SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zabudni na prvoplánové kostýmy. Tu sa budeš skutočne báť

Nebavia ťa halloweenske párty? Kašli na ne. Neďaleko Bratislavy otvárajú Strašidelný dom pre silné žalúdky.

Smrtka, zombie, múmia, Frankenstein,... Nápady na halloweenske masky sa dokážu vyčerpať veľmi rýchlo. Ak ťa ešte k tomu vyčerpávajú aj každoročné večierky u kamošov, máme pre teba zaujímavý tip na netradičný Halloween. Sľúbiť ti môžeme jedno, na tomto mieste sa budeš skutočne báť!

Neďaleko Bratislavy, len hodinu jazdy autom, sa v blízkosti rakúskeho mestečka Rust rozprestiera najväčší zábavný park v našom regióne. Vo Familyparku štartuje Halloween už o pár hodín, konkrétne 25. októbra. Potrvá až do tretieho novembra. Povieš si, rodinný park, to je niečo pre malé deti.

Máš aj nemáš pravdu. Familypark sa rozprestiera na ploche 145-tisíc metrov štvorcových a už viac než 50 rokov láka na rozmanité atrakcie. Húsenkové dráhy, kolotoče, šmykľavky, rozprávkový svet, farma,... Areál každoročne ožíva aj počas dušičkového obdobia. Tento rok však po prvýkrát ponúkne počas Halloweenu niečo aj mladým ľuďom, starším ako 14 rokov.

Spolu s nimi môžeš vstúpiť do Strašidelného domu na Zámku duchov. Na ploche s rozlohou viac než 500 metrov štvorcových!„V zahraničných tematických parkoch majú strašidelné domy svoje miesto už roky. Zakaždým dokážu prilákať davy. Sme radi, že tento trend prinášame konečne aj do Rakúska. Halloween v našom parku je akciou pre rodiny. Ich súčasťou sú často aj staršie deti, ktoré už nebudú o svoj strašidelný zážitok ukrátené. Náš Strašidelný dom ponúka mladistvým a dospelým skutočný zážitok, pri ktorom ich neobíde husia koža. V Rakúsku ide o ojedinelú atrakciu,“ prezradil Filip de Witte, generálny riaditeľ Familyparku.

Interiér Zámku duchov so Strašidelným domom bude dokonale prepracovaný do najmenšieho detailu. Navyše, tím profesionálnych hercov sa postará o veľké množstvo strašidelných momentov. Každý, kto sa odváži vstúpiť do domu bláznivej rodiny Sanchezovcov, musí počítať s tým, že bude čeliť tým najrozličnejším hrôzam. Aj z toho dôvodu nie je dom vhodný pre slabšie povahy a osoby mladšie ako 14 rokov. Vstupné do Familyparku počas Halloweenu stojí 26 eur, vstup do Strašidelného domu bude spoplatnený sumou tri eurá. Pri kúpe lístkov online je ale pre teba pripravená atraktívna zľava! Viac informácií nájdeš na www.familypark.at

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Kvôli kríze spojenej s ochorením COVID-19 čelia mnohí naši podnikatelia skutočne ťažkej situácii.

4 h

DOXX ako špecialista na stravné prináša stravovanie pre živnostníkov vo forme balíka s najžiadanejšími službami.

22. jan

Slovenská investičná skupina pôsobí na trhu od roku 2009.

22. jan