SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody

Téma posilňovania zdravia je v dnešnej dobe veľmi populárna. Avšak, dosiahnutie perfektného zdravia vôbec nemusí byť tak náročné.

www.superstrava.skwww.superstrava.sk

Ako posilniť svoje celkové zdravie s pomocou prírody? Máme pre vás 2 účinné tipy!

Téma posilňovania zdravia je v dnešnej dobe veľmi populárna. Z každého rohu počúvame, čo všetko by sme mali robiť a čo jesť, aby sa nám všetky zdravotné problémy vyhýbali. Avšak, dosiahnutie perfektného zdravia vôbec nemusí byť tak náročné. Naše 2 nasledujúce tipy na prírodné posilnenie zdravia vás o tom presvedčia!

Najčastejšie spomínané tipy, ako posilniť zdravie, nikdy nebudú fungovať samostatne. Vezmime si napríklad cvičenie. Ak by ste cvičili hoc aj každý deň, vaše zdravie by to určite nezlepšilo, ak by ste každý deň zároveň jedli fastfood. Alebo naopak, mohli by ste jesť aj to najzdravšie jedlo na svete, avšak to by vám nijako nezaručilo dokonalé zdravie, ak by ste celý deň sedeli zhrbený na stoličke. Snaha o dosiahnutie perfektného zdravia je tak pomerne komplikovaný proces, ktorý len málokto z nás dokáže každodenne dodržiavať.

Problémom väčšinou nie je cvičenie a udržiavanie si fyzickej kondície, ale práve správna výživa. Ak by sme chceli každý jeden deň jesť presne vyvážené jedlá, ktoré by obsahovali všetky potrebné vitamíny a minerály, nerobili by sme nič iné, len by sme sedeli pri váhach, stáli pri sporáku a behali po obchodoch s BIO potravinami. Udržiavať takýto životný štýl dlhodobo má možnosť len malé percento populácie. Avšak, dnes existuje na všetko nejaké jednoduché riešenie a zdravá výživa nie je výnimkou.

Významným pomocníkom pri snahe o dosiahnutie čo najideálnejšej výživy sú doplnky stravy s obsahom vitamínov a minerálov, ktoré sa z bežnej stravy prijímajú len veľmi ťažko. Pritom, sú to práve vitamíny a minerály, ktoré sú základom pre správne fungovanie nášho organizmu. Avšak pozor! Nie je dôležité dopĺňať len niektoré najvýznamnejšie vitamíny a minerály, ale aj ďalšie podporné látky, bez ktorých by telo nemohlo fungovať. Zohnať doplnky stravy, ktoré by pokrývali čo najširšie spektrum látok podporujúcich celkové zdravie človeka, nemusí byť vždy jednoduché. My však pre vás máme 2 výhodné tipy!

Tip 1: Superstrava BIO Ginkgo Biloba

Strom Ginkgo Biloba pochádzajúci z Ázie je známy najmä vďaka svojím listom, ktoré sú bohaté na veľké množstvo cenných látok. Tieto látky plnia v ľudskom organizme rozličné úlohy a dokážu pomôcť pri mnohých najčastejších ochoreniach. Výťažky z listov Ginkgo Biloba sa najčastejšie spracúvajú do podoby kapsúl, napríklad Superstrava BIO Ginkgo Biloba. Tieto kapsuly sú účinným prirodzeným spôsobom, ako posilniť svoje zdravie. Ich pravidelné užívanie je skvelým spôsobom prevencie pred častými ochoreniami.

Kapsuly Superstrava BIO Ginkgo Biloba obsahujú najmä 3 cenné látky: antioxidanty, flavonoidy a terpenoidy. Tieto látky plnia dôležité úlohy v rozličných častiach organizmu. V prvom rade posilňujú kardiovaskulárny systém, minimalizujú vznik krvných zrazenín a podporujú prietok žíl a tepien. Vďaka tomu pomáhajú predchádzať Parkinsonovej či Alzheimerovej chorobe, mŕtvici, alebo dokonca zlepšujú erekciu. Pozitívne účinky zaznamenávajú látky z Ginkgo Biloba aj v oblasti nervového systému. Štúdie ukázali, že môžu pomôcť pri liečbe sklerózy či demencie.

V neposlednom rade, kapsuly Ginkgo Biloba obsahujú aj množstvo antioxidantov, ktoré posilňujú imunitu a pomáhajú likvidovať voľné radikály, ktoré sú príčinou starnutia či rakoviny. V konečnom dôsledku sa tak látky z Ginkgo Biloba postarajú o bezchybný chod celého organizmu a ochranu pred mnohými nepríjemnými ochoreniami. Užívanie kapsúl Superstrava BIO Ginkgo Biloba je veľmi jednoduché a odporúčame ich zaradiť do svojej dennej ozdravujúcej rutiny.

Tip 2: Superstrava BIO Moringa

Moringa je pôvodne indickou rastlinou, o ktorej sa u nás často nehovorí, no rozhodne by sa malo. Tento strom totižto patrí medzi rastliny s najvyššou koncentráciou živín na Zemi. Listy Moringy obsahujú veľké množstvo antioxidantov, železa, bielkovín, vápnika, draslíka, vitamínu A a C, dôležitých mastných kyselín a mnohých ďalších látok, ktoré sú významné pre ľudský organizmus. Listy Moringy sa spracúvajú do podoby prášku, ktorý sa následne využíva na výrobu kapsúl Superstrava BIO Moringa. Asi netreba zdôrazňovať, že tieto kapsuly sú pre vás tým pravým, pokiaľ sa snažíte svoj organizmus komplexne posilniť a vyhnúť sa zdravotným ťažkostiam.

Aké účinky majú látky z Moringy na ľudský organizmus? Prvou zaujímavosťou je, že Moringa je veľmi dobrým zdrojom dlhotrvajúcej energie. Jedna kapsula obsahuje dostatočne veľké množstvo účinných látok, ktoré dodávajú telu energiu aj niekoľko hodín. Široké spektrum cenných látok v listoch Moringy prináša významné antibakteriálne účinky a pomáha posilniť imunitu. Moringa okrem iného pomáha vyrovnávať hladinu cholesterolu a redukovať množstvo cukru v krvi, čím vás chráni pred množstvom vážnych ochorení.

No to stále nie je všetko! Pozitívne účinky Moringy sa prejavujú aj pri problémoch so zrakom, močovo-pohlavným ústrojenstvom, či tráviacim systémom. Antioxidanty pomáhajú redukovať voľné radikály, čím spomaľujú starnutie organizmu, zlepšujú vzhľad pokožky, no zároveň zaisťujú prevenciu pred vznikom rakoviny. A to najlepšie? Všetky tieto pozitívne účinky viete získať v jednej kapsule Superstrava BIO Moringa!

Spravte radosť svojmu te lu!

Kapsuly Superstrava BIO Moringa a Ginkgo Biloba sú skvelým spôsobom, ako svojmu telu dodať všetky kriticky dôležité aminokyseliny, antioxidanty, vitamíny, minerály a ďalšie látky, ktoré sú potrebné pre fungovanie jednotlivých orgánov a sústav. Zaradenie týchto kapsúl do svojho každodenného režimu je tak skvelý spôsob, ako jednoducho, no zato mimoriadne účinne posilniť celý svoj organizmus. Tak na čo ešte čakáte? Objednajte si ich aj vy ešte dnes!www.superstrava.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020

Celkový trh s uvedenými vozidlami tak poklesol o takmer 25% oproti roku 2019.

Tlačové správy

Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách

Digitalizácia má byť o moderných riešeniach, ktoré slúžia ľuďom. Ich zavádzanie do každodenného života je prioritou aj pre DATALAN

Tlačové správy

Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru

Trend podčiarkujú čísla návštevnosti webstránky poisťovne a stavebnej sporiteľne Wüstenrot