostatok priestoru pre plnohodnotné rodinné bývanie.

Predzáhradka či terasa?

Záujemcovia o kus vlastného pozemku ocenia ponuku bytov na prízemí. Ku každému zo šestice dvoj- a trojizbových bytov prináleží vlastná predzáhradka s výmerou 50 – 110 m2. Tá pritom nepredstavuje výrazné navýšenie ceny. Napríklad v porovnaní s takmer rovnakým bytom na štvrtom poschodí stojí dvojizbový byt s predzáhradkou len o 1 500 eur viac.

Byty od druhého nadzemného podlažia disponujú priestrannými loggiami a tie najvyššie zasa veľkými terasami , ktoré vznikli vďaka ustúpenému poslednému podlažiu. Toto architektonické riešenie spolu s citlivou farebnosťou prispieva aj k tomu, že celý dom pôsobí kompaktným dojmom a zapadá medzi okolitú zástavbu.

Výborné možnosti dopravy

Byty Bystrická sa síce nachádzajú na okraji hlavného mesta, no ich dopravná dostupnosť je výrazne lepšia, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Na diaľnicu D2 je to autom len 7 minút, pričom platí, že tento dopravný ťah má jednu z najlepších priepustností smerom do centra. Len pár minút chôdzou je tiež autobusová zastávka MHD a navyše aj železničná stanica, ktorá najmä v rannej špičke dokáže zabezpečiť bezproblémovú a rýchlu dopravu do centra Bratislavy. Auto tak môžete pokojne nechať zaparkované pod oknami v areáli projektu. Mimochodom, parkovacie miesto stojí len 6 000 eur.

Pokojné bývanie na dosah prírody

Územie, ktorého sú Byty Bystrická súčasťou, má vidiecky charakter s prevahou rodinných domov a nízkopodlažnej bytovej zástavby. Nachádza sa v blízkosti rieky Morava, ktorej okolie ponúka skvelé možnosti pre trávenie voľného času, vrátane prechádzok, rybárčenia či opekačiek a najmä cykloturistiky. Tú môžete pestovať na oboch stranách rieky - napríklad k rakúskemu zámku Schlosshof to na bicykli trvá len zhruba 15 minút. Ďalšou atraktívnou lokalitou je len päť minút autobusom vzdialený Sandberg či historický Devín, do ktorého trvá cesta MHD len o ďalších päť minút viac.

Priaznivé financovanie

Splátkový kalendár je nastavený tak, aby zásadnejšie nezaťažoval budúcich vlastníkov až do doby, kým sa reálne dostanú k svojmu bytu. Po podpise rezervačnej zmluvy sa totiž platí len 20 %, zvyšok je splatný až po kolaudácii. Tento splátková kalendár je zároveň v línii so sprísňujúcimi sa podmienkami hypoték, kde platí, že kupujúci by mal 10 - 20 % kúpnej ceny vykryť z vlastných zdrojov.

Chcete sa o projekte Byty Bystrická dozvedieť viac? Kliknite na stránky realitnej spoločnosti HERRYS napíšte na info@herrys.sk alebo zavolajte na 0948 217 888. Priamo v HERRYS vybavíte nielen samotnú kúpu, ale aj hypotéku a tiež predaj či prenájom súčasnej a prípadne aj kupovanej nehnuteľnosti.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu