SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Košičan Erik Ňarjaš vyzve do tanca parlament!

Úspešný finančník a tanečný majster Let´s Dance show, Košičan Erik Ňarjaš vstupuje do politiky za stranu OĽANO Igora Matoviča.

1. Vieš sa nám predstaviť, čomu si sa okrem tanca venoval posledné roky?

Viacerí z vás ma možno poznáte z tanca vďaka show Let´s Dance, okrem toho som riadil posledných 7 rokov globálnu online banku v Rusku a Londýne a taktiež riadim Estónsky investičný fond, kde investujeme do rôznych inovatívnych projektov hlavne v oblasti, finančných technológií, e-commerce, cestovného ruchu či revolučných startupov.

2. Prečo si sa rozhodol kandidovať?

Priznám sa, neplánoval som to. Slovensko je môj domov a chcem tu žiť, lebo priateľstvá, vzťah, rodina je viac než biznis alebo relax v exotike. No po udalostiach, ktoré sa stali na slovenskej politickej scéne, ako v priamom prenose sa politickí predstavitelia usvedčili z okrádania nášho Slovenska, som sa rozhodol pomôcť dobrej veci a vstúpiť do politiky za stranu Obyčajní ľudia. Verím Igorovi Matovičovi a celému teamu, že spolu môžeme pomôcť, nielen odstrihnúť skorumpovaných politikov, ale aj vytvoriť funkčné zlepšenia v prospech všetkých ľudí.

3. Čo je Tvoja pridaná hodnota a Tvoje body v programe?

Okrem ekonomických vedomostí a prehľadu v oblasti ekonómie, financií, cestovného ruchu, IT či investícií mám aj reálne skúsenosti z vedenia zamestnancov 300+, či podnikania doma a v zahraničí. Viem priniesť efektívne inovácie, ktoré sú odskúšané v zahraničí a vedia posunúť Slovensko vpred.

Čo sa týka programu, je tu veľa problémov, ktoré treba riešiť, no ja sa chcem zamerať hlavne na oblasť ekonomiky, IT, inovácií, investícií a cestovného ruchu.

Som za zrušenie nezmyselných daní, zníženie sadzby dph a dane z príjmu, zníženie odvodov, aby ostalo viac ľudom a trhová ekonomika sa u nás rozprúdila. Som za rozvoj cestovného ruchu a inovácie v oblastiach IT. Som za úplne zrušenie navyšovania exekučných úrokov, aby ľudia mohli dýchať. Som za štátne byty ako aj štátne fabriky na výrobu základných potravín a liekov, nech naša inflácia klesá a dôchodcovia si dôchodky aj užijú.

4. Čo môže priniesť Tvoja kandidatúra Košiciam?

Myslím že veľa, momentálne mesto stagnuje, či už v oblasti cestovného ruchu ako aj celkového dizajnu. Keďže som Košičan, určite sa budem usilovať vybojovať čo najviac investícií pre mesto Košice, a tak zlepšiť život ľudí v ňom. Chcem obnoviť zašlú slávu Košíc, no bez podpory vlády je to ťažké, priam nemožné a preto kandidujem do parlamentu za OĽANO s číslom 14.

Objednávateľ: OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA, Zámocká 6873/14, 811 01 Bratislava, IČO: 42287511

Dodávateľ: Petit Press, a.s., divízia východ, o.z., Letná 47, 040 01 Košice, IČO: 35790253

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ohorky sú jeden z najrozšírenejších odpadov obsahujúcich plasty.


INZERCIA 7 h

Peter Ďuriš, Master Blender Karpatské brandy


INZERCIA 7 h

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


17 h
Skryť Zatvoriť reklamu