SME
Pondelok, 27. jún, 2022 | Meniny má Ladislav, Ladislava

Vo VÚB si odložíte splátky až na 9 mesiacov

Spolu si poradíme!

"VÚB citlivo vníma situáciu každého jedného svojho klienta. Či ste individuálny klient, živnostník alebo firma, urobíme maximum, aby sme vám v ťažkej situácii pomohli. Stovky našich kolegov sú, napriek riziku, ktoré podstupujú, stále pre vás na pobočkách po celom Slovensku. Sme pripravení riešiť akékoľvek vaše požiadavky prostredníctvom telefónnych liniek, mailov, sociálnych médií. Neustále pracujeme na tom, aby sme ešte viac zjednodušili spravovanie vašich financií pomocou aplikácie v mobile alebo internet bankingu. Ďakujem, že ich využívate čoraz intenzívnejšie a zbytočne tak neriskujete zdravie svoje, svojich blízkych a taktiež našich kolegov na pobočkách," hovorí Alexander Resch generálny riaditeľ VÚB.

Nedávame veľké sľuby, ale konáme!

Pre našich klientov, ktorí poctivo splácali svoje hypotéky, úvery alebo lízingy a momentálne sa im pre krízu zhoršila ekonomická situácia, prinášame odklad splátok až na 9 mesiacov.

Veľmi dobre si uvedomujeme zložitú situáciu podnikateľov či firiem a vieme, že len odklad splátok nemusí stačiť na preklenutie ťažkého obdobia. Preto budeme riešiť individuálne požiadavky na finančnú pomoc či už vo forme úverov alebo dodatočných prostriedkov.

Zdravotnícke prístroje, ktoré sme zakúpili, alebo sme na ne prispeli, sú už v nemocniciach.

Aj vďaka reklamnému priestoru, ktorý sme nevyužili na našu komerčnú kampaň a darovali sme ho iniciatíve #KtoPomozeSlovensku, sa vyzbieralo takmer 800 000 eur. Z tejto sumy sa už reálne nakúpilo ďalšie zdravotnícke vybavenie za viac ako 500 000 eur.

"Som rád, že intenzívne rokovania, ktoré sme viedli v posledných dňoch so štátnymi inštitúciami, nám pomohli splniť sľub. Ako prvá banka sme navrhli odklad splátok, ktorý sa stal štandardom pre všetky banky na Slovensku. Verím, že opatrenia, ktoré prinášame pre všetkých zákazníkov - individuálnych klientov, živnostníkov, menšie aj veľké firmy - pomôžu zmierniť neľahkú situáciu, v ktorej sme sa ocitli. Spolu si poradíme a zvládneme to. V mene všetkých kolegov z VÚB vám garantujem, že sme tu stále pre vás ako zodpovedný a spoľahlivý partner," dodal Alexander Resch generálny riaditeľ VÚB.

Sme tu stále pre vás

Pre firmy sú tu permanentne ich bankoví špecialisti pre podnikateľov, pripravení individuálne riešiť akýkoľvek problém spôsobený momentálnou situáciou.

Všetky užitočné rady a informácie, ktoré aktuálne neustále dopĺňame, nájdete na našich stránkach Spolu si poradíme.

Vďaka aplikácii VÚB Mobil banking, ktorá bola vyhodnotená ako Techbox najlepšia banková aplikácia roka, máte vaše každodenné financie pod kontrolou 7 dní v týždni a 24 hodín denne.

Spolu si poradíme! Vaša VÚB

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Už tak dynamický trh s prenájmami sa vplyvom príchodu utečencov z Ukrajiny stal ešte aktívnejším.


8 h

O víťazovi sa rozhodne koncom leta.


11 h

Masážne kreslo je vhodné pre celú rodinu a umožní vám užívať si dokonalé uvoľnenie a relax kedykoľvek potrebujete.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu