SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Bývanie stvorené pre šťastné detstvo

Hľadáte bývanie, zohľadňujúce unikátne potreby detí? Ako by malo vyzerať pravé „kids friendly“ bývanie? A kde ho nájdete?

Cool ihrisko je základ

Deti, obzvlášť tie v predškolskom veku, patria k najprísnejším kritikom priestoru. Nevedia vám ešte podať žiadne pádne argumenty, ale ani netreba - svojím výrazom a správaním vám rýchlo a jasne dajú najavo, čo si myslia o mieste, kde by sa mali hrať. Ak ho neschvália, ťažko ich presvedčíte, že farebný svet hier na tablete nie je pre ne vzrušujúcejšou voľbou ako šantenie vonku.

Ak sa im však miesto zapáči, zaľúbia sa do neho na prvý pohľad a zakrátko bude pre ne druhým domovom – trochu školou a trochu detským táborom. Miestom, kde sa im nikdy nezunuje preskúmavať interaktívny chodník, testovať preliezky na crossfit ihrisku či stopovať čas na presýpacích hodinách. Miestom, kde budú každý deň objavovať rozmanitosť života, nadväzovať priateľstvá s kamošmi zo štvrte, stavať bunkre, miesiť cesto na pieskové koláče, potiť sa pri naháňačkách a zjednávať s vami, že „ešte päť minút“, keď ich budete zvolávať na večeru.

Práve sme opísali ideálne detské ihrisko. Predstavte si, že by ste také mali rovno pod oknami. V areáli Kolísok, stavaných pre šťastné detstvo vašich drobcov, je dosť miesta pre detské šibalstvá. Pýtate sa, čo bezpečie? O to je v uzavretých vnútroblokoch postarané dokonale, takže pokojne prejdite z režimu strážnej služby do toho relaxačného, spravte si kávičku a o dianie vonku sa nestarajte. Nemusíte.

Príroda pred aj za dverami

Prémiový štandard priestranných 3- až 5-izbových bytov v Kolískach je starostlivo vyberaný v súlade so súčasným trendom biofilického dizajnu. Biofília je doslova láska k životu a dizajnové prvky tohto typu využívajú ako hlavný inšpiračný zdroj kráľovnú všetkých dizajnérov – prírodu. Jej prítomnosť cítiť všade, kam sa pozriete, a to nemáme na mysli len prekrásnu scenériu Malých Karpát.

Príroda sa v Kolískach pripomína v interiéri, rovnako ako aj v exteriéri. Nájdete ju v kvalitných vyhrievaných drevených podlahách či vo vertikálnych zelených stenách a balkónoch. A keď dostanete chuť podniknúť cez víkend rodinný výlet za prírodou v okolí, ťažko by ste hľadali lepší východiskový bod pre pešiu a cyklistickú turistiku ako Záhorská Bystrica.

Tak ako, už viete, kam to bude? Kačín? Plácek? Železná studienka? Pútnické miesto Mariánka? Alebo piknik v neďalekom Bratislavskom lesoparku? Pre čokoľvek sa rozhodnete, vždy pôjde o zásah do „zeleného“. Čím viac budete dbať na to, aby mali vaše deti blízko k prírode, tým zdravší vývoj pre ne zabezpečíte.

Adresa, ktorú majú deti radi

Ak hľadáte bývanie pre pohodový rodinný život, v Kolískach si môžete odškrtnúť všetky kľúčové položky zoznamu: bezpečie uzavretého areálu, prémiový štandard, všadeprítomnú prírodu aj výhodnú lokalitu s príjemnou mestsko-vidieckou atmosférou Záhorskej Bystrice.
Vyberte si z ponuky rodinných bytov teraz a využite limitovanú ponuku parkovania zadarmo či zľavu na detské izby od Decodomu! Viac na www.kolisky.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Služby spoločnosti Arval Slovakia, ktorá je lídrom trhu operatívneho lízingu u nás, preto musia byť bezchybné.

5 h

Riaditeľ školy Vladimír Vajcík: Za úspechmi našej školy je viac faktorov, najdôležitejší sú však učitelia.

7 h

Na jeho budúcnosť sme sa opýtali Mareka Mičienku, obsahového manažéra Seduo.sk

19 h