SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Kari Traa Urban Training day – deň v znamení žien!

Oslava športu, pohybu a zdravia pod Tatrami už 12. septembra.

Urban Training na Slovensku oslavuje už krásnych 5 rokov. Toto podujatie je hlavne o Vás, milé dámy. Našim poslaním je ukázať všetkým ženám radosť z pohybu a cvičenia, a to všetko vonku na čerstvom vzduchu. Cvičiť sa dá naozaj s čímkoľvek naokolo – lavičky, zábradlie, či stromy. V tom Vám pomôžu a pekne Vás „vyhecujú“ naše úžasné inštruktorky. Cvičiť budeme na známych miestach v centre Tatranskej Lomnice. Hlavný tréning začne o 13:00 pred predajňou Norway Shop, kde v tento deň nakúpite obľúbené oblečenie Kari Traa v špeciálnych cenách.

Novinky pre Vás aj Vašu rodinu

V tento špeciálny deň sme si pripravili aj špeciálny program. Po tréningu na Vás čaká zaujímavá prednáška a cvičenie so šikovnými športovými fyzioterapeutmi. Nebojte sa priniesť svoje deti, pre ktoré je pripravený detsky mini Urban Training.

Po skončení tréningu si precvičíte brušné svalstvo smiechom – čaká na Vás divadelné predstavenie Theatrobalans v Ski klube.

Neodídete hladní ani smädní

Vychutnať a vzpružiť svoje telo a myseľ môžete chutnou kávičkou „nakolesách“ Rikša káva. Kalórie doplníte vďaka pravému tatranskému streedfoodu od Miki Streetfood. Pitný režim Vám zabezpečí Bonaqua a Birell a krídla vám dodá RedBull.

Tombola o skvelé ceny

Všetky zúčastnené budú zaradené do tomboly o parádne ceny: športové hodinky Polar, vstup do wellness od Kontakt Wellness Hotel, jedálniček na mieru v hodnote 60€ od Michaely Hrivkovej, 20x vstup do HIIT FITNESS FACTORY v hodnote 60€, 2x zapožičanie e-kolobežky Eco Go Tatry v hodnote 52€, poukaz v hodnote 30€ do Dobré časy a mnoho ďalších.

Registráciu a viac informácií o akcii nájdete na www.urbantraining.sk, kde máte na výber viacero typov vstupeniek s parádnymi vecičkami Kari Traa. Tešíme sa na Vás!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


10 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


12 h

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu