SME
Nedeľa, 13. jún, 2021 | Meniny má AntonKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Natankujete len za 1 euro. OMV otvára novú čerpačku

Nová čerpacia stanica v Liptovskom Mikuláši má ideálnu polohu aj pre lyžiarov smerujúcich na Chopok.

Na Liptove pribudlo ďalšie miesto, kde možno doplniť kvalitné palivo i sily na ďalšiu cestu. OMV otvorila novú čerpaciu stanicu v Liptovskom Mikuláši, oproti Akadémii ozbrojených síl M.R. Štefánika.

Zákazníci majú k dispozícii celý sortiment kvalitných palív, prémiového benzínu i nafty, bohatý výber služieb i úplnú ponuku kávy, pochúťok a občerstvenia v kaviarni VIVA CAFE.

Chceme byť všade tam, kde sú vodiči, ktorí vyhľadávajú naše kvalitné palivá a služby. Novú čerpaciu stanicu preto otvárame aj v Liptovskom Mikuláši na ceste, vedúcej do Demänovskej doliny. Pevne veríme, že čoskoro sa stane miestom, ktoré budú obyvatelia, návštevníci mesta, lyžiari a turisti pravidelne navštevovať,” hovorí Miriam Fellingerová, sales manažér OMV Slovensko. Nová čerpacia stanica bude zaujímavá aj pre motoristov, ktorí tranzitujú po D1. Je to iba malá zachádzka z diaľnice a zaujímavé prostredie v novovznikajúcej obchodnej zóne,“ dodala Fellingerová.

Zákazníci nájdu v ponuke novej čerpacej stanice štandardné palivo OMV so zaručenou kvalitou a aditívami vyvinutými v rakúskych laboratóriách OMV. Pre tých, ktorí svojim vozidlám chcú dopriať to najlepšie, je samozrejme k dispozícii prémiové palivo OMV MaxxMotion. MaxxMotion 100plus a MaxxMotion Diesel sú výsledkami dlhého výskumu a testovania a posúvajú starostlivosť o motor na vyššiu úroveň.

Čerpacie stanice však už dnes nie sú len o kvalitnom palive. Vodiči a posádky ich vozidiel sa v Liptovskom Mikuláši môžu tešiť na kvalitné občerstvenie. Okrem tradičnej chutnej VIVA kávy namiešanej talianskymi baristami je pre fajnšmekrov k dispozícii aj pravá kolumbijská káva. Obe spája unikátna a vyvážená aróma a nadýchaná pena.

Silu motoristom dodajú i bagety, či už tie z klasickej ponuky alebo špeciálne, pripravené známym šéfkuchárom Braňom Križanom. Bagety vie obsluha čerpacej stanice zapiecť v špeciálnej peci, takže pečivo je teplé a chrumkavé, no náplň je naďalej čerstvá a svieža. Novinkou je aj ponuka hot-dogov.

Zákazníci na novej čerpacej stanici v Liptovskom Mikuláši môžu samozrejme využiť aj všetky ďalšie štandardné služby, ako je zakúpenie elektronickej diaľničnej známky, nabíjacie stanice pre telefóny a tablety či bezplatné Wi-fi pripojenie. Vďaka spolupráci OMV so spoločnosťou Ticketportal si môžu priamo na ČS zaobstarať aj vstupenky na rôzne kultúrne či športové podujatia.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nepoznaná minulosť Trnavského, Račianskeho a Suchého mýta.


11. jún

O ktoré destinácie je najväčší záujem? Plánovanie dovolenky uľahčia naše tipy.


11. jún

Už dnes si môžete kúpiť denník SME so špeciálnou prílohou k ME vo futbale.


11. jún